ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

קיה בשנת 2020

קיה מתכננת להציג עד שנת 2020 מגוון של 11 דגמים היברידיים, מכונית מימן שתעלה על פס הייצור הסדרתי וצי רכב עם צריכת דלק משופרת ב 25%. העתיד מדבר קיה.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |18/11/2015 |11:46 צפיות: 5529
seperator
היצרנית הקוריאנית המובילה, קיה, מתכננת לשנת 2020 תכנית עבודה צפופה במיוחד שבשורה התחתונה תשפר ב- 25% את צריכת הדלק הממוצעת של צי הרכבים שלה. הדרך אל היעד שהציבה קיה בפני עצמה יעשה על ידיי הרחבה משמעתית של צי "הירוקים" שלה, מארבעה דגמים כיום ל- 11 עד שנת 2020, רכב מימני בייצור סדרתי והחלפה של עד 70% מהמנועים שברשותה במנועים יעילים יותר.
קיה סול החשמלית
קיה סול החשמלית
10.2 מיליארד דולר 
זה הסכום שחברת האם יונדאי מתכננת להשקיע לטובת פיתוח 'ליין' הדגמים הזה ובנייתם של מתקנים תומכים. על פי קי-סאנג לי, בכיר במחקר ופיתוח רכבים "ירוקים", יונדאי-קיה מיישרת קו אל מול ציפיות ודרישות העתיד של שוק הרכב. על פיו, שוק הדגמים ההיברידיים פלאג-אין והחשמליים יגדל באופן משמעותי בעתיד הקרוב ולכן השקעת סכום כזה, יאפשר לקיה לספק מענה לצרכי השוק. לי ממשיך ואומר כי לעניות דעתו אין פתרון אחד לדרישות להנעה נקיה וזו הסיבה שקיה משקיעה בפיתוח מגוון רחב של צורות הנעה ירוקות. התכנית של קיה היא להפוך להיות מובילה עולמית בטכנולוגיית ההנעה המתקדמת.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
שני דגמים לשם התחלה
קיה מתכננת להתחיל את שיווקם של שני דגמי חדשים בשנת 2016, שיהוו המשכיות לקפיצת המדרגה המתוכננת של קיה. הדגם הראשון הוא הקיה אופטימה PHEV שתעשה שימוש בסוללת ליתיום-פולימר מתקדמת והדגם השני שקיה מתכננת לשווק הוא הקיה נירו החדש, אותו היא חשפה שלשום לראשונה. שני הדגמים האלה יצטרפו לדגמים ה"ירוקים" שכבר נושמים אספלט: קיה סול החשמלי וקיה אופטימה הייבריד החדשה.
קיה אופטימה הייבריד החדשה
קיה אופטימה הייבריד החדשה
קיה "ירוקה"- החגיגה נמשכת
אל הדגמים ההיברידיים והחשמלים האלה יצטרף דגם חדש ומימני של קיה, אותו היצרנית מתכננת לשווק באופן סדרתי עד שנת 2020. קיה מתכננת לייצר בכל שנה כ- 1000 יחידות של הרכב המימני FCEV. הדגם העתידי הזה של קיה יעשה שימוש בדור הבאשל תא הדלק הנוכחי שכיום מותקן על ה- ix35 FCEV, כאשר היעד של קיה הוא להציע את הרכב המימני עם טווח נסיעה של כ- 700 ק"מ ומהירות מקסימאלית של 170 קמ"ש.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
דגם א'
דגם ב'
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
 
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
 
הגדרות נגישות