ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

שברולט מאליבו LS 2016

היצרנים האמריקנים של שברולט, אבזרו את השברולט מאליבו החדשה שלהם במנוע חדש חזק יותר וחסכוני לא פחות בניסיון להשתלט על שוק רכבי המנהלים בישראל. האם הם הצליחו? בכתבה הבאה:

צוות AUTO1 |12/07/2016 |14:12 צפיות: 7441
seperator
כבר שנים ששוק הרכב הישראלי מכיר ומעריך את שברולט מאליבו LS 2016 בזכות ייתרונותיה הרבים, השנה התחדשה המאליבו בגרסה חדשה ומשופרת הצפוייה לשפר במידה ניכרת את מעמדה ולהגדיל את פלח השוק אליו היא מותאמת. בגרסתה החדשה השברולט מאליבו משלבת ביצועי כביש נהדרים, מנוע חסכוני אך עוצמתי, יציבות מושלמת על הכביש וגודל משמעותי וניכר. המאליבו משווקת עם חבילת איבזור עשירה, שינויים ושיפורים הוכנסו בה הנוגעים למידת הבטיחות בעת נהיגה וצריכת הדלק נמוכה ובכך מהווה היא רכישה משתלמת גם בהתייחס למחיר האטרקטיבי בה מוצעת.
מצויידת במנוע 1.5 ליטרים טורבו בנזין המספק 160 כ
מצויידת במנוע 1.5 ליטרים טורבו בנזין המספק 160 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים בת 6 הילוכים אוטמטית.
משפחתית- מנהלים איכותית ומרשימה
בכל הנוגע למרכב המנועי של השברולט מליבו, היא מצויידת במנוע 1.5 ליטרים טורבו בנזין המספק 160 כ"ס המשודך לתיבת הילוכים בת 6 הילוכים אוטמטית וטיפטרוניק בעלת מתג חשמלי להעברת הילוכים ידנית. על אף שמידותיה של המאליבו גדולות עד מאוד, משקלה בגרסתה החדשה ירד במידה ניכרת, באופן המאפשר לה ביצועי כביש יפים וטובים. בכל הקשור לבטיחות, השקיעו בשברולט בהוספתן של מערכות שונות להעלאת רמת הבטיחות לרבות מערכת לסיוע בבלימה בזמן מצבי חירום, הגה כוח חשמלי, מערכת התראה לשמירת מרחק, 10 כריות אויר ומערכת ייחודית לניטרולן, התראה אקטיבית על אי חגירת חגורות בטיחות ועוד.
שמו בשברולט דגש רב על היוקרה, הזרימה ושילוב האלמנטים כך שהמראה ישאר עשיר ואיכותי.
שמו בשברולט דגש רב על היוקרה, הזרימה ושילוב האלמנטים כך שהמראה ישאר עשיר ואיכותי.
עיצוב חדשני ודינאמי
בעיצובה של המאליבו שמו בשברולט דגש רב על היוקרה, הזרימה ושילוב האלמנטים כך שהמראה ישאר עשיר ואיכותי. מכסה המנוע קצר במקצת והוא משתלב היטב עם בלטי הזרימה בדלתות הרכב וכונסי האויר הצר הממוקמות בצידי הרכב. הכונס המרכזי מתהדר בעיטורי ניקל ומגיני סף יפים למדיי. בחלקה האחורי של המאליבו ניתן להתרשם מאנטנט דולפין ופנסים אחוריים מוקטנים אך השמשה האחורית הוגדלה ומספקת שדה ראיה גדול מאוד. עיצוב פנים הרכב נאמן נישאר נאמו לקו הנקי והסולידי האופייני כל כך לרכבי שברולט, קונסולת הנהג כוללת צג דיגיטאלי המעוטר בפלסטיקה שחוקה וכסופה. המושבים נוחים ומעוצבים למדיי, מאפשרים ישיבה נוחה גם במושב האחורי לשלושה מבוגרים.
הותקנו מערכת שמע מתקדמת בעלת צג מולטימדיה, דיבורית בלוטוס,  בקרת שיוט, מראות צד ועוד.
הותקנו מערכת שמע מתקדמת בעלת צג מולטימדיה, דיבורית בלוטוס, בקרת שיוט, מראות צד ועוד.
נסיעה איכותית ותמורה מלאה למחיר
שברולט מאליבו בגרסתה החדשה מאובזרת בחבילת איבזור עשירה כסטנדרט המשפרת במידה ניכרת את חווית הנסיעה הכוללת, בין היתר, מערכת שמע מתקדמת בעלת צג מולטימדיה, דיבורית בלוטוס, מערכת בקרת שיוט, מראות צד מתכווננות ועוד. המנוע בגרסה החדשה מצטיין בביצועי כביש, המומנט הגבוה מאפשר לה לבצע פניות חדות ברכות ומקנה גמישות רבה. בידוד הרעשים איכותי ומהנוסעים נמנעים רעשי הדרך המיותרים. המתלים הקשיחים עושים את עבודתם נאמנה ומונעים, כמעט באופן מלא את זעזועי הכביש.
 
 
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הוספת תגובה
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
הגדרות נגישות