ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

פריוס נתפסה ללא הסוואה

הרכב ההיברידי מבית היוצר של טויוטה נתפס עם המכנסיים למטה. כעשרה ימים לפני החשיפה המיוחלת, דלפו לרשת תמונות חלוציות אודות הטויוטה פריוס החדשה.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |30/08/2015 |17:40 צפיות: 5149
seperator
בשמיני בספטמבר, אמור היה להיחשף באופן רשמי וחגיגי בלאס ווגאס, אל מול מספר מצומצם של עיתונאים, הדגם החדש של הרכב ההיברידי הוותיק בעולם, כאשר החשיפה הרשמית העולמית הייתה אמורה להיות בתערוכת פרנקפורט שצפויה להיפתח ב 17 בספטמבר. משום מה, הצלחנו לתפוס את טויוטה עם המכנסיים למטה ולהביא לכם תמונה ראשונה של הטויוטה פריוס 2016, כאשר היא בבטן המטוס בדרכה לווגאס.
טויוטה פריוס החדשה. מתוך: www.autoblog.com
טויוטה פריוס החדשה. מתוך: www.autoblog.com
טויוטה פריוס החדשה
כמו שכבר הבאנו לכם בכתבה על חשיפתה של הטויוטה פריוס החדשה, אכן עיצובה של הפריוס החדשה זהה לזה של הטויוטה מיראי- מכונית המימן הראשונה של טויוטה. כמובן שהטויוטה פריוס מכילה את הקווים הייחודיים שלה, אך ברמה הכללית הן זהות זו לזו.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
פלטפורמה מודולארית שתטיב לדגם
הפריוס החדשה היא המכונית הראשונה מבית היוצר של טויוטה הנשענת על הפלטפורמה המודולארית החדשה מבית טויוטה, הלוא היא TNGA, שכזכור הבטיחו בטויוטה שעד שנת 2020 פלטפורמה זו תשרת מחצית מהדגמים של היצרנית. הפלטפורמה החדשה מאפשרת לפריוס להשיל כמה קילוגרמים ממשקלה לעומת הדגם הנוכחי וכן גמישות גבוהה יותר במתלי הרכב על מנת להטיב את נוחות הנסיעה ואת התנהגות הכביש של הרכב.
 
חיסכון של כ- 10% לעומת הדגם הנוכחי
טויוטה כבר ציינו כי הפריוס החדשה תהיה חסכונית יותר בכ- 10% לעומת הדגם הנוכחי. על פי התחזיות, טויוטה צפויה לעשות זאת על ידיי שתי אפשרויות, כאשר הראשונה היא שימוש בסוללה בטכנולוגיה מתקדמת יותר- ליתיום יון, או באמצעות שימוש במערכת הנעה היברידית "קלה יותר" מזו של הדגם הנוכחי, שלמעשה בא לידיי ביטוי בשימוש במנוע קטן יותר מה- 1.8 ליטר המשומש בדגם הנוכחי. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
חיפוש רכב חדש
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות