ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השקתו של סקודה רומסטר יידחה ל- 2016

לאחר הצהרתה של סקודה על השקתו של הסקודה רומסטר החדש, סקודה חוזרת בה ומודיע כי תדחה את ההשקה לשנה הבאה.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |26/08/2015 |16:17 צפיות: 6999
seperator
כמעט כל יצרני הרכב מתכוננים לקראת אחת התערוכות הגדולות והמשמעותיות ביותר של עולם הרכב, תערוכת פרנקפורט בגרמניה, שאמורה להיפתח בתחילת חודש ספטמבר הקרוב. סקודה, במסגרת המתחם שלה בתערוכה, תחשוף שני דגמים חדשים של הסקודה סופרב, כאשר האחד הוא ספורטיבי והשני הוא גרסת ה GreenLine. בנוסף לשני הדגמים האלה, סקודה אמורה הייתה להביא את הדגם החדש של הרכב המשפחתי/ סחרי שלה- סקודה רומסטר.
סקודה דוחה את חשיפתו של הרומסטר ל2016
סקודה דוחה את חשיפתו של הרומסטר ל2016
שילוב מנצח
סקודה רומסטר הוא אחד הדגמים של היצרנית החצי גרמנית, חצי צ'כית- סקודה, המצליחים ביותר בארץ, מתחילת השנה ועד לסוף חודש יולי 2015, במיוחד ביחס לתקופה המקבילה בשנה שעברה. הרומסטר הנוכחי זכה לאהדה רבה בקרב הקהל הישראלי, בעיקר בגלל השילוב המבריק שבין רכב משפחתי מרווח עם תא נוסעים נוח, לבין רכב עבודה עם יכולת העמסה הזהה לנפחו של טנדר סגור.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
אסטרטגיית שיווק
למרות האכזבה על כך שלמרות ההבטחות של סקודה, לא נזכה לראות את הרומסטר החדש עוד השנה, אפשר לומר שסקודה מתכננת להשיק רכב חדשני שלא דומה לקודמו, על בסיס הפולקסוואגן קאדי, שדומה במרכבו לסקודה רומסטר. על פי ההנחות, הסיבה לדחיית ההשקה היא שיקולים פנימיים בקונצרן פולקסוואגן, שמעדיף לתת זכות קדימה לפולקסוואגן קאדי ולאפשר לו חדירה מוקדמת לשוק ונחיתה רכה יותר.
שילוב מבריק בין רכב משפחתי מרווח ורכב עבודה עם יכולת העמסה הזהה לטנדר סגור
שילוב מבריק בין רכב משפחתי מרווח ורכב עבודה עם יכולת העמסה הזהה לטנדר סגור
ניחוש פרוע להיצע המנועים
אמנם בחשיפה רשמית וחגיגית כמו בחשיפה רשמית וחגיגית, סקודה לא מגלה פרטים אודות הדגם החדש של הרומסטר, אך מתוך הנחה שהוא אכן מבוסס על הקאדי של פולקסוואגן, ניתן לנחש איזו יחידה הנעה תצורף לו. לכן, סביר להניח שהרומסטר יצויד במנוע מסדרת Tsi של פולקסוואגן, בעל שלושה צילינדרים בנפח 1.0 ליטר, המפיק 102 כוחות סוס. מעבר לכך, הקאדי מוצע באירופה, ויתכן שכך גם הרומסטר, בשלל מנועי בנזין ודיזל נוספים, עם הספקים הנעים בין 75 כוחות סוס ל 150 כ"ס. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
חיפוש רכב חדש
הצטרפו לפייסבוק שלנו
הגדרות נגישות