ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

רוצה להתחדש במכונית לקסוס?

הגעת למקום הנכון!

פורטל אוטו1 מביא לך הצעות מחיר על רכבי Lexus, לקבלת הצעות מחיר על מכונית חדשה, משומשת או גם על ביטוח לרכב שלך השאר את פרטיך בטופס משמאל או התקשר אלינו למספר 03-3727760

טופס מורחב
טופס מקוצר
מלא פרטים וקבל הצעות לקניית לקסוס חדשה
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
אוטו1 - פורטל השוואת רכבים

לקסוס

Lexus
לקסוס
יפן 1989 IS, CT 1001
Lexus

דגמי Lexus

מכוניות יוקרה

מכוניות מנהלים

מכוניות משפחתיות

ספורט

רכבי שטח

רכבי היוקרה המובילים בעולם
יצרנית רכבי הפאר לקסוס הינה חטיבה ייעודית לייצור רכבי פרימיום של יצרנית הרכב היפנית טויוטה. רכבי לקסוס הוצגו לראשונה בשנת 1989 בארצות הברית ושווקו בתחילה רק לקהל האמריקאי, בשנת 2005 החלו רכבי החברה להימכר גם לקהל היפני וכיום רכבי Lexus משווקים בלמעלה מ-70 מדינות בכל רכבי העולם ונחשבים הם לרכבי הפרימיום המוצלחים והאיכותיים ביותר שנמכרים כיום. ראשית דרכו של המותג היה בשנת 1983 עת הציבה הנהלת טויוטה למהנדסיה אתגר ייחודי- ייצורו של הרכב הטוב ביותר בעולם, אתגר זה כונה בטויוטה "פרוייקט F1" , האות F מייצגת את המילה Flagship שפירושה- ספינת הדגל והסיפרה 1 מייצגת את השאיפה להוביל את תחום רכבי היוקרה ולהיות במקום הראשון. הפרוייקט הייחודי נחשב לחשאי ונשמר בסוד במשך שנים ארוכות.
 
הפרויקט הייחודי ליצירת רכב הפאר המוביל בעולם
פרוייקט F1 נמשך כ-6 שנים לערך והושקעו בו מאמצים ומשאבים רבים לרבות השקעה כספית אדירה של למעלה ממילארד דולר, צוות ענק שכלל כ-60 מעצבי רכב, למעלה מ-2,000 טכנאי רכב, אנשי תמיכה ומהנדסי רכב רבים מאוד שייצרו עשרות רבות של אבות טיפוס. פרוייקט הענק הגיע לסיומו עת צלח הצוות את המשימה והציג שני דגמים מרהיבים. הדגם הראשון שנחשף בתערוכת הרכבים בדיטריוט, הוא ה"לקסוס LS400" שעד מהרה הפכה לסימן ההיכר וספינת הדגל של החברה. דגם הלקסוס LS400 התבסס על הפלטפורמה של הטויוטה קמארי וצוייד במנוע V8 חדיש בנפח של כ-8 ליטרים. ה- LS400 יצא לשיווק בארצות הברית בשנת 1989 וזכה להצלחה אדירה על נתוני מכירות אדירים של למעלה מ- 60,000 יחידות בשנה. הדגם השני שהוצג הוא ה"ES250", מדובר ברכב סלון בגול בינוני שהתבסס גם הוא על הפלטפורמה המוצלחת של הטויוטה קמרי ונחשב גם הוא להצלחה יפה בתחום המכירות.
 
שנים של צמיחה ופיתוח המותג
בשנת 1990 נהנתה החברה מאחוזי מכירות יפים למדיי בהשוואה ליצרניות רכבי פאר אחרות, כמו כן החלה היא בייצוא הרכבים פרי ייצורה גם לאוסטרליה, קנדה ובריטניה. בשנת 1991 השיקה החברה שני דגמים נוספים שנקראו SC400 ו-SC300. ה-SC400 היה רכב הספורט קופה הראשון שייצרה החברה והוא התהדר במנוע האיכותי של ה-  LS400. דגם ה-  SC300 אשר נחשב למחליפו של דגם ה- ES250, זיכה את החברה בתואר הנחשק "מותג היוקרה הנמכר ביותר בארצות הברית" וזאת לאחר שגרף אחוזי מכירות מדהימים של למעלה מ71,203 יחידות בשנה. בשנת 1993 הציגה החברה דגם נוסף שנקרא GS300, מדובר ברכב ספורט סאדן שהתבסס על השילדה המוכרת והמוצלחת של הטויוטה קראון שנמכרה באותה העת בעיקר ביפן. בשנת 1995 הציגה החברה בתערוכת הרכב בעיר ניו יורק את הג'יפ הספורטיבי הראשון פרי ייצורה, ה- LX450. מדובר הג'יפ יוקרתי למדיי, שהתבסס על דגם הלנד קורזר של טויוטה ויצא לשיווק במדינות רבות ברחבי העולם. בשנת 1998 השיקה החברה דגם ג'יפ עירוני נוסף ה-   RX300שעל אף שנחשב לג'יפ יוקרתי היה נטול יכולות שטח לחלוטין. בשנת 1999 עת השיקה החברה עשור שלם של ייצור ושיווק רכבים בארצות הברית, ציינה היא גם את מכירת הרכב המיליון שלה.
 
מותג הרכב האיכותי צובר קהל נאמן
במהלכה של שנת 2000 הציגה החברה דגמים נוספים לרבות ה- IS300, SC430 וגרסה מחודשת ל- LS430. הדגמים החדשים זכו גם הם לאחוזי מכירות גבוהים ובסיומה של שנה זו הכריזה החברה על מכירות של למעלה מ200 אלף רכבים. מלאכת פיתוח רכבי המותג לא פסקה ובשנת 2004 הוצג דגם הקונספט RX400, ג'יפון בעל הנעה היברידית. בשנת 2005 כחלק משינוי אירגוני שערכה טויוטה, נמכרה החברה והפכה היא ליחידה עצמאית כחברת בת בעלת ניהול נפרד. באותה שנה, הציגה החברה את ה- LFA , דגם קונספטואלי של מכונית על ספורטיבית בתערכות הרכב בדיטרויט. ה- LFA יוצרה במטרה לתת מענה לדגמי העל שהציגו פרארי ולמבורגיני.
 
קידמה, פיתוח ואיכות
דגם נוסף שהוצג על ידי החברה בשנת 2005 הוא ה- RX400h, מדובר היה בדגם חדשני ומהפכני ששילב מנוע בנזין עם יחידות הנעה חשמליות שנועד להגדיל את עוצמתו, להפחית פליטת גזים ולייצר חיסכון ניכר בצריכת הדלק בהשוואה למנועי הבנזין המוכרים. ה- RX400h זכה לאחוזי מכירות גבוהים והיווה בעבור החברה קרש קפיצה לייצורם של דגמים היברידים נוספים. בשנת 2006 החלה החברה בשיווקם של שני דגמים היברידים נוספים, הראשון, ה- LS600h, נחשב לדגם מוביל וחדשני שכן הוא הרכב ההיברידי בעל מנוע 8 צילנדרים הראשון מסוגו בעולם וייצורו נעשה במטרה לתת מענה לסדרת ה-S של המתחרה מרצדס. הדגם השני הוא ה- LS460 שהתהדר גם הוא במנוע היברידי איכותי.
 
סדרת ה-F האיכותית
לקראת סוף שנת 2005 הציגה החברה חטיבה חדישה שנקראה חטיבת- F Sport שתפקידה הוא לפתח דגמי ספורט איכותיים וחזקים. כחלק מפעילות החטיבה החדשה התבססה היא על דגמי הרכבים הקיימים תוך הכנסת שדרוגים ועידכונים בפן העיצובי ובפן המכני. כלל הדגמים שיוצרו על ידי חטיבת ה- F Sport זכו לסימול שם החטיבה ולגריל קידמי מעוצב בתצורת רשת ובכך התבדלו הם משאר דגמי המותג.
 
דגמים נוספים שהציגה החברה
החל משנת 2009 החלה החברה לשווק גרסה מחודשת ל- RX350 ול- RX450h, ובארצות הברית נרשם שיא חדש למותג עת חצה הוא את רף מליון הרכבים. בשנת 2010 בתערכות ז'נבה, הציגה החברה לראשונה דגם קומפקטי יוקרתי שנקרא CT200h. ה- CT200h יוצר במטרה לתת מענה לסדרת הקומפקטיות של ב.מ.וו ומתחרים נוספים כמו אאודי שהציגו גם הם רכבי יוקרה קטני מימדים. ע
 
סדרת רכבים ייחודיות ודגמים מובילים נוספים
בשנת 2011 השיקה החברה סדרה מוגבלת של דגם ה- LFA, מכונית העל הספורטיבית ממנה ייצרה החברה רק 500 יחידות בלבד אשר נמכרו תוך פרק זמן קצר ביותר. במהלכה של שנת 2012 השקיעה החברה משאבים ניכרים בעידכונם ופיתוחם של דגמים קיימים, כך לדוגמא הושק הדוד הרביעי של ה- GS350 והדור השישי של דגם ה-  ES וכמו כן, הוצגו גרסאות משודרגות לסדרת ה- LS המפוארת. בנוסף למלאכת הפיתוח הציגה החברה שני דגמים חדשים מסדרת ה- LF- ה-LF-LC וה- LF-CC. בשנת 2014 התאימה עצמה החברה לדרישת הציבור הרחב והציגה דגם קרוסאובר חדיש העונה לשם NX. ה- NX התאפיין בעיצוב בולט וייחודי ובמנוע טורבו מודגש חדיש ביותר. דגם ה- NX נחשב לפורץ דרך ותחילתה של מהפכה קונספטואלית בקרב החברה כולה שפונה מעתה גם לקהלי יעד צעירים יותר.
 
רכבי המותג בישראל
רכבי מותג היוקרה עשו את דרכם לכבישי ישראל רק בשנת 2006 על ידי יבואנת הרכב לקס מוטורס, נכון להיום מוצגים דגמי החברה באולמות תצוגה מפוארים בחיפה, ירושלים והרצליה וזוכים לאחוזי מכירות גבוהים ויפים בהשוואה למותגי יוקרה אחרים. כיום מייצרת ומשווקת החברה רכבים מתקדמים בעלי הנעה היברידית בלבד, הדגם הנמכר והנפוץ ביותר שלה הוא דגם ה- RX400h שנמכר בלמעלה מ- 317,000 יחידות, בעיקר בארצות הברית. במשך שנים רבות החזיקה החברה בתואר רכב היוקרה הנמכר ביותר, עד שבשנת 2011 איבדה את התואר לטובת ב.מ.וו.
 
 
לייעוץ ברכישת רכב התקשר
03-3727760
או השאר פרטים:
הגדרות נגישות