ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

אופל

האיכות של אופל יכולה להיות שלך

דגמי opel מציעים רמה גבוהה של ביצועים, אבזור ויכולות נהיגה משובחות ואיכותיות במיוחד, השאר פרטים וקבל הצעה על אחד הדגמים החדשים, על רכב משומש, על עסקת ליסינג או אפילו על ביטוח רכב לרכב החדש שלך. לפרטים פנה ליועץ

טופס מורחב
טופס מקוצר
מלא פרטים וקבל הצעות לקניית אופל חדשה
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
אוטו1 - פורטל השוואת רכבים

אופל

Opel
אופל
גרמניה 1921 4,299
Opel

דגמי Opel

מכוניות מנהלים

מכוניות משפחתיות

רכב מיני

יצרנית הרכב אופל מאז ועד היום
יצרנית המכוניות הגרמנית המיתולוגית, נוסדה בשלהי שנת 1863 על ידי מר אדם Opel. ייעודה המקורי של החברה היה ייצורן של אביזרים שונים לבית לרבות, ייצור זוגות אופניים פשוטות ומכונות לתפירה מסוגים שונים ומגוונים. עד מהרה זכתה החברה להצלחה כבירה בתחומה, אך בשנת 1895, מת במפתיע ממר אדם מייסד החברה, ואת השליטה על החברה קיבל בנו, מר  לוטסמן המוכשר, שנטיית ליבו הברור והמובהקת הייתה ייצור רכבים. בחלוף פרק זמן של כשלוש שנים, בשנת 1898, מימש אופל הבן את חזונו וייצר את המכונית הראשונה מבית היצרן. קפיצת המדרגה המשמעותית הראשונה ליצרנית המכוניות הגרמנית היתה בשנת 1901, עת חתמה היא על הסכם שותפות עם יצרנית המכוניות הצרפתית- דארק. דארק נחשבה למובילה מבין יצרניות הרכבים בצרפת באותם שנים. הסכם שיתוף הפעולה בין החברה לדארק נשא פרי לראשונה בייצור המכונית הראשונה שנשאה את שמן של שתי החברות- "Opel -דארק", מדובר היה ברכב איכותי המבוסס על גבי השילדה הקיימת של רכבי דארק אך שאר הרכיבים והתוספות היו של המותג הגרמני וכמו כן הותקן בה מנוע בעל שני צילינדרים. בשנת 1970 בא לקיצו שיתוף הפעולה בין שתי החברות וחברת הרכבים הגרמנית המשיכה בייצור רכבים באופן עצמאי.
 
תהליכים והשפעות ביצרנית הרכב Opel
בשנת 1911 עקב שריפה גדולה שפרצה במפעלי החברה והרסה אותם כליל, הוקם מפעל גדול וחדיש יותר ושנתיים לאחר מכן נחשבה הייצרנית למובילה בייצור כלי רכב, לרבות רכבים, אופנועים ואופניים בגרמניה. בתהליך שארך מספר שנים ובא אל סיומו בשנת 1931 רכשה חברת ג'נרל מוטורס את חברת יצור הרכבים עצמה, עסקה שהעשירה את משפחת היצרן בלמעלה מ33 מליון דולר. תחת הנהלתה החדשה, חברת ג'נרל מוטורס כאמור, התמקדה החברה בייצור רכבים ממונעים בלבד והופסק לחלוטין ייצור האופניים המיתולוגי שאיפיין ונשמר בקנאות על ידי בעליה המקוריים. עם עלייתו של השלטון הנאצי והתמורות הרבות שעברה גרמניה באותה עת, הולאמה החברה על ידי השילטון, ייצור הרכבים האזרחיים הופסק לחלוטין והחברה פעלה לייצור רכבים צבאיים בלבד, דבר שגרם לחברת ג'נרל מוטורס למפולת כלכלית משמעותית שבעקבותיה נאלצו להפסיק חלקית את פעילותם של שניים ממפעליה הגדולים ברוסלסהיים ובברנדנבורג. המצב חזר לקדמותו רק בשלהי שנת 1948 עת חזרה ג'נרל מוטורס לשלוט בחברה ולייצר רכבים אזרחיים.
 
Opel חודרת לשוק הרכבים בעולם
עם סיומה של מלחמת העולם השנייה החלה חברת ג'נרל מוטורס בייצור רב, לעבר מדינות רבות וליבשות שמעבר לים, וגם במדינות אלה זכתה להצלחה כבירה. במרבית מדינות העולם השיווק של רכבי המותג נעשה תחת השם- אופל, אך במדינות שונות נעשה השיווק תחת שמות שונים דוגמאת השם "ווקסהול" בבריטניה, "הולדן" בבריטניה ו"סאטורן" בארצות הברית. היותה של חברת האם, קונצרן ג'נרל מוטורס, בעליה של חברות שונות , הביא לייצורן של דגמים שונים החולקים פלטפורמות זהות, לדוגמא,  אסטרה המוכרת ואהובה, חולקת את אותה הפלטפורמה המוכרת עם הביואיק אקסל, שכן ביואיק מצויה גם היא תחת אותה שליטה.
 
שיווק רכבי האיכות בישראל
בישראל, נחתו רכבי המותג בשלהי שנות ה80 וזכו, כמעט באופן מיידי, להצלחה מרובה, בעיקר עם דגם ה"אסקונה" המיתולוגי שנחשב בעת ההיא להצלחה כבירה. בשנת 2011 הועברה מלאכת שיווקם של רכבי Opel אל קבוצת שלמה ייבוא רכב, וזו הגדילה את מכירותיה בעיקר תודות לשיטות מימון לרכב שונות שמסייעות לצרכן הישראלי, שהוכנסו כאופציונלים לרכישה לשל רכבי המותג. בשוק הרכבים הישראלי רכבי אופל תופסים נתח שוק נכבד וענף רכבי המותג נמכרים הן למגזר המוסדי (62%) והן למגזר הפרטי (38%) ובכל חברות הליסינג בישראל זכו למכור רכבים אלו, כאשר סך הכול נמכרו בישראל בשנת 2011 כ- 4,000 מכוניות מבית היצרן, מדובר בנתונים גבוהים במידה ניכרת בהשוואה ליבואנים בסדר גודל דומה.
 
הרחבת היצע הדגמים מבית היצרן
כיום משווקים בישראל דגמים רבים ומגוונים המייצרים אלטרנטיבה ותחרות בכל אחד מהסגמנטים המקובלים בשוק דבר אשר יוצר פריסה רחבה וההתאמה מלאה לקהלי יעד שונים ומגוונים. בקטגוריית המיני, מצויים דגמי האדם והקורסה, מדובר בדגמים יוקרתיים המשלבים עיצוב מרהיב, קטן מימדים אך איכותי ביותר בביצועים הפונים לקהל היעד הצעיר. בקטגוריית רכבי המיניוואן ניתן למצוא את הזאפירה והמריבה האיכותיות, בעלות עיצוב גדול ומרשים המכוון למשפחות גדולות הנזקקות למקום רב. בקטגוריית המשפחתיות מתנוסס שמה של האסטרה הנהדרת שזכתה לתואר הנחשק, מכונית השנה באירופה. בקטגוריית רכבי המנהלים מככבת האינסגניה המרהיבה וייצוג מכובד יש לאופל גם בקטגוריית השטח עם המוקה המדהימה.
 
רכבים איכותיים ואיבזור מתקדם
רכבי החברה נחשבים לכל הדעות לרכבים איכותיים ומרשימים למראה, הקו העיצובי של מרבית רכבי Opel נאמן לעיצוב הסולידי ומאופק אך גם יוקרתי למדיי, כלל רכבי המותג הגרני אמריקאי החדשים מצויידים בחבילות אבזור עשירות כסטנדרט הכוללות, בין היתר, מושבים נוחים ומרווחים, קונסולה קידמית מתקדמת, מערכות מולטימדיה לשליטה פשוטה בפונקציות הרכב, מערכות שמע טובות, תאים רבים ייעודיים לאיחסון נוח ועוד. גם בכל הנוגע לרמת הבטיחות, כחלק מהמגמה הכללית בעולם הרכב לשיפור רמת בטיחות הנהג והנוסעים, רכבי אופל מאובזרים היטב במערכות שונות לרבות מערכות שמירה על מרחק, מערך לזיהוי סטייה מנתיבים, כריות אויר, התראה על אי חגירת חגורות בטיחות ועוד.   

שמירת ערך הרכבים
הימצאותם של רכבי Opel בקו העליון של הרכבים האיכותיים המשווקים בישראל, ממצבת אותם במקום של כבוד בשוק הרכבים. עובדה זו, בשילוב עם העובדה כי רכבי החברה שומרים על רמתם לאורך שנים וחלקי החילוף שלהם זולים בהשוואה למתחרות בעלות סדר גודל דומה, יוצרת שמירה ארוכת תווך על ערכם הכספי של הרכבים. נתון זה הוא אחד הנתונים החשובים בשיקול בעת בחירת רכב לרכישה.

רכבי העתיד של אופל
יצרנית הרכב Opel לא נחה על השמרים, מלאכת הפיתוח נמשכת כל העת במטרה לשמור על רמת עדכון ורלוונטיות גבוה. בתצוגת רכב עתיידים שהוצגה לאחרונה בפרנקפורט הציגה החברה את קונספט הונזה, מדובר על דור העתיד של רכבי המותג הגמני בעל עיצוב עתידני מחוטב ומפוסל, בעל בית גלגלים נפוח מהרגיל, דלתות הרכב נפתחות כלפי מעלה ועיצוב השילדה המזכיר במידת מה את דגמי הקופה המוכרים, מנוע איכותי המבוסס על טכנולוגיית גז טבעי המשלב בין מנוע 1.0 ליטרים, 3 צילינדרים למנוע חשמלי,הוא מתהדר במימדים מרשימים וביצועי כביש שטרם נראו כמותם בישראל ובעולם כולו. בפנים הרכב מצוי לוח מכוונים מרהיב ומהודר הכולל גרפיקה תלת מימדית המבוסס על טכנולוגיית LED  המופעלת ונשלטת במלואה על בסיס פעולות קוליות ומכוונים הממוקמים על גלגל ההגה. 
 
אולמות מכירה ושרות
למותג יש בישראל למעלה מתשעה אולמות תצוגה ומכירה בפריסה בכל רחבי הארץ,  באיזור המרכז קיימים אולמות תצוגה רבים לרבות בתל אביב, בהרצליה, בצריפין וברעננה. במחוז הצפון צפון ממוקמים אולמות התצוגה בחיפה ובנצרת, ואילו בדרום קיימים אולמות תצוגה בבאר שבע ובאשדוד. לצד אולמות התצוגה ישנם שישה עשר מרכזי שרות שגם הם פרוסים בפריסה ארצית רחבה מהצפון דרך המרכז לצפון וגם בירושלים. מרכזי השירות מספקים לרכבי ולקוחות  החברה אחריות ושירות מלא המאפשר לבעלי הרכבים נסיעה בטוחה בראש שקט למשך שנים רבות.

 

 
 
לייעוץ ברכישת רכב התקשר
03-3727760
או השאר פרטים:
הגדרות נגישות