ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ריכזנו את כל המידע הנחוץ

כל דגמי החברה החדשים מהיבואן חברת ליסינג או מיד שנייה. ריכזנו עבורך, מידע תמונות וידאו וחוות דעת על chevrolet וכל זאת על מנת לספק את כל האינפורמציה האפשרית בדרך לבחירת השברולט הנכונה והמתאימה עבורך. 

טופס מורחב
טופס מקוצר
מלא פרטים וקבל הצעות לקניית שברולט חדשה
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
אוטו1 - פורטל השוואת רכבים

שברולט

chevrolet
שברולט
ארצות הברית 1919 קרוז, ספארק 12,106
chevrolet

דגמי chevrolet

מיניוואן

מכוניות מנהלים

מכוניות משפחתיות

מסחרי

יצרנית הרכבים האהובה מבית ג'נרל מוטורס
יצרנית הרכב שברולט, הינה חטיבה עצמאית המתמחה בייצור כלי רכב עממים המשתייכת לקבוצת ג'נרל מוטורס האמריקאית. ראשית דרכה של החברה החלה בשנת 1911 עת פוטר מר וויליאם דורנט- מהנדס רכבים בכיר בחברת האם- ג'נרל מוטורס. מר דורנט היה אחד ממקימי חברת האם ושימש כבנהל בכיר, בעקבות משבר כלכלי קשה שפקד את החברה ונטילת השליטה בה על ידי הבנקים, מצא עצמו מר דורנט מחוץ לחברה, דבר אשר גרם לו למפח נפש עמוק. מיד עם פיטוריו חבר מר דורנט למר לואי-ז'וזף chevrolet -  נהג מירוצים מקצועי ממוצא שווצרי, ויחד החלו הם לשקוד על הקמתו של מותג רכב חדש. מותג הרכב החדש זכה באופן מיידי להצלחה מסחררת וזכה לשם שברולט, או בהגייה אמריקאנית שברולה. הצלחתה הרבה של החברה ושגשוגם הכלכלי של השותפים איפשרו למר דורנט לרכוש חזרה את חלקו בחברת ג'נרל מוטורס ובשנת 1915 קיבל הוא ליידיו את השליטה המלאה בחברה. בשנת 1916 מונה מר דורנט לנשיא ג'נרל מוטורס ושילב את מותג הרכב החדש שייצר, שברולט, כחלק מפעילות החברה. הלוגו הייצוגי של מותג הרכב שברולט, אשר אומץ כבר בשנת 2013 הינו בתצורת צלב עתיק בצבע זהב ומלווה אותה עד היום.

דגמי הרכבים הראשונים של החברה
בשנת 1912 השיקה החברה את הדגם הראשון פרי ייצורה, הקלסיק סיקס, מדובר היה במכונית בעלת מנוע 6 צילנדרים, נפח של כ-4.9 ליטרים ומהירות מיירבית של כ-105 קמ"ש, מנוע זה נחשב למתקדם וחדשני שהקדים מאוד את זמנו. במרוצת השנים שקדו מהנדסי החברה על פיתוחם של דגמים מובילים, שנחשבו לפורצי דרך בשוק הרכב העולמי, מספר דגמים שיוצרו על ידי החברה נחשבים עד היום לחוד החנית של עולם הרכב. שנות ה50 וה-60 נחשבו לשנות הזוהר, הפריחה והשגשוג של החברה, כך לדוגמא בשנת 1953 השיקה החברה את דגם ההקורבט, מדובר היה ברכב ספורט אדיר מימדים וביצועים שזכה בתארים רבים וגרף את המקומות הראשונים בתחרויות הספורט המוטורי השונות. דגם נוסף שזכור כדגם מוביל לעולם הרכב הגלובלי הוא הבל אייר, שדגמיה הבודדים כיום נחשבים לפריט אספנות נדיר. דגמים נוספים כמו האימפלה, שנחשבת לאחד הדגמים הראשונים בקטגוריית המשפחתיות, היא מכונית הנוסעים מתוצרת מקומית הנמכרת ביותר בארצות הברית. דגמים נוספים כמו הקורווייר החדשנית, הראשונה בעלת מנוע אחורי הפועל על טכנולוגיית קירור אויר והראשונה בעולם ששווקה בייצור סדרתי עם מנוע טורבו, זכתה להצלחה מסחררת ברחבי העולם.

מותג מוביל ופורץ דרך
זה מכבר זכתה החברה לכינוי "אבן היסוד" של קבוצת ג'נרל מוטורס, כינוי שדבר בה בצדק רב שכן היא נחשבת לאחד ממותגי הרכב החזקים ביותר שבראשותה. במרוצת השנים רכבי החברה ניכרו בתכונות איכותיות הכוללות קידמה טגנולוגית אדירה בכל הנוגע למנועים עימם משווקים רכביה, חסכוניות אדירה הן בתחזוק השותף והן בתצרוכת הדלק היומיומית. בנוסף מתאפיינים רכבי החברה בחדשנות טכנולוגית שכן כלל רכביה מאובזרים במגוון מערכות לרבות ערכות שמע מתקדמות, מערכות בקרת אקלים, מחשבי דרך בעלי צג דיגיטלי איכותי, מערכות ניווט ועוד.

עיצוב ייחודי ואופייני
אחד האלמנטים הבולטים לעין המהווים קו מוביל בעת תכנון וייצור רכבי המותג הינו הקו העיצובי האחיד שמאפיין את כלל הרכבים פרי ייצורם, מדובר בשפה עיצובית המשלבת אלמנטים ספורטיבים עם נגיעות קלאסיות שמקורם ברכבי היוקרה הישנים והטובים. רבים מדגמי המותג משווקים עם עיצוב ייחודי הכולל חרטום אגרסיבי ובולט לעין עם ספויילר ספורטיבי, צעיר ובועט וקימורים עדינים המרככים את המראה הכללי. גם בכל הנוגע לעיצוב הפנימי של תא הנוסעים ניתן לזהות קו עיצובי אחיד הכולל מרחב רב, קוים נקיים, קונסולת נהג גדולה וקלה לתפעול ושלל פתרונות אחסון יעילים.

נוחות וביצועי כביש
בשנים האחרונות לאור העליה בתחרות שבשוק המכוניות העולמי, דבקה החברה בקו ייצור מגמתי של רכבים קמפקטים וחסכוניים אשר מספקים את התשובה האמריקאית ההולמת לקומפקטיות היפניות. איכות הרכבים המיוצרים על ידי החברה הינה גבוה ואינה מתפשרת, ביצועי הכביש איכותיים, הם מצויידים בערכות מתלים משוכללות המביאות את הנהיגה ברכב לרמת איכות כבוה ביותר.

תהליכים ותמורות בהתפתחות החברה
החל משנת 2000 ידעה קבוצת הרכב ג'נרל מוטורס ובכללה גם מותג הרכב שברולט עליות ומורדות, שיא תקופת השפל נרשמה בשנת 2009 עת עמדה הקבוצה בפני פשיטת רגל. במטרה להבריא את הקבוצה, נרכשה היא על ידי הממשל האמריקאי, מהלך שלאחריו חלו שינויים ניכרים בכל הנוגע לייצור רכבים ושיווקם. אחד השינויים העיקריים בא לידי ביטוי בעלייה דרמטית באיכות הרכבים שיוצרו, בטכנולוגיות השונות בהן נעשה שימוש וברמת הבטיחות שהותאמה לתקנים המחמירים ביותר. כמו כן התחזקה המגמה של הקטנת מימדי הרכבים, לאחר שינוי זה נעשה שימוש במנועי טורבו חדשניים בעלי נפח קטן יותר ועלה משמעותית היצע הדגמים הגלובלי.

רכבי המותג בישראל
רכבי המותג מיובאים לישראל על ידי יבואנית הרכב UMI, היבואנית הרשימת של מותגי הרכב קאדילק, איסוזו, ביואיק ועוד. שלל רכבי המותג הגיעו לישראל כבר בשלהי שנות ה-60 המאוחרות והתקבלו בקול תשואות רבות על ידי הקהל הישראלי חובב הרכבים הגדולים וביצועי הכביש האיכותיים. מאז ועד היום נחשבים רכבי המותג למוצלחים ביותר וזוכים הם לאחוזי מכירות יפים למדי. נכון לשנת 2014 נחשבה יצרנית הרכבים לשנייה בגודלה בעולם ובהתאמה נרשמה הצלחתה בכביש הישראלי.

הדגמים הפופולאריים ביותר של המותג
כאמור, במרוצת השנים הציגה החברה כמה מהדגמים המובילים ביותר בשוק הרכב העולמי, נכון להיום משווקת היא דגמים רבים ומגוונים המשתייכים לקטגוריות שונות ופונים לקהלי יעד רבים. תחת קטגוריית הרכבים הקלאסים משווקת החברה את דגם הקורבט- מכונית בספורט הותיקה והמיתולוגית שזכתה במרוצת השנים לגרסאות רבות שהפכו אותה למובילה בתחומה. בקטגוריית המשפחתיות משווקת החברה שני דגמים איכותיים, האופטרה- המשפחתית הנמכרת ביותר בין השנים 2008 ל-2010 והקרוז, המשפחתית האהובה בעלת העיצוב המרהיב וגודל הרב. היא משווקת עם מנוע 1.4, 1.6 או 1.8 ליטרים, חסכוני ואיכותי ביותר. בקטגוריית המנהלים מציעה החברה את האימפלה בעלת המנוע אדיר המימדים בנפח של כ- 3.6 ליטר המספק 305 כוח סוס ואת המאליבו- רכב סדאן איכותי ועצום מימדים המשלב נוחות מירבית, איבזור מקסימלי וביצועי כביש סבירים למדי. בקטגוריית המיני משווקת החברה את הסוניק, מחליפתה של האוואו, בעלת מרחב רב ומנוע נוח ואיכותי. דגם מיני נוסף הוא הספארק, עירונית המושלמת, מאובזרת בשלל תוספות ואביזרים המשפרים במידה ניכרת את חווית הנסיעה. בקטגוריית המסחריות מובילה החברה עם דגם הסוואנה, המאפשרת הסעה של מספר רב של נוסעים וציוד, צריכת דלק נמוכה, תמרון קל ונוח וביצועי כביש איכותיים. בקטגוריית רכבי הפנאי/ שטח מובילה החברה עם מספר דגמים איכותיים, הראשון הוא טראוורס, רכב פנאי משפחתי בעל ציוני אמינות ובטיחות איכותיים, הממוקם במקומות הראשונים מבין דגמי הקרוסאוברים הנמכרים ביותר. השני הוא הקפטיבה, בעל העיצוב החיצוני היוקרתי עם נגיעות ספורטיביות , מושלם לנסיעת שטח אך עושה את העבודה גם בנסיעה עירונית הדורשת תמרון ונוחות. הדגם השלישי הוא הטראקס, מכונית הפנאי העירונית שזוכה לאהבה רבה הקרב הקהל הישראלי ומספקת תחרות הולמת לניסאן ג'וק ומכוניות הפנאי הרבות המשווקת כיום בישראל. כלל רכבי המותג עומדים במבחני הבטיחות בהצלחה יפה ומשווקים עם תג מחיר אטרקטיבי.
 
 
 
לייעוץ ברכישת רכב התקשר
03-3727760
או השאר פרטים:
הגדרות נגישות