ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש


מכירת רכב

 
מכירת רכב הוא תמיד סיפור מורכב אם מדובר ברכב חדש ובין כשמודבר ברכב מיד שנייה או יותר ולכן נכון ומומלץ לפרסם את הרכב למכירה בלוחות הרכב השונים וזאת על מנת להגיע לכמה שיותר לקוחות רלוונטים. אנחנו ממליצים לפרסם את הרכב הלוח הרכב שלנו אבל לא רק... למוכר הרכב יש בהחלט אינטרס לפרסם בכמה שיותר פלטפורמות על מנת למכור את הרכב ואנחנו מעודדים את זה.
 
כיצד עובד לוח הרכב?
 
ובכן זה ממש פשוט כל שעליכם לעשות הוא להתחבר לאתר דרך כפתור רישום לאתר הכחול הממוקם מצד שמאל בחלק העליון של הדף, הרישום קל מהיר ונוח והוא נדרש רק פעם אחת בחיים. לאחר הרישום יצרנו מסלול מהיר למילוי פרטי הרכב האינפורמציה הרלוונטית על מוכר הרכב והעלאת תמונות של הרכב או הרכבים אותם תרצו למכור. חשוב לציין שפרטי המודעה שלכם יפורסמו רק במקומות רלוונטים באתר מה שיגביר את הפניות הרלוונטיות שיובילו למכירה. אם קיים כל קושי בשימוש בלוח הרכב נשמח לדעת מזה ולעזור דרך המוקד שלנו.
 
האם הלוח הוא גם למי שמחפש לקנות רכב?
 
כמובן שכן, כמו כל זירת קונים מוכרים פנינו גם לקונים היכולים לראות בלוח רכב זה בזר רכבים עשיר למכירה ולחפש ולמצוא דרך מנוע החיפוש המתקדם שלנו את מבוקשם. מנוע חיפוש הרכבים שיצרנו מחולק לשני חלקים, האחר חיפוש רכב לפי יצרן והשני חיפוש רכב לפי קטגוריה. הראשון – חיפוש רכב לפי יצרן מיועד לכל אלו שיודעים בדיור איזה רכב הם מחפשים לקנות ורצים לקבל עליו מידע באופן ישיר וספציפי ואלו המנוע השני חיפוש רכב לפי קטגוריה נוצר עבור הגולשים שאינם ממוקדים במותג כזה או אחר אלה רוצים לצפות במידע על כל שיש לקטגורית הרכב להציע. ניתן לקבל מידע על רכבים לקנייה או מכירה גם דרך מוקד היעוץ שלנו שעובד במקביל ללוח זה במספר הטלפון 03-3727760.

הגדרות נגישות