ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש
מנוע השוואת מחירים להשכרת רכב שחוסך לך הרבה כסף בטיול
מדינת איסוף הרכב
select
עיר איסוף הרכב
select
תחנת איסוף בעיר
select
תחנת החזרה בעיר
select
מס' נוסעים
select
זמן איסןף הרכב
RadDatePicker
RadDatePicker
בחירת תאריך איסוףבחירת זמן איסוף
זמן החזרת הרכב
שם מלא
טלפון
כתובת דוא"ל

יותר ויותר ישראלים מנצלים את המחירים האטרקטיביים של שירות השכרת רכב בחו"ל, ומבקשים לעשות שימוש ברכב שכור במהלך השהות שלהם בחו"ל, במקום להשתמש בתחבורה הציבורית במקום. ישנם הרבה מאוד יתרונות להשכרת רכב בחו"ל מבחינת חופש תנועה, ויכולת להגיע לכל מקום בכל זמן נתון, מבלי להיות תלויים בגורמים חיצוניים כמו אוטובוסים, רכבות או מוניות. במחירים של כל אלו ניתן להשכיר רכב בחו"ל ולשדרג משמעותית את הטיול.

מתי כדאי לסגור עסקת השכרת רכב בחו"ל?
מניסיון של בעלי מקצוע בתחום, וגם של מטיילים רבים, מומלץ תמיד לסגור את עסקת השכרת הרכב בחו"ל כבר בארץ לפני היציאה לטיול עצמו. בדיוק כמו שאתם מבטיחים לכם חדר בבית המלון הרצוי לכם, כך מומלץ גם לסגור מראש ולהבטיח שיהיה לכם בדיוק הרכב שעונה על צורכי הטיול שלכם. כיום ניתן לסגור את העסקה לקלות ובנוחות מהארץ, ולנחות בחו"ל לרכב שממתין לכם במקום המיועד.

להישמע לכללי הנהיגה
לכל מדינה חוקים וכללי נהיגה משלה, אולם על פי רוב כללי הנהיגה כולל אופן הציות לתמרורים ורמזורים זהה בכל המדינות אליהן תגיעו. למרות זאת, רצוי להתעדכן בנוגע לתרבות הנהיגה וכללי הדרך הלא כתובים של מדינת היעד שלכם. למען שמירה על ביטחונכם, ובכדי לשוב ארצה בריאים ושלמים, כדאי מאוד להתעדכן בתנאי השטח ולעבור מראש על מסלולי הנסיעה המיועדים.

על מה לשים לב כאשר שוכרים רכב בחו"ל
בזמן איסוף הרכב מומלץ לבדוק שברכב קיימים כל הכלים המתאימים למקרי חירום כמו כלים להחלפת גלגל תקול וכן לוודא כי קיימת פוליסת ביטוח רכב בתוקף. בנוסף לכך, יש לוודא מרש כי רישיון ישראלי תקף במדינת היעד, ובמידה ולא יש להוציא רישיון נהיגה בינלאומי. כדאי לתכנן את מועדי איסוף והחזרת הרכב סביב מועדי הטיסות, ותמיד כדאי לאסוף ולהחזיר את הרכב בשדה התעופה עצמו. כדאי לוודא ששוכרים רכב איכותי ונוח שמתאים במספר המושבים שלו לכל משתתפי הטיול.

התאמת הרכב למטרת הנסיעה
גורם חשוב נוסף בכל תחום השכרת רכב בחו"ל הוא התאמה של סוג הרכב למטרת הנסיעה וכמובן לכמות הנוסעים. כלומר, במידה ואתם מתכננים חופשה משפחתית מורחבת הכוללת ילדים או תינוקות, כדאי מאוד לשכור רכב גדול מספיק, בקטגוריה של מיני ואן ומעלה. בחופשה זוגית או אפילו בנסיעת עסקים ניתן להסתפק ברכב קומפקטי מסדרה קטנה וחסכונית יותר. זכרו, בדרך כלל טיולים בחו"ל כוללים גם מזוודות וציוד נלווה, ולכן כדאי לקחת זאת בחשבון כבוחרים את גודל הרכב.


פורטל הרכב Auto1 יכול לעזור לכם לשדרג את הנסיעה לחו"ל בקלות. מלאו את הפרטים בטופס וקבלו מיד שלל הצעות משתלמות להשכרת רכב בחו"ל !!

 


למציאת השכרת רכב בכל המדינות – לחץ כאן
הגדרות נגישות