ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מבחני הריסוק האירופאים – יוני 2015

סבב מבחני הבטיחות האחרון של ארגון הבטיחות האירופי יורו N קאפ נערך לאחרונה ובחן את סקודה סופרב, יונדאי i20, פיאט 500X ואחרות. מי זכתה לציון המקסימלי ומי אכזבה?

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |24/06/2015 |15:09 צפיות: 6228
seperator
ארגון הבטיחות יורו N  קאפ הוא הגוף שאמון על מבחני הבטיחות השונים על כלל המכוניות המשווקות באירופה. הארגון עורך כבר שנים ארוכות את מבחני הבטיחות המחמירים ביותר ובסופו של דבר מעניק את ציוני הבטיחות של הדגמים השונים. לציוני הבטיחות ישנה משמעות גדולה על הצרכנים כאשר הם מחפשים את הרכב הבא שלהם. את סבב מבחני הריסוק האחרונים ערך הארגון לדגמים רבים שחלקם משווקים גם בישראל. 
ציון מקסימלי לויטארה החדש
ציון מקסימלי לויטארה החדש
המצטיינות של מבחני הריסוק
סוזוקי ויטארה החדש שבקרוב ינחת גם בישראל זכתה לציון המקסימלי של חמישה כוכבי בטיחות לאחר שהציג ציונים מעולים בהגנה על הנהג, על הנוסעים ברכב וגם על הולכי הרגל. גם סקודה סופרב זכתה לציון המקסימלי ביותר עם ציונים גבוהים בכל הפרמטרים ובעיקר בתחום מערכות הבטיחות האקטיביות המוצעות בדגם. המכונית השלישית שזכתה בחמש כוכבי הבטיחות זו רנו אספייס שאינה משווקת בישראל. 
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
יונדאי i20 מאזדה 2 עם ציונים דומים
אכזבה מסוימת בקטגורית הסופר מיני כאשר גם יונדאי i20 וגם מאזדה 2 החדשות העמידו ציונים סבירים וזכו בארבעה כוכבי בטיחות בלבד. שתי המכוניות אינן מצוידות במערכות אקטיביות התורמות לבטיחות כמו מערכת בלימה אוטומטית ובשל כך הציון המשוכלל שקיבלו נמוך יחסית. בכל הנוגע להגנה על הנהג, הנוסעים והילדים הציונים של המכוניות היו טובים למדי. 
ארבעה כוכבי בטיחות לפיאט 500X שנחתה בישראל לאחרונה
ארבעה כוכבי בטיחות לפיאט 500X שנחתה בישראל לאחרונה
גם ה 500X במבחן הריסוק
פיאט 500X שהגיע רק לאחרונה לישראל זכתה בציון של ארבעה כוכבי בטיחות .קשה להאמין כי ציון הבטיחות של רכב הפנאי החדש של החברה יפגע במכירות הצפויות לדגם בישראל. המכוניות שקיבלו את הציונים הנמוכים ביותר במבחני הריסוק האחרונים אלו המסחריות התאומות אופל ויוארו ורנו טראפיק שזכו לשלושה כוכבי בטיחות בלבד.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
דגם א'
דגם ב'
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
הגדרות נגישות