ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מסירות דו גלגלי – ספטמבר

שוק הדו גלגלי בישראל סובל משנה לא טובה של מסירות אופנועים וקטנועים וגם חודש ספטמבר היה חלש מבחינת יבואני הכלים הדו גלגליים

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |09/10/2013 |13:05 צפיות: 13642
seperator
חודש ספטמבר שהיה מלא בחגים ובימי חופש היה חלש לא רכב בשוק המכוניות בישראל אלא גם בשוק הדו גלגלי. מספרי המסירות של הכלים הדו גלגליים בישראל מציג תמונה לא כל כך ורודה ליבואני הקטנועים והאופנועים שכבר ראו תקופות טובות יותר בישראל אך המצב אינו כל כך גרוע כאשר מספרי המכירות של השוק לא שונים כל כך מהמצב בתקופה המקבילה של 2012. בסך הכול השנה נמכרו בישראל 11,007 כלים לעומת 11,152 כלים. 
ירידה קלה במסירות הקטנועים
ירידה קלה במסירות הקטנועים
סאן יאנג הוא המותג המוביל
המותג המוצלח ביותר בישראל בשנים האחרונות הוא סאן-יאנג שמציע את הקטנועים המובילים בשוק, 333 כלים של סאן יאנג נמסרו בחודש ספטמבר האחרון כאשר קימקו הטייוונית נמצאת מאחוריה עם 205 כלים שנמסרו בחודש זה. דיאלים של אלבר נמצאת במקום השלישי בישראל וממשיכה את הכניסה האיכותית שלה לשוק הדו גלגלי בישראל. 
 
קטגוריית הדו גלגלי המובילה
הרוכבים בישראל מעדיפים את הכלים הדו גלגליים שלהם בעלי נפח מנוע קטן של עד 125 סמ"ק, זוהי קטגורית הדו גלגלי המובילה ביותר בישראל גם בחודש ספטמבר האחרון עם 382 כלים, קטגורית הנפח הגדולה יותר של עד 250 סמ"ק היא פופולרית גם כן עם 314 כלים שנמסרו בחודש האחרון. 
יציבות יחסית לעומת שנה שעברה
יציבות יחסית לעומת שנה שעברה
מעבר של רוכבים רבים למכוניות מיני
שוק הדו גלגלי בישראל סובל מירידות במסירות כבר כמה שנים ולמצב זה יש מספר סיבות, אחת היא מצב התשתיות הנמוכה של הכבישים בישראל שמביאה את רוכבים רבים לזנוח את הכלים שלהם ולעבור לשוק המכוניות הפרטיות. הסיבה השנייה היא הוזלה משמעותית של מכוניות המיני בישראל בשנים האחרונות. לא מעט רוכבים בישראל עברו למכוניות זולות וקטנות אלה שמעניקות את התמרון הנוח בסביבה עירונית. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
מחיר משוער18,990

שנות אחריות

מבחני ריסוק טרם נבחן

צריכת דלק 0 קילומטר לליטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הגדרות נגישות