ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

תמונת ריגול: אימפרזה 2016

לא הרבה זמן חלף מאז חשיפתו של הקונספט החדש של סובארו שמביא לנו למעשה את צורתה של הסובארו אימפרזה החדש. כעת, נחשפה תמונת ריגול של הסובארו אימפרזה החדשה בגרסת טרום ייצור שלה.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |15/11/2015 |10:09 צפיות: 4884
seperator
סובארו היא אחת היצרניות רכב המרהיבות שיש בעולם הרכב מהסיבה הפשוטה, כמעט כל דגם קונספט שהיצרנית הזו חושפת, אחרי תקופה קצרה הופך להיות בסיס לדגם של רכב שעולה על פס הייצור ההמוני. לפני כחודש, סובארו חשפה לראשונה איורים ראשונים אודות דגם קונספט שצפוי היה להיות הדגם החדש של הסובארו אימפרזה. לאחר מכן, היצרנית חשפה את דגם הקונספט האמיתי בתערוכת טוקיו וכעת אותו הדגם נצפה וצולם בשלב "המבחן המעשי" של הדגם.
לסובארו היכולת לייצר דגמי קונספט שיגרמו לקהל לרוץ לסוכניות היצרנית בכדי לרכוש את אחד הדגמים
לסובארו היכולת לייצר דגמי קונספט שיגרמו לקהל לרוץ לסוכניות היצרנית בכדי לרכוש את אחד הדגמים
סובארו היא אחת היצרניות הפרקטיות ביותר בתעשייה,. יש לה את היכולות לייצר דגמי קונספט שיגרמו לקהל לרוץ לסוכנויות היצרנית בכדי לרכוש את אחד הדגמים. כך קרה גם עם הדגם החדש של הסובארו אימפרזה החדשה, שתחילה יוצר בתור דגם קונספט ולאחר מכן נשאבה ממנו גרסת הייצור של האימפרזה החדשה. הדגם החדש של האימפרזה בנוי על פלטפורמה חדשה קלה במיוחד הנקראת SGP ולמרות כל ההסוואה שניסו לעשות לה, עדיין ניתן להבחין שדגם הייצור נאמן למקורו. 
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
תמונות הריגול שמזוהות עם הסבוארו מגלות לנו כי הדגם החדש אכן יגיע בתורה הספורטיבית יותר, מרכב חמש דלתות, שיתחרה ישירות בדגמים המחומשים האחרים שבקטגוריה, כמו הפורד פוקוס והמאזדה 3. מעבר לכך, התמונות מבשרות גרסה נוספת לאימפרזה, במרכב סדאן מוכר. שני הדגמים של הסובארו אימפרזה צפויות להגיע לשוק הישראלי לקראת המחצית השנייה של שנת 2016. 
 
לפי שעה, אין לנו איזשהו מידע אודות הנתונים המכניים של הרכב החדש של סובארו אך סביר להניח שהוא ימשיך את המסורת של סובארו עם מנועי בוקסר מוצלחים ביותר המשודכים לתיבות אוטומטיות רציפות CVT. מאידך, נשמעה טענה כי הייתכן שהדגם החדש יוצע עם מנוע חדיש בעל ניתוק צילינדרים מיותרים לשם שיפור בצריכת הדלק ובפליטת המזהמים, כיאה לדגמים של קונצרן פולקסוואגן. בכל אופן, נמשיך לעקוב אחרי היצור החדש ונעדכן בהתאם.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
דגם א'
דגם ב'
הגדרות נגישות