ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מסירות רכבי יוקרה בישראל

בשנים האחרונות חלה עלייה גדולה של מסירות הרכבים של יצרני היוקרה בישראל, יבואני אודי, ב.מ.וו ומרצדס זוכות להצלחה גדולה מאוד ביחס לשנים הקודמות

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |06/10/2013 |13:05 צפיות: 15790
seperator
שוק הרכב בישראל מציג שנה מאוד מוצלחת, ישנה עלייה של מספרי מסירות הרכבים ביחס לשנה הקודמת, יצרניות רבות מצליחות להביא לשיפור משמעותי במכירות שלהם וגם שוק היוקרה התעורר לחיים ומציג מספרי מכירות גבוהים במיוחד של יצרניות הפרמיום והפאר. הנתונים אודות רכבי היוקרה בישראל הם מעניינים מאוד ומציגים את התמונה הרחבה יותר של המשק הישראלי. הקצוות של השוק הם קיצוניים במיוחד מצד אחד יש את קטגוריית רכבי המיני הזולה שמביאה לא מעט אנשים לרכוש רכבים במחיר זול יחסית ממה שהיה נהוג בעבר אך באותה נשימה יש הצלחה גדולה מאוד של רכבי היוקרה בישראל.
אודי A1 - מוצלחת במיוחד
אודי A1 - מוצלחת במיוחד
אודי
יצרנית הפרמיום המצליחה ביותר בישראל היא אודי, החברה הגרמנית הצליחה למסור 2,130 יחידות של דגמיה בתשעת החודשים הראשונים של השנה וזהו שיפור של 27.5 אחוזים ביחס לתקופה המקבילה של 2012, הדגמים המוצלחים ביותר של החברה הם אודי A1 הקטנה, אודי A3 הקומפקטית וגם רכבי הפנאי של החברה מצליחים מאוד השנה.
 
מרצדס
ההצלחה של אודי היא מאוד מרשימה אך את השיפור הגדול ביותר בקטגוריה לוקחת מרצדס. 1,418 רכבי מרצדס חדשים נמסרו מתחילת השנה ואלה מציגים שיפור של 73 אחוזים ביחס לשנה שעברה. דגמים פופולריים כמו מרצדס A קלאס ומרצדס S החדשה.
וולוו V40 מצליחה בקטגוריה
וולוו V40 מצליחה בקטגוריה
וולוו ו-BMW
וולוו השבדית מציגה שיפור של 8.5 אחוזים ביחס לשנה שעברה ו-BMW מציגה שיפור של 14.3 אחוזים ביחס לתשעת החודשים הראשונים של 2012. ההצלחה הגדולה של BMW היא במותג הקטן שלה מיני, המכוניות הקומפקטיות היוקרתיות הן פופולריות במיוחד השנה ובסך הכול נמכרו 416 יחידות של דגמי החברה שמציגים שיפור של 44.9 אחוזים ביחס לשנה שעברה. מעניין יהיה לראות האם המס החדש על רכבי היוקרה יאטו את ההצלחה של יצרניות היוקרה או שמא לא יהוו הבדל משמעותי ממה שהיה נהוג עד כה.  
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות