ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מחשבון צריכת דלק

לאחר שבשנים האחרונות קיימנו אלפי שיחות יעוץ עם לקחות המעוניינים לקנות רכב חדש מיובאן או רכב יד שניה מליסינג או מבעלות פרטית הבנו שישנן מספר שאלות שחוזרות על עצמן תמיד. אחת מהן היא צריכת הדלק של הרכב המחופש והשוואתו לרכב אחר מאותה הקטגוריה והסגמנט שהלקוח מתלבט לגביו. לנוחיות גולשי פורטל הרכב אוטו1 וגם ככלי עבודה עבור יועצי הרכב שלנו פתחנו את מחשבון צריכת דלק זה דבר שהפך את הסוגיה לפשוטה הרבה יותר. כל שעליכם לעשות על מנת להבין את נתוני צריכת הדלק של הרכבים שאתם מתעניינים לגביהם על פי פרסומי היצרנים הוא להזין את שם מותג הרכב המחפוש והדגם הרלוונטי והתוצאה תוצג! על מנת לבצע השוואה יעילה ניתן לעשות את אותה הפעולה תחת דגם א, דגם ב או סגם ג. אין צורך להפעיל את כל השלושה ביחד נתון זה הוא לנוחיותכם בלבד. אם לאחר קבלת התוצאה על תצרוכת הדלק ביחס ק"מ לליטר תרצו לקבל עוד פרטים טכנים או חוות דעת על דגם הרכב עצמו, כל שיש לעשות הוא ללחוץ על הקישור בתחתית העמוד המציג את של הדגם הנבדק ואת המילה לחץ כאן. אם ישנן שאלות נוספות רצות לשתף או להתייעץ לפני קניית הרכב אתם חופשיים ליצור קשר חינם ללא עלות עם יועצי הרכב שלנו.


מחשבון צריכת דלק

בחרו יצרן ודגם וקבלו מיידית את מד צריכת הדלק של רכבים
דגם א'
תוצאה
דגם ב'
תוצאה
דגם ג'
תוצאה
*לפי פרסומי היצרן

חשיבות בדיקת צריכת דלק לפני קניית רכב

ובכן ישנה חשיבות רבה לבדיקת תצרוכת הדלק בעיר ובכביש הפתוח לפני קנייה של רכב חדש או רכב מיד שניה. בשנים האחרונות תצרוכת הדלק ברכבים מסויימים הפכה להיות טובה כל כך מול רכבים אחרים ישנים יותר באופן כל כך בולט שיש ממש נידבך כלכלי עצום לאופן צריכת הדלק ברכב. אם נחשב את ההבדל בצריכת הרכב על פני שלוש או חמש שנים בין רכבים מסויימים נקבל תוספת משמעותית מאוד במחיר ששלמנו עבור השמוש ברכב באותה התקופה, מה שאומר שההשקעה הייתה יקרה יותר ומשתלמת פחות. בדיוק את הבעיה הזו מחשבון צריכת דלק זה רוצה לצמצם עד כמה שניתן. נכון שבשנים האחרונות למדנו שנתוני צריכת הדלק של היצרנים היא לא תמיד הדבר הכי אמין אבל זו בכל זאת אינדיקציה טובה לעמידה על ההבדלים בין הדגמים השונים.

מחשבון צריכת הדלק והכלים השונים באתר

השימוש באתר בכלל ובמחשבון צריכת הדלק בפרט הוא כלי נהדר למבקשים לקנות רכב חדש מהיבואן או מליסינג או לאנשי מקצוע מעולם הרכב עצמו כגון בעלי מוסכים או אנשי מכירות שרוצים לעמוד על איכות ונתוני המוצר שלהם עצמו ומול מתחרים.לצד נתוני צריכת הדלק יצרנו זירת רכב מקיפה על כל יצרן ויצרן המשווק בישראל ועל כל דגם ודגם הנמכר שנים האחרונת בישראל וניתן ללמוד לגביהם היסטוריה, נתונים טכניים ונתונים שימושיים אחרים. באתר ישנם מחשבוני השוואת רכבים ומגזין עשיר מאוד במידע המספק מבחני השוואה, סקירות, נסיעות מבחן ומאמרי דעה על רכבים רבים, אגב פתחנו גם מגזין צריכת דלק שמטרתו ליצר מידע איכותי בדיוק עבור נושא הדלק הצריכה והחסכון בין הרכבים השונים. לצד המידע הרלוונטי לקניית רכב חדש יש באתר לוח רכב איכותי ואמין שבה לתת שרות רציני לבעלי רכבים המעוניינים למכור את רכבם ולגולשים המחפשים לקנות רכב חדש עבורם. אם ישנן שאלות או רצון להתיעץ איתנו אנחנו תמיד זמינים עבורכם חשוב שתדעו זאת.מגזין צריכת דלק
יועצי הרכב של פורטל אוטו1 מחכים לך.מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
     
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר


הגדרות נגישות