ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

טויוטה ראב 4 הייבריד 2016

טויוטה חושפת את מתיחת הפנים של הדגם ההיברידי של הראב 4 לשנת 2016. מעבר לעיצוב עדכני, זו הפעם הראשונה שהיצרנית מביאה הענה כפולה ברכב היברידי, מה שיכול להטיב לטויוטה באופן משמעותי בכמות המכירות של הדגם בעולם.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |18/11/2015 |11:52 צפיות: 6860
seperator
טויוטה מתכננת להתחיל את שיווקו של הטויוטה ראב 4 ההיברידי שלה כבר לקראת הרבעון הראשון של 2016. הבשורה המעניינת ביותר היא שזו הפעם הראשונה שהיצרנית משלבת הנעה היברידית ברכב עם הנעה כפולה. הדגם החדש של הראב 4 ההיברידי הוצג לאחרונה בתערוכת ניו-יורק האחרונה ועל פי התכנונים הוא צפוי להיות משווק כבר בחודש ינואר הקרוב. תג המחיר שיוצמד לדגם בבריטניה עומד על 23,695 ליש"ט לדגם הטורבו- דיזל D-40D, כאשר אליו יצטרף הדגם בעל ההנעה המשולבת בנזין ומנוע הייבריד שאליו יוצמד תג מחיר של 26,195 ליש"ט.
טויוטה ראב4 הייבריד החדש
טויוטה ראב4 הייבריד החדש
גרסאות הטורבו דיזל של הראב 4 צפויות להגיע לשוק האירופאי כבר לקראת סוף דצמבר, אך הדגם ההיברידי לא ישווק לפני ינואר 2016. זה לא סוד שטויוטה לא מצליחה להתברג לראש הסגמנט עם דגם הראב 4 שלה. כעת היצרנית מנסה לחזור למשחק בעזרת השקת הדגם ההיברידי וגן מתיחת פנים שמביאה לרכב עיצוב עדכני שהשראתו נלקחה מהדגמים הפרטיים של טויוטה, כמו האוריס והאוונסיס החדשות. העיצוב החדש כולל בין היתר תאורת לד, גריל מוגדל ומעוצב מחדש ובחלקו האחורי נוספה תאורת לד לעיצוב המוכר.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
כמובן שכמו כל מתיחת פנים, גם חלל הפנים עבר שדרוג כזה או אחר. איכות החומרים עלתה וכעת נעשה שימוש בחומרים רכים ואיכותיים יותר. הקונסולה המרכזית ברכב משודרגת עם מסך מגע שמתפעל את מערכת השמע ואת שאר מערכות הנוספות של הרכב וכמובן יציג את נתוני הרכב. הדגם החדש של הראב 4 יכיל גם את מערכת הבטיחות החדשה של טויוטה, שבין היתר מכילה מצלמות היקפיות שמעניקות לנהג ראיית 360 מעלות סביבו שיחליף את מצלמת הרוורס.
השראתו נלקחה מהדגמים האוריס ואוונסיס החדשות
השראתו נלקחה מהדגמים האוריס ואוונסיס החדשות
כאמור, זו הפעם הראשונה שיצרנית עושה שימוש ביחידה היברידית לרכב עם הנעה כפולה. הראב 4 יעגון בחרטומו מנוע 4 צילינדרים בנפח 2.5 ליטר שאליו תשודך המערכת החשמלית. היחידות יותקנו על כל סרן בנפרד וכך למעשה כל סרן יוצמד ליחידת הנעה משל עצמו. המנוע צפוי להפיק הספק מרבי של 195 כוחות סוס וצריכת דלק של 23 ק"מ לליטר בנזין ופליטת מזהמים של 121 גרם/ ק"מ.  
צפוי להגיע לשוק האירופאי בינואר 2016
צפוי להגיע לשוק האירופאי בינואר 2016
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
הגדרות נגישות