ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

סיכום מכירות דו גלגלי- יולי

נתוני המכירות של ענף הרכב הדו גלגלי בישראל לא מצליח לשמור על עקביות ויציבות לאורך השנה ובחודש יולי יש ירידה משמעותית במכירות הכלים

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |07/08/2013 |13:05 צפיות: 13920
seperator
ענף הרכב הדו גלגלי בישראל נמצא בשנים האחרונות בשפל מתמשך וככל הנראה לא ניתן יהיה להגיע למספרי המכירות כפי שהיו בשנת 2011 ולפני כן שם הייתה הצלחה גדולה בישראל מבחינת מספרים. בחודש יולי האחרון נמסרו 1,253 כלים בלבד וזאת על אף שחודשי הקיץ בדרך כלל היו החודשים החזקים של השנה עבור יבואני הקטנועים והאופנועים בישראל. 
קימקו  - באופן מסורתי במקום השני
קימקו - באופן מסורתי במקום השני
ירידות במספרי המכירות בישראל
חודש יולי משקף תמונה די עגומה ביחס לחודש יולי 2015 בו נמכרו 1,563 כלים, בחודש יוני הקודם נרשמו גם כן מספרי מכירות נמוכים למדי שנעצרו על 1,222. מתחילת השנה הצליחו יבואני הרכב הדו גלגלי בישראל למסור 8,053 כלים בלבד וקיים חשש ממשי על כך ששנה זו עלולה להיות אחת מהגרועות שידע הענף בישראל. 
 
סאנגיאנג בראש
גם כאשר נתוני המכירות של הענף נמוכים, מותג סאנגיאנג הוא המצליח ביותר בישראל עם 494 כלים שנמסרו בחודש יולי, קימקו תופסת כבר באופן די מסורתי את המקום השני וגם ביולי היא בדירוג זה עם 220 מסירות. דיאלים היא היצרנית השלישית בישראל מבחינת מכירות וזו ללא ספק הצלחה די גדולה לחברת אלבר שהצליחה להיכנס בצורה טובה מאוד לשוק הישראלי. 
קטנועי בליץ - חשמליים
קטנועי בליץ - חשמליים
אולי הקטנועים החשמליים יצליחו יותר?
הכלים הפופולריים ביותר בישראל הם בעלי נפח מנוע של עד 125 סמ"ק, ביולי האחרון נמסרו 553 כלים בעלי נפח זה. הקטגוריה מעל של עד 250 סמ"ק היא השנייה במספרי המכירות עם 456 יחידות שנמסרו לרוכבים בישראל. נקודה חשובה במסירות הדו גלגלי בחודש יולי הוא מעין התעוררות בתחום הקטנועים החשמליים, חברת בליץ, המציעה קטנועים חשמליים מאוד נוחים וחסכוניים הצליחה למכור 25 יחידות בחודש יולי האחרון. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
מחיר משוער18,990

שנות אחריות

מבחני ריסוק טרם נבחן

צריכת דלק 0 קילומטר לליטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הגדרות נגישות