ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

טיזר: פוקוס חשמלית

פורד מתכוונת להשיק מעל ל 4.5 מיליארד דולרים בפיתוח רכבים חשמליים עד סוף שנת 2020. כהוכחה היא משחררת טיזר אודות פורד פוקוס חשמלית שדורשת רק חצי שעה לכדי טעינה של 80% סוללה.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |13/12/2015 |13:37 צפיות: 5084
seperator
על פי כל התחזיות האפשרויות, דור הרכבים ההיברידי לא הולך להישאר איתנו לנצח וכנראה שדור החשמליות הוא הדור הבא של תחום התחבורה. יצרניות הרכב השונות ממשיכות במרוץ לעבר פיתוחים של רבים חשמליים, שבינתיים יישארו בתחום העירוני אך הכל אפשרי. כעת, תורה של פורד להציג את יכולותיה החשמליות בעזרת טיזר לפורד פוקוס חשמלית.
טיזר: פורד פוקוס חשמלית
טיזר: פורד פוקוס חשמלית
היצרנית האמריקאית צפויה להציג בקרוב מאוד גרסה חשמלית לפורד פוקוס כאשר הייצור של הדגם מתוכנן כבר לימים הקרובים. היצרנית מתכוונת להשקיע כ 4.5 מיליאד דולרים בתחום פיתוחם של רכבים חשמליים, כאשר מטרתה העיקרית היא להוסיף עוד 13 רכבים חשמליים להיצע הדגמים שלה עד סוף 2020. מעבר לכך, פורת מקווה כי עד סוף 2020, 40% מהיצע הדגמים של החברה יקבל גרסה חשמלית.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
על פי התחזית של פורד, המהפכה תחל עם כניסת 2016 תוך הצגת הדגם החשמלי החדש של הפוקוס. המכונית החדשה תקבל פלטפורמת טעינה מהירה, שעל פי פורד, תאפשר ללקוחותיה להטעין תוך חצי שעה 80% מהסוללה, שיספיקו לך הפוקוס החשמלית תביא טווח נסיעה חשמלי של כ 160 ק"מ.
4.5 מיליארד דולרים יושקעו בפיתוח דגמים חשמליים
4.5 מיליארד דולרים יושקעו בפיתוח דגמים חשמליים
מעבר למנוע חשמלי עם נתונים מרשימים לכל הדעות, הדגם יוצע עם לוח מחוונים דיגיטלי, עם צג שיציג את כל המידע הדרוש אודות טווח הנסיעה, מצב הבטרייה וכדומה. מעבר לכך, פורד מציעה עם הפוקוס החדשה את מערכת "אימון בלימה". המערכת הזו היא מערכת חדשה שבאה ללמד את הנהג בבלימה נכונה שתביא לניצור מרבי של אנרגיית הבלימה לטובת הטענת הסוללה. מפורד נמסר כי מעבר לכל הטכנולוגיה שהפוקוס תביא, היא תהיה מהנה מאוד לנהיגה.
 
על פי התחזיות הפוקוס החשמלית הראשונה תצא מבית היצרן לקראת אמצע שנת 2016.  
חצי שעת טעינה לכדי 80% סוללה
חצי שעת טעינה לכדי 80% סוללה
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הגדרות נגישות