ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

יציבות בשוק הדו גלגלי

שוק הרכבים הדו גלגליים בישראל בשנים האחרונות לא זוכה להצלחה גדולה וזה עוד בלשון המעטה. אחרי חצי שנה מגמגמת למדי ניתן לראות יציבות כלשהי במכירות האופנועים והקטנועים בישראל ביחס לשנה שעברה

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |10/07/2013 |13:05 צפיות: 13811
seperator

7,082 כלים דו גלגליים נמכרו מתחילת השנה בישראל, לאלו שמרימים גבה ואומרים שזה מספר מכירות נאה לענף זה אז יש לכם טעות קטנה. מספר זה הוא למעשה מעט נמוך יותר ממכירות האופנועים והקטנועים בחצי הראשונה של שנת 2012. בכל חודש יוני נמכרו 1,222 כלי רכב דו גלגליים והתקווה הגדולה של יבואני הדו גלגלי והמומחים בענף האופנועים והקטנועים היא שלפחות המצב יישאר כפי שהוא במחצית השנה שנותרה. 

קטנועי דיאלים מצליחים יחסית
קטנועי דיאלים מצליחים יחסית
סאנגיאנג מובילה בחודש יוני
כמו שבשוק הרכבים הפרטיים יש יצרנית מובילה לאורך שנים כך גם הדבר בשוק הדו גלגלי כאשר סאנגיאנג היא היצרנית המובילה עם 377 קטנועים שנמסרו בחודש האחרון. קימקו כהרגלה במקום השני ואילו ניפוניה שצליחה לדחוק את דיאלים למקום הרביעי. קטנועי ניפוניה נמכרו בצורה מרשימה בחודש האחרון הודות למבצעים מיוחדים וימי מכירות שהניבו תוצאות יפות מאוד. 
 
יותר מ 30 אחוזים מנתח השוק
מתחילת השנה הצליחה סאנגיאנג למכור 2,596 קטנועים בישראל להיות יצרנית קטנועים שתופסת יותר משליש מנתח השוק זו הצלחה כבירה בכל קנה מידה. קימקו הצליחה למכור 1,396 כלים, פיאג'ו מכרה 631 דגמי קטנועים ואופנועים, הונדה 538 דגמים באמצעות ימי מכירות מיוחדים שערכה בחצי השנה האחרונה. 
גם הונדה בהצלחה יחסית ב 2013
גם הונדה בהצלחה יחסית ב 2013
הקטנועים החשמליים לא נמכרים
שוק הדו גלגלי בישראל כאמור אינו מצליח להתרומם ולהביא לשיפור בענף הדו גלגלי. אחת הסיבות עלולה להיות בגלל הצפת השוק באופניים החשמליים שניתן לראות בכל מקום. אופניים אלה לוקחות את מקומם של הקטנועים החשמליים שלא מצליחים כלל בישראל ולא מצליחים להגיע למספרי מכירות מרשימים כלל ורק חברות קמעוניות בודדות עושות שימוש בקטנועים אלו.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
מחיר משוער21,900

שנות אחריות 2 שנים

מבחני ריסוק טרם נבחן

צריכת דלק 40 קילומטר לליטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הגדרות נגישות