ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש


השוואת רכבים

בעבר, כאשר נדרשנו לרכישת רכב, עמדו בפנינו שני נתיבי פעולה עיקריים, רכישת רכב חדש מהיבואן ורכישת רכב יד שניה מאדם פרטי אשר פרסם את רכבו למכירה, באשר כך תהליך בחירת הדגם המבוקש כולו הן בעניין דגם הרכב והן בעניין השנתון המבוקש, נותר עמום ובמקרים רבים נעשתה רכישת הרכב כלאחר יד ללא בדיקת הנתונים הרלוונטים, התקלות המוכרות של הדגם, רשימת האבזור המוצעת לגבי הרכב המבוקש וחוות הדעת של המשתמשים ברכב זה. נכון להיום, קיימים פתרונות רבים המאפשרים לבצע את תהליך ההשוואה בין סוגי הרכבים, הדגמים השונים ושנתוני הייצור של כל רכב ורכב, ביתר קלות ללא השקעה כספית כלל ובמהירות המירבית. אחד הפתרונות הנכונים והיעילים ביותר לצורך ביצוע השוואה מסוג זה, הוא שימוש באתרי השוואה מתקדמים, כשהמוביל והמקצועי ביותר מבינהם הוא פורטל השוואת הרכבים  Auto 1 אשר מציע שירות מתקדם לביצוע השוואה נכונה בין מספר דגמי רכבים בהם מתעניין הרוכש הפוטנציאלי, וכולל פרמטרים רבים ובכללם מידותיו החיצוניות והפנימיות של הרכב, נתוני צריכת הדלק שלו, תוספות ואביזרים נלווים המוצעים, נפחי המנוע המוצעים בדגם המדובר, הספקים של יחידות ההנעה המובנות ונפחם, נתוני בטיחות רלוונטים לרבות ציונים במבחני הריסוק ותוספות בטיחות רלוונטיות, משקלו העצמי של כל רכב ורכב, מידת האחריות המסופקת על ידי היצרן, המחיר המוצע לרכישה ועוד שלל נתונים המתקבלים על ידי ביצוע השוואה.

מדוע חשוב לבצע תהליך של השוואה חכמה?
גיוס ההון הדרוש לרכישת רכב זוהי התחלה טובה לתחילתו של תהליך נכון לרכישת רכבים חדשים או רכבים מיד שנייה, אך על מנת להבטיח את איכות ונכונות ההשקעה ולדעת כי בחירת הרכב נעשתה בצורה הטובה ביותר תוך מתן תשומת הלב המקסימלית לכלל הפרמטרים החשובים ועל ידי כך להימנע ממפח נפש גדול בעתיד וכן מהוצאות כספיות מיותרות שנובעות כתוצאה מאי בדיקה והכרת המטריה הכללית של הרכבים, חשוב מאוד לבצע את תהליך ההשוואה הכוללת את כלל הפרמטרים המהותיים כאמור. רכישת רכב לאחר ביצוע תהליך השוואת כלל הנתונים של הרכב נשוא העסקה, תהא עסקה מושכלת, שנעשתה תוך הבאה נתוני הרכב כולם בחשבון, תוך התחשבות ביתרונות והחסרונות של הדגם המבוקש ובעיקר בשאלת מחירו של הרכב אל מול האופציות הנוספות המעניינות את הרוכש כאמור. 

דגשים חשובים בתהליך ביצוע השוואה
בבואנו לבצע השוואה בין סוגי הרכב השונים, חשוב לדעת במה כדאי להתמקד ומהם הגורמים המהותיים ביותר אותם יש להביא בחשבון? השאלה הראשונה שכל רוכש רכב פוטנציאלי צריך לשאול את עצמו היא- לאיזה צורך נדרש לי הרכב? האם מדובר ברכב לצורכי עבודה, רכב לשימוש משפחתי? רכב עימו יוכל הרוכש לטייל בשטח ובדרכי עפר? בחירת רכב נכונה שתאפשר שימוש נוח וטוב לאורך שנים רבות תעשה בהתאם לצורך השימושי של הרוכש הספציפי. מרכיב מהותי נוסף אותו יש להביא בחשבון בעת בחירת רכב הוא בכל הנוגע לעלויות האחזקה ובכלל זה יש להביא בחשבון נתונים מהותיים כגון נתוני צריכת הדלק הממוצעים של הרכב המדובר, מחירי עלויות אחזקת הרכב בכל הנוגע לחלקי החילוף, הטיפולים השוטפים של הרכב, עלויות הטסט השנתי ומחירי הביטוח הנדרשים לדגם המבוקש, נתוני הבטיחות הקיימים ברכב ועוד שלל פרמטרים אשר עשויים להיות מהותיים ביותר בעת בחירת הדגם המבוקש.

השוואת רכבים יד שניה
לביצוע תהליך מקיף של השוואת רכבים בבואנו לרכוש רכב יד שניה, קיימת חשיבות גבוה ביותר שעשויה לחסוך לרוכש סכומי כסף רבים ואף להיות, במקרים מסויימים, מצילת חיים. בניגוד לקניית רכב מיבואן אשר במרבית המקרים ישמח לעדכן את הרוכש הפוטנציאלי בכלל הנתונים, היתרונות והחסרונות של הרכב ו/או כל מידע רלוונטי החיוני לרכישת הרכב, בעת רכישת רכב יד שניה על הרכוש לבצע את כלל הבדיקות לבדו תוך קבלת מרב המידע אודות כל דגם ודגם. השוני המשמעותי הקיים בין השנתונים והגרסאות השונות הקיימים לאותם דגמים מחייב השוואה מקיפה שכן במקרים רבים הפער בין שנתון לשנתון בא לידי ביטוי בתיקונם של תקלות נפוצות או בהתווספותם של אביזרים המשפרים במידה ניכרת את יעילות הרכב ותפקודו. השוואת מכוניות נכונה תאפשר לכם לדעת כי הדגם הנבחר על ידכם הינו הרכב המתאים לכם ביותר מבחינה מכאנית, דינמית, ביצועית וכלכלית.

השוואת מכוניות חדשות
לעיתים טועים רוכשיי רכב פוטנציאלים רבים לחשוב שדי להם במידע אודות הרכב שקיבלו הם מהיבואן עצמו או ממוכר הרכב בלבד, הדבר הינו שגוי מהיסוד שכן לעיתים מוכר הרכב אינו אובייקטיבי ועשוי להציג את המידע והמאפיינים של הרכב באופן המשרת את האינטרסים האישיים שלו בלבד לצורך קידום המכירה. זוהי הסיבה שטרם ביצוע רכישת רכב, על כל גווניה, נתיביה וסוגיה, חשוב ביותר לבצע תהליך השוואה של כלל הפרמטרים השונים של הרכב באופן עצמאי, בדיקה זו תעשה בצורה הטובה ביותר אם תעשה על ידי גורם נטרלי ואובייקטיבי אשר יספק לרוכש את כלל המידע בצורה פשוטה ובהירה, לרבות היתרונות והחסרונות עימן מתמודד הרכב ובכך להבטיח רכישה משתלמת כשהרוכש מודע ומכיר בכלל הנתונים של הרכב.

הקלות והמהירות שבביצוע ההשוואה

לא אחת נדרש רוכש רכב פוטנציאלי לקבל החלטה אודות הרכב אותו הוא מעוניין לרכוש בצורה מהירה תוך ביצוע עסקה בזמן קצר, גם במקרים מסוג זה חשוב מאוד לא לוותר על תהליך ההשוואה בין סוגי הרכב השונים. אחד הייתרונות הבולטים שביצוע השוואת הרכבים בפורטל הרכב Auto 1 הוא המהירות והיעילות שבביצוע השוואה מסוג זה. פורטל הרכב Auto 1 כולל את כלל המידע העדכני והמקיף ביותר אודות עולם הרכב, השוואת רכבים בפורטל מספקת, תוך זמן קצר במיוחד, את כלל המידע אודות הרכבים האופציונליים והרלוונטיים לרכישה והכל בצורה ברורה ופשוטה המאפשרת ביצוע מלא של השוואת הפרמטרים השונים בין הדגמים המבוקשים. השוואה של  רכבים בפורטל הרכב Auto 1 מתאפשרת הן לבחינת רכבים חדשים ומתעדכנת מידי יום בנוגע לחידושים המוצעים על ידי היצרנים והן לבחינת רכבי יד שנייה ובכללה מידע מקיף ומעודכן אודות שלל הדגמים והשנתונים הקיימים.

כל המידע על עולם הרכב במקום אחד

ביצוע השוואת מאפייני הרכבים האופציונליים טרם התקשרות בעסקת רכישת רכב כאמור, הינה חשובה ובמקרים מסוימים אף מהותית, אך נשאלת השאלה איפה הכי נכון וטוב לבצע השוואה מסוג זה, בתשובה לשאלה זו חשוב לשים את הדגש על מהירות הבדיקה, אמינות הפרמטרים הנבדקים ורמת עדכניות הפרטים אודות הרכבים הנבדקים. פורטל השוואת הרכבים Auto 1 מאפשר לרוכשי רכב פוטנציאלים למצוא במהירות הגבוה ביותר את מרב המידע האמין והעדכני ביותר אודות כל סוגי הרכבים המשווקים כיום וכן אודות כלל מסלולי הרכישה האפשריים ובכך לסייע לרוכש הרכב לבחור את הרכב הנכון ומתאים ביותר תוך הכרה במלוא הפרמטרים של הרכב ובכללם היבטי הדינמיות של הרכב, המכאניקה ויחידות ההנעה, נתוני צריכת הדלק, נתוני בטיחות ועוד שלל פרמטרים מהותיים והכל תחת קורת גג אחת ללא צורך בחיפוש המידע ממקורות שונים שאמינותם ומידת עדכניותם מוטלת בספק. פורטל הרכב Auto 1 מספק את מלוא המידע אודות כלל הרכבים בכל השנתונים, כלל התמונות העדכניות של כל הדגמים המשווקים בארץ, רשימות האבזור העדכניות ביותר ועוד.השוואת דגמי רכבים

יועצי הרכב של פורטל אוטו1 מחכים לך.מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
     
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

השוואת רכב לפני קנייה

 

פורטל הרכב אוטו1 צבר בשנים האחרונות ניסיון רב ביעוץ רכב לפני קנייה ואחת השאלות שאנחנו נשאלים לפני כל קנייה של רכב חדש היא איך הוא בהשוואה לרכב כזה או אחר. במיוחד עבור שאלה זו יצרנו את הכלי הזה שתפקידו לאפשר השוואת כלי רכב קלה נוחה ומקצועית לפני קנייה של רכב חדש או ישן. התגובות שאנו מקבלים על חשבון השווארת הרכבים מעולות... הגולשים שלנו מדווחים על כלי קל להפעלה וברור ונח בתוצאות.
 
כיצד מנוע השוואת הרכבים עובד?
 
על מנת לקבל תוצאות ולבצע השוואה יעליה בין יצרניות הרכב ובין הדגמים השונים עלינו לבחור את הרכבים בינהם נרצה לבצע השוואה. חשוב שתהיה לנו נקודה התחלה או רכב מוביל בקבוצה כלשהי שנוכל לבסס סביבו את ההשוואה.אחרי שבחרנו את היצרן הראשון נתבקש לבחור דגם כלשהו ומיד אחרי נוכל לבחור גם תת דגם. תת הדגם זו השורה התחתונה והחשובה מפני שלכל שם מותר ישנה דגמים רבים ותת מותג רבים שונים מאוד במחיר ובמפרט הטכני שלהם אחד מהשני. אחרי הזנת הפרטים לרכב הראשון נכניס לפחות רכב אחד נוסף שישמ מקור להשוואת איכותית. ניתן להשוואת עד 3 דגמי רכבים שהשוואה אחת. הפעולה קלה פשוטה ומהירה אך יעילה וחשובה מאוד לפני קנייה.
 
האם לבצע השוואה חכמה גם ברכישת רכב מיד שניה?
 
כמובן שכן, מפרטי הרכב היכולות צריכת הדלק וההתאמה לקבל היד לא משתנים כאשר הרכב עולה בשנתון ולכן חשוב ואפילו מומלץ לבצע השוואת נבונה גם לפני קנייה מיד שנייה. גם כאשר ההשוואה היא בין רכב חדש לרכב יד שנייה ישן יותר יש להשוואה כח רב ומומלץ לבצעה.

הגדרות נגישות