ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מהקונספט לפס הייצור

טויוטה תציג התערוכת ז'נבה שתחל בתחילת השנה, קרוסאובר קטן וספורטיבי שיעוצב על בסיס רכב הקונספט של היצרנית, ה- C-HR, שנחשף לראשונה בתערוכת פריז האחרונה.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |22/10/2015 |15:34 צפיות: 4784
seperator
בתערוכת פריז האחרונה שהתקיימה, היצרנית טויוטה הציגה רכב קונספט בדמות קרוסאובר קומפקטי, כמו הניסאן ג'וק, הנקרא C-HR. כעת, אמנם לאחר זמן ארוך יחסית, טויוטה הבינה לאיזה כיוון שוק הרכב העולמי הולך ומוציאה את המתמודד שלה בסגמנט המוביל- קרוסאובר. טויוטה מוסרת כי גרסת הייצור של הדגם תוצג כבר בשנה הבאה וככל הנראה תתמקם מתחת לטויוטה ראב 4.
טויוטה C-HR קונספט. או בשמו האירופאי 'אוריס-קרוס'
טויוטה C-HR קונספט. או בשמו האירופאי 'אוריס-קרוס'
תחילת השיווק- קיץ 2016
טויוטה מתכננת להתחיל את מכירתו של הדגם החדש כבר עם בואו של קיץ 2016. כמובן, שאין התחייבות מצד היצרנית על המועד אך דובר על חודשים יוני- אוגוסט, כמובן שזה נתון לשינויים. כאמור, הקרוסאובר הקומפקטי החדש של טויוטה יבוסס על דגם הקונספט שהיצרנית הציגה בפריז, ה- C-HR, אך למרות זאת, ככל הנראה, יקבל את השם 'אוריס-קרוס', לפחות בשוק האירופאי. 
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
האם יגיע לישראל?
הבשורה החדשה של טויוטה לשוק הקרוסאוברים הקומפקטיים, יוצג גם הוא במרכב חמש דלתות, כאשר המרכב ישב על שלדת TNGA החדשה של טויוטה, שמזוהה גם כשלדתה של הטויוטה פריוס החדש. כאמור, טויוטה C-HR יתחיל את שיווקו תחת השם 'אוריס-קרוס' שאפשר לומר שדיי מרמז על כוונותיה של טויוטה ליצור גרסת קרוסאובר לאוריס שלה. על פי הדברים האלה, אשר להתחיל לייחל ליבואו של האוריס-קרוס גם לישראל.
 
מתחרה חדש לניסאן ג'וק
טויוטה C-HR החדש יתברג, על פי התחזיות של טויוטה, תחת הראב 4 של היצרנית. הוא יזכה להנעה היברידית אך בטויוטה שוקלים גם לשווק אותו עם מנוע בנזין ועם מנוע דיזל. הטויוטה החדש דיי מזכיר בחלקו האחורי את המתמודד העיקרי שלו בסגמנט- הניסאן ג'וק. שניהם מעוצבים בצורה דינאמית "משוכה לאחור" עם מערכות תאורה שבולטות ממרכב הרכב, מה שתורם להדגשת קווי העיצוב שלו. הכול אופן, אנו מאוד מקווים שהרכב אכן יעשה "עלייה", גם על מנת להחיות את שוק הקרוסאוברים הקומפקטי וגם על מנת ליצור תחרות מחירים על השוק.  
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
הגדרות נגישות