ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מחפש אינפיניטי?

Infiniti, בגלל העיצוב והיוקרה

רכב על זה, תעניק לך רמת יוקרה ויכולות נהיגה גבוהות ואיכותיות, פורטל אוטו1 עוזר לך לקבל את הצעות המחיר המובילות לרכבי Infiniti. מחפש לקנות מיד שניה? אין בעיה גם הצעות יד שנייה תוכל לקבל או מליסנג. נשמח ליעץ דברו איתנו

טופס מורחב
טופס מקוצר
מלא פרטים וקבל הצעות לקניית אינפיניטי חדשה
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
אוטו1 - פורטל השוואת רכבים

אינפיניטי

Infiniti
אינפיניטי
יפן 1989 FX50, FX37 144
Infiniti

דגמי Infiniti

מכוניות יוקרה

מכוניות מנהלים

ספורט

מותג היוקרה של ניסאן
מותג היוקרה היפאני אינפינטי הינו מותג רכב ותיק, מבוסס, מוכר ואיכותי המשתייך לניסאן מוטורס היפנית מקבוצת רנו, משווק מכוניות יוקרה החל משנת 1989 בארצות הברית וחל משנת 2008 גם באירופה ובישראל, ומשם קצרה הייתה הדרך גם לשוק הישראלי. הקמתה של Infiniti נעשתה על ידי חברת ניסאן במטרה לתת מענה ותשובה הולמת לחובבי מכוניות היוקרה שעה שפלח שוק זה הלך והתחזק. היווסדם של מותגי רכב יוקרתיים דוגמת לקסוס ואקורה באותה העת, הם שהיוו בעבור ניסן את הטריגר להקמתו של מותג יוקרה, בעל שם הנבדל מניסאן עצמה, שכן הוא מזוהה ביותר עם פלח השוק העממי.
 
ההיסטוריה של מותג היוקרה
עד שנות ה-80 של המאה ה-20 נהגה ממשלת יפן להגביל יצרני רכב מלייצא רכבים לארצות הברית מעבר לכמות מוגדרת של כ-1.7 מליון רכבים בשנה, בסוף שנות ה-80, בעקבות רפורמה כלכלית שחלה ביפן, המאפשרת לייצרני רכבי יוקרה לייצא מספר גדול יותר של רכבים מבעבר, יצרני רכב רבים החלו להתמקד ולייצור רכבים יוקרתיים ובכך לכבוש גם את פלח השוק הזה. רכב היוקרה הראשון מבית היוצר של אינפיניטי היה ה- Q45, מדובר היה ברכב גדול מימדים, שהתבסס על הפלטפורמה של הפרזידנט, דגם הלימוזינה של ניסאן, אך בסיס הגלגלים שלו קוצר ושודך לו מנוע v8 חזק ורב עוצמה המספק 278 כוחות סוס. בגירסותיה המתקדמות יותר של ה Q45 הציגה היצרנית שיפור וקידמה בכל הנוגע להיגוי קל, נוח ונשלט יותר של הגלגלים ואפקטיביות המתלים, שהוחלפו במתלים קשיחים המונעים מהנוסעים את רעשי וזעזועי הכביש והדרך.
 
Infiniti כדגם ייחודי ומרשים
אחד האלמנטים הבולטים ביותר, החוזרים על עצמם כקו עיצובי אחיד ומייצג במרבית דגמי החברה מאז ועד היום, הוא לוח השעונים האנלוגי הממוקם בלוח המחוונים. מדובר באלמנט עיצובי ייחודי, מסורת ארוכת שנים של Infiniti שהחלה בדגם הראשון שלה ה- Q45 ועד לדגמים המוכרים לנו מבית היוצר של המותג היפני היוקרתי בימינו אנו. במהלך שנות ה-90, הציג היצרן שלל דגמים נוספים, מתקדמים ואיכותיים, אך גם בהם שמרה מחלקת העיצוב על הקו העיצובי הייחודי והאופייני לה כל כך. בין שלל הדגמים החדשים שיצאו לשיווק בשנות ה-90 ניתן למצוא את דגם ה- M30 קופה, G20 שהוא דגם מיוחד בגודל ביינוני וכמו כן, J30 שהוא דגם איכותי במרכב סדאן בעל עיצוב חיצוני עגול יותר.
 
שדרוג ושיפור מדגם לדגם
במרוצת השנים הציגה Infiniti שלל דגמי רכבי יוקרה איכותיים ומרהיבים ביופיים, הדגמים של הפופלארים חולשים על סגמנטים וקטגוריות שונות ובכך הם מותאמים לשלל סוגי רוכשים ולפלחי שוק נרחבים. בשנת 1997 הציגה היצרנית לראשונה את רכב השטח הראשון שלה, העונה לשם QX4 וכמו כן הוצגו דגמים משופרים ומעודכנים של דגמים מוכרים נוספים, דוגמת דגם ה I30 שבהמשך התעדכן ובהתאם הוחלף שמו ל- I35. בתחילת שנות ה-2000 התמודדו בחברה כמו בכל העולם ובדגש על חברות יפניות עם קשיים מרובים אשר באו לידי ביטוי באחוז מכירות נמוך במיוחד, דבר שכמעט והעמיד את המותג לפני סגירתו. בניסיון אפקטיבי להיחלץ מהמשבר אליה נקלעה, החליטה הנהלת המותג להתמקד בפיתוח רכבי יוקרה בעלי נטייה ספורטיבית. בשלהי שנת 2003 הציגה אינפיניטי את ה- G35, מדובר על רכב ספורט בעל מרכב סדאן, עם מנוע V6 איכותי וחזק המספק 320 כ"ס. G35 זכתה לקול תשואות רב, העיתונות פירגנה מאוד והחברה חזרה לגדולתה. לא זאת בלבד, זכתה ה G35 לתואר הנחשק "מכונית השנה" של Motor Trend בארצות הברית, דבר אשר היווה בעבור Infiniti מקור רב לגאווה והעניק לה את ה"דחיפה" לייצורן של דגמים ביצועיים להם הקהל בישראל כל כך צמא.
 
שלל דגמי יוקרה מבית היוצר של היצרנית היפנית
במרוצת הזמן דגמים רבים מבית היוצר של מותג הרכב היפני עברו תהליכי טרנספורמציה משמעותיים וכמו כן דגמים איכותיים נוספים התווספו. כך לדוגמא, דגמי ה- FX35\45 שנשענו על ההצלחה המסחררת של דגם ה- G35, תוך שינוי התצורה החזותית ושיפור איבזור הרכב וזאת על ידי הגבהת המבנה הבסיסי, ביצועי כביש שלא נופלים מרכבי היוקרה המובילים בעולם, אחיזת כביש חסרת תקדים המספקת לנהג תחושת ביטחון אבסולוטי בזמן נהיגה, גם כשתנאי הדרך ומזג האויר קשים. דגם ה- FX נחשב גם הוא לאבן דרך בהסטוריה המפוארת של Infiniti והוא היווה אבטיפוס לשלל דגמי הקרוסובר שהקהל הישראלי כל כך אוהב.
 
סדרות רכבי האיכות מבית מותג הפאר היפני
הצלחתה המסחררת של סדרת רכבי ה-M  הביאה את הנהלת החברה להכריז על דגם ה- M45 כרכב הדגל  העיקרי שלה ולדגם הבכיר והמוביל לשנת 2007. בנוסף הציגה היצרנית מספר דגמים שעברו עידכון מקיף לרבות גרסה חדשה ומעודכנת גם לדגם ה- G35 במרכב הסדאן ודגם חדיש ל- G37 קופה. בנוסף התרחבה אינפיניטי גם לפלח השוק של חובבי הקרוסובר עם ה- EX35 ועוד
 
סגמנט השטח יוקרה
מותג הרכב היוקרתי חולש כאמור על מספר גדול של סגמנטים ובכך היא מותאמת לפלחי שוק רבים ומגוונים במשק הישראלי. בסגמנט רכבי השטח המשווקים בישראל כיום מתהדרת אינפיניטי ברשימה ארוכה ומובילה של רכבים הכוללים את ה- EX37 שהוא אחד מרכבי השטח המובילים, הוא מותאם באופן מלא לנסיעה נעימה בכביש ובשטח. FX50 הוא רכב שטח מסוג קרוסאובר בעל מנוע V8 בנפח של כ5 ליטרים המספק 390 כוח סוס, מדובר על נתון חסר תקדים בהשוואה למתחרותיה. דגם ה-FX30d הוא לחלוטין רכב כביש אך מוגדר גם הוא כרכב שטח לאור גובהו הרב ועיצובו המרהיב המזכיר במידת מה את רכבי השטח של המיתולוגיים של החברה. דגם נוסף בקטגוריה הוא ה-QX60, הוא הגדול ביותר מבין רכבי השטח של ביצרן הנמכרים בישראל ובכלל, הוא משווק עם מנוע 3.5 ליטרים המספק 265 כוח סוס, התנהגות הכביש שלו מצטיינת והוא מאיץ מ-0 ל-100 קמ"ש תוך 8.4 שניות בלבד. הדגם האחרון בקטגוריה זו הוא ה-FX37, גם הוא קרוסאובר והוא משלב ביצועי כביש מדהימים עם אפשרות לנסיעה בשטח עם יכולות וביצועים ספורטיביים למדי. נפח המנוע שלו הוא כ-3.7 ליטרים והוא המקור האמיתי למונח השגור- רכב יוקרה.

סגמנט המנהלים היוקרתי של היצרן
בסגמנט המנהלים מבית היוצר של אינפיניטי ניתן למצוא שלושה דגמים מרהיבים ביופיים, המספקים ביצועי כביש יפים ביותר וחווית נהיגה בלתי נשכחת. הדגם הראשון הוא ה-G37 בעל העיצוב הקלאסי עם נטייה לפן הספורטיבי, עם מנוע 3.7 ליטרים המספק 320 כוח סוס. הדגם השני הוא Q50 אשר הוכרז כיוצר מהפכת רכבי היוקרה, שכן הוא משלב עיצוב מדהים לכל הדעות עם יכולות מוטוריות של רכב ספורט מתקדם. המנוע המשוייך אליו הוא מנוע חזק ביותר המספק את חווית הנסיעה מרעישה ומטלטלת (במובן החיובי כמובן). הדגם השלישי והאחרון מבין רכבי המנהלים של החברה הוא ה-Q70. מדובר בדור החדש והמתקדם של הM37, המשווק בגרסת בנזין ובגרסה היברידית לבחירת הלקוח. כלל רכבי המנהלים מבית היוצר של Infiniti אינם רכבים זולים כלל, חווית המתקבלת בזמן נסיעה באחד מרכבי המנהלים של החברה היוקרתית, אינה משתווה לחווית נסיעה באף רכב אחר. הנסיעה שקטה, בטוחה ויציבה כך שעל אף הגודל הרב לנהג ברכב מוקנת תחושת ביטחון יוצאת דופן.
 
 
לייעוץ ברכישת רכב התקשר
03-3727760
או השאר פרטים:
הגדרות נגישות