ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

סקודה קופצת מדרגה

סקודה תציג עד סוף שנת 2016 רכב פנאי חדש שיכיל 7 מושבים ואופציה להנעה כפולה. כל זאת כאשר ברקע מתנוסס לו דגל 'דיזלגייט' של הקונצרן.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |06/12/2015 |11:45 צפיות: 5238
seperator
כל דבר שנאמר על החברות שנמצאות תחת כנפיו של קונצרן פולקסוואגן, יקושר איכשהו לפרשת 'דיזלגייט'. על רקע הקיצוצים והבשורות כי חברות הקונצרן יאלצו לקצץ דגמים ורמות גימור, על מנת לנסות לכפר על הנזקים הכלכליים הצפויים לקונצרן בעקבות הפרשה, סקודה מאשרת כי היא מתכננת להציג בתערוכת פריז הקרובה רכב פנאי חדש.
רכב פנאי חדש של סקודה. אח גדול ליטי
רכב פנאי חדש של סקודה. אח גדול ליטי
רכב הפנאי שסקודה מתכננת להוציא, יהיה בראש סרגל ההיצע של היצרנית. אפשר לומר כי הדגם יהיה כמו אח גדול של הסקודה יטי. גם ברכב העתידי הזה תעשה שימוש בפלטפורמת MQB המוכרת שתביא את בסיס הרכב ואורכו לזהים עם שאר הדגמים ה"מולבשים" על אותה פלטפורמה. הדגם החדש, ככל הנראה, יגיע בהנעה קדמית עם אופציה להנעה כפולה שתוצע בתוספת תשלום. מעבר לכך, הרכב צפוי להציע 7 מושבים ובחירה בין תיבת הילוכים ידנית או תיבת DSG כפולת מצמדים.
עדיין לא נחשפו אי- אילו פרטים לגבי הדגם, אפילו לא שמו. עד כה ידוע לנו כי החשיפה הרשמית של הדגם החדש של סקודה תתרחש בתערוכת פריז, המתקיימת בחודש אוקטובר בשנה הבאה (2016). על פי ההנחות שלנו, במידה ופולקסוואגן לא תחשוף סדרת מנועים חדשה, ספק אם יקרה, ייתכן שהדגם החדש יצויד באחד ממנועי ה Tsi של החברה, בנפחים 1.4 ליטר ומעלה- בהתאם לרמת הגימור.
 
אנחנו בינתיים נאלצים לחשיפה הצפויה על מנת לדעת אם ניחשנו נכון או שסתם זרקנו ספקולציה לאוויר. בכל אופן, נקווה שסקודה תדאג לחלץ פרטים אודות הדגם החדש בהקדם האפשרי, שהרי מדובר בכניסה לאחד הסגמנטים המבוקשים ביותר בענף הרכב.
 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הגדרות נגישות