ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

חבילות עוצמה ל M3 ו- M4

ב.מ.וו מציעה תוספת קטנטנה לדגמי הביצועים שלה. חבילת 'קומפטישן'- תוספת של 20 כוחות סוס ושדרוג לתחום התנהגות הכביש.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |21/01/2016 |12:56 צפיות: 5741
seperator
גרסאות הביצועים של ב.מ.וו סדרה 3 וב.מ.וו סדרה 4 (M3 ו- M4) קיימות בשוק הישראלי כבר שנתיים. לאחרונה יצרניות מתחרות החלו להוציא גרסאות קצה לדגמים שונים שלהן, שקוראות תיגר לדגמי ה- M של ב.מ.וו בכל הקשור לתחום הביצועים. אם זו מרצדס ששולפת את ה- C63 AMG או אודי שחושפת את ה- RS3 שלה. ב.מ.וו לא נשארת חייבת ומציעה חבילה שמקצינה את תחום הניהוג ואת חטיבת העוצמה. חבילת 'קומפטישן'.
חבילת 'קומפטישן' של BMW
חבילת 'קומפטישן' של BMW
החבילה החדשה שמציעה היצרנית הגרמנית, כוללת שיפורים גם בתחום יחידת ההינע וגם, כמובן, כוללת שיפורים בתחום הניהוג והתנהגות הרכב על האספלט. החבילה החדשה של ב.מ.וו מציבה את יחידת ההינע בנפח 3.0 ליטר שישה צילינדרים מוגדשים, שללא החבילה הפיקה "רק" 431 כוחות סוס, עם החבילה היחידה הזו מסוגלת להפיק 450 כוחות סוס. התוספת המפרגנת הזו מאפשרת לרכב לקזז 0.1 שניות מנתון המאוץ שלו ל- 100 קמ"ש, מ- 4.1 ל- 4.0 שניות. כמו כן, החבילה מאפשרת  לצמד ה- M להשוות את זמני התאוצה שלהן לאלה של המרצדס C63 AMG החדשה.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
מעבר לתחום המנוע, ישנה עוד רשימה ארוכה של שיפורים. למשל, מערכת הבולמים האדפטיביים המוצעים בחבילה, עברו כיול קשוח למדי לטובת התנהגות כביש טובה יותר, הוחלפה מערכת הקפיצים, מוטות מייצבים חדשים וגם מערכת בורר מצב הנהיגה שופרה ותוכנתה מחדש. בנוסף לכל זה, גם מערכת הדיפרנציאל M האקטיבי עבר אי אילו שינויים לטובת התאמה לשינויים שנעשו בדגם.
חבילת 'קומפטישן' של BMW
חבילת 'קומפטישן' של BMW
מגזרה הקוסמטית, החבילה מביאה חישוקי סגסוגת "20, בתא הנוסעים הוצבו מושבי ספורט קלי משקל שעוצבו במיוחד עבוד הדגם, שלפי ב.מ.וו הם מעניקים תמיכה משופרת בזמן נהיגה ספורטיבית ומצד שני לא מזניחה את הנוחות בנסיעות ארוכות. כמו כן, מערכת הפליטה זכתה לארבע יציאות לצינורות המפלט שקיבלו ציפוי כרום בגוון שחור ועוד. מבחינת עלויות החבילה, בשוק האמריקאי החבילה מוצעת בתוספת של 5,500 דולר בגרסאות הקופה והסדאן, ותוספת של 5,000 דולר לגרסת הקבריולט.
חבילת 'קומפטישן' של BMW
חבילת 'קומפטישן' של BMW
חבילת 'קומפטישן' של BMW
חבילת 'קומפטישן' של BMW
אולי יעניין אותך גם:
 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
חיפוש רכב חדש
הצטרפו לפייסבוק שלנו
דגם א'
דגם ב'
הגדרות נגישות