ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש


השוואת רכבים

לפני קנייה של רכב חדש או רכישה של רכב מיד שניה נכון מקובל ומומלץ לבצע השוואת רכבים וזאת על מנת ללמוד את כל המפרט הטכני ותכונות הרכבים עוד לפני הקנייה ולקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורנו. אנו בפורטל אוטו1 יצרנו מחשבון קל ונוח להפעלה על מנת לבצע השוואת רכבים טובה ואמינה. להתחלה ההשואה הכניסו שם של רכב דגם ותת דגם לפחות עבור שני דגמים להזוואה ולחצו על בצע השוואת רכבים. אם נתקלתם בבעיה או שיש צורך באינפורציה נוספת מיועץ אנושי בתחום אז אנחנו זמינים תמיד.השוואת דגמי רכבים

יועצי הרכב של פורטל אוטו1 מחכים לך.מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
     
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

השוואת רכב לפני קנייה

 

פורטל הרכב אוטו1 צבר בשנים האחרונות ניסיון רב ביעוץ רכב לפני קנייה ואחת השאלות שאנחנו נשאלים לפני כל קנייה של רכב חדש היא איך הוא בהשוואה לרכב כזה או אחר. במיוחד עבור שאלה זו יצרנו את הכלי הזה שתפקידו לאפשר השוואת רכבים קלה נוחה ומקצועית לפני קנייה של רכב חדש או ישן. התגובות שאנו מקבלים על חשבון השווארת הרכבים מעולות... הגולשים שלנו מדווחים על כלי קל להפעלה וברור ונח בתוצאות.
 
כיצד מנוע השוואת הרכבים עובד?
 
על מנת לקבל תוצאות ולבצע השוואה יעליה בין יצרניות הרכב ובין הדגמים השונים עלינו לבחור את הרכבים בינהם נרצה לבצע השוואה. חשוב שתהיה לנו נקודה התחלה או רכב מוביל בקבוצה כלשהי שנוכל לבסס סביבו את ההשוואה.אחרי שבחרנו את היצרן הראשון נתבקש לבחור דגם כלשהו ומיד אחרי נוכל לבחור גם תת דגם. תת הדגם זו השורה התחתונה והחשובה מפני שלכל שם מותר ישנה דגמים רבים ותת מותג רבים שונים מאוד במחיר ובמפרט הטכני שלהם אחד מהשני. אחרי הזנת הפרטים לרכב הראשון נכניס לפחות רכב אחד נוסף שישמ מקור להשוואת רכבים איכותית. ניתן להשוואת עד 3 דגמי רכבים שהשוואה אחת. הפעולה קלה פשוטה ומהירה אך יעילה וחשובה מאוד לפני קנייה.
 
האם לבצע השוואה חכמה גם ברכישת רכב מיד שניה?
 
כמובן שכן, מפרטי הרכב היכולות צריכת הדלק וההתאמה לקבל היד לא משתנים כאשר הרכב עולה בשנתון ולכן חשוב ואפילו מומלץ לבצע השוואת רכבים גם לפני קנייה מיד שנייה. גם כאשר ההשואה היא בין רכב חדש לרכב יד שנייה ישן יותר יש להשוואה כח רב ומומלץ לבצעה.

הגדרות נגישות