ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מסירות דו גלגלי מאי 14

בסוף השבוע האחרון פורסמו נתוני מסירות של כלי הרכב הדו גלגליים בישראל לחודש מאי האחרון, בחודש האחרון נמסרו 1,215 כלים, איזה קטגוריה היא החזקה ביותר ומי המותג החזק ביותר? כל התשובות בכתבה

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |08/06/2014 |13:05 צפיות: 7448
seperator
חודש מאי האחרון היה אחד מהחודשים היותר מוצלחים לשוק הרכב הדו גלגלי בישראל, 1,215 כלים נמסרו בחודש האחרון ובסך הכול נמסרו מתחילת השנה 6,071 כלים בישראל. נתון מסירות זה מציג שיפור מזערי של 40 כלים ביחס לנתוני המסירות של חמשת החודשים הראשונים של 2013. 
מסירות דו גלגלי מאי 2014 - שיפור ביחס לחודשים הקודמים
מסירות דו גלגלי מאי 2014 - שיפור ביחס לחודשים הקודמים
מסירות לפי קטגוריות מנוע
קטגוריית הדו גלגלי המצליחה ביותר בישראל היא עד 125 סמ"ק עם נתוני מסירות משמעותיים ביחס לנתוני המסירות הכלליים עם 516 כלים שנמסרו בחודש האחרון. קטגוריית הרכב הגדולה יותר בנפח של עד 250 סמ"ק היא קטגורית הנפח השנייה עם נתוני מסירות של 382 כלים שנמסרו לרוכבים בחודש האחרון. בקטגורית הנפח הגדול יותר של עד 500 סמ"ק נמסרו במאי האחרון 179 כלים דו גלגליים. 
 
סאן יאנג מוביל את השוק הישראלי
מבחינת מותגי הדו גלגלי בישראל, המותג המוביל ממשיך להיות סאן יאנג עם נתוני מסירות של 445 כלים שנמסרו בחודש מאי האחרון. קימקו ממשיך להיות המותג השני בטיבו בישראל עם נתוני מסירות של 240 כלים בחודש מאי האחרון. דיאלים של חברת אלבר ממשיך להיות בורג משמעותי בשוק הדו גלגלי בישראל עם נתוני מסירות של 62 כלים בלבד בחודש מאי האחרון. 
 
ירידה בכמויות המסירות בישראל
שוק הדו גלגלי בישראל נמצא כבר מספר שנים בירידות גדולות של כמויות הכלים הנמסרים לרוכבים בישראל. הסיבות לכך הן רבות, ראשית, מחירי ביטוח הדו גלגלי הם גבוהים יחסית ואינם מאפשרים לרוכבים רבים לעמוד בתשלומי הביטוח. הסיבה השנייה לכמות המסירות הנמוכה היא התשתית הנמוכה של הכבישים בישראל אשר מסכנת רוכבי אופנועים וקטנועים. הסיבה השלישית לירידה של כמות המסירות של הכלים הדו גלגליים היא כניסתן של מכוניות זולות ואיכותיות לשוק הרכב אשר לוקחות נתח שוק מאלו של הדו גלגלי. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות