ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

אלפא קרוסאובר- קומפקט

אלפא רומאו צפויה לחשוף רכב קרוסאובר קומפקטי יוקרתי ביותר. ההשקה של הדגם מתוכננת לסוף שנת 2016.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |02/12/2015 |15:34 צפיות: 4876
seperator
אלפא רומאו מכוונת גבוה. מאוד גבוה. היא מתוכננת לחשוף לקראת סוף שנת 2016 דגם חדש של קרוסאובר קומפקטי שיהווה מתחרה ישיר לדגמים שונים של קרוסאוברים- פרמיום כמו ב.מ.וו X3 או אודי Q5. זה נכון שבזמן האחרון היצרנית הזו לא ממש הראתה את יכולותיה בשוק הרכב, במיוחד בארץ, מאז חשיפתה של האלפא רומאו ג'ולייטה בשלהי שנת 2010. 
אמנם לא נחשפו תמונות של הדגם המיועד, אז בינתיים התענגו מהג'וליה החדשה
אמנם לא נחשפו תמונות של הדגם המיועד, אז בינתיים התענגו מהג'וליה החדשה
בתקופה האחרונה משהו טוב קורה ליצרנית הזו. אוטוטו אנחנו אמורים לחזות את תחילת שווקה של מכונית המנהלים החדשה של היצרנית, האלפא רומאו ג'ולייה ובמקביל, מקבלים דיווחים אודות כוונותיה של אלפא רומאו לחשוף דגם חדש של קרוסאובר יוקרתי במיוחד.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
אמנם לבחור החדש שמתוכנן לבוא עלינו לטובה לקראת סוף השנה הבאה, אין עדיין שם- בדומה אותו תהליך שעברה הג'ולייטה עד שנהיתה ג'ולייטה. מה שכן אלפא יודעת להגדיר הוא המשמעות: אלפא מתכננת לגנוב את לקוחות היצרניות הגרמניות, היפניות והבריטיות שמתחרות בסגמנט, כמו הלקסוס NX, ב.מ.וו X3, אודי Q5 וכדומה, ולהציע את מה שהיא עושה הכי טוב- עיצוב איטלקי נבדל.
 
באלפא רומאו, דואגים ללקחות פוטנציאליים גם מעבר לתחום העיצוב. אלפא מתכוונת להדגיש את תחום הביצועים שאמור להתחרות במיטב שמציעה הקטגוריה. אין מדובר רק בנתוני האצה או מהירות מקסימאלית, אלא בביצועי מסלול ממשיים. לצורך הדוגמא, המטרה של אלפא- לשבור את נתוני המסלול של הפורשה קאיין S, שהשיג הקפה של מסלול ה'נורבורגרינג' הגרמני ב 7 דקות ו 59 שניות.
 
אם נדבר גלויות, נצטרך לחכות עוד הרבה זמן עד לחשיפת הדגם המדובר, כמו שקרה כמעט עם כל דגם שהיה מיועד להשקה. חוץ מזה, לאחר ההשקה העולמית, ייקח זמן עד שיגיע להשקה בארץ. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
הצטרפו לפייסבוק שלנו
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הגדרות נגישות