ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

שוכר רכב בחו"ל? ביטוח רכב צריך לעשות

רצוי שלא לקחת רכב ללא ביטוח רכב מתאים. נכון, לביטוח חובה בסיסי כנראה שכבר חברת הביטוח דואגת, ומה עם הביטוח לרכוש – אם הרכב יינזק או שיפגע חלילה ברכוש של אחרים?

מערכת auto1 |19/08/2012 |13:05 צפיות: 14406
seperator

ישנם שני סוגי ביטוח רכב; אלו שעוסקים בפגיעות גוף, ואלו שעוסקים בפגיעות רכוש. כדי לנסוע בשקט ולדעת ש"מכוסים" כלכלית מכל הבחינות, יש ללכת על בטוח – ללכת על ביטוח. עבור חלק מהביטוחים תידרש תוספת תשלום – יכולה להיות תוספת אוטומטית מפני הנתונים שמציג הנהג כמו למשל ביטוח נהג חדש או צעיר, ובחלק מההצעות אפשר להוסיף כדי לקבל יותר כיסויים בביטוח. ניתן לקרוא מידע אודות סוגי הביטוח המוצעים. הדרך לבחור ביטוח לרכב שלך מתחילה באינטרנט.

כדי לנסוע בשקט ולדעת ש
כדי לנסוע בשקט ולדעת ש"מכוסים" כלכלית מכל הבחינות, יש ללכת על בטוח

הביטוח המקיף של הרכבים השכורים בחו"ל

ביטוח מקיף לרכב ששוכרים בחו"ל נקרא גם CDW – Collision Damage Waiver. הכיסוי הזה הינו כיסוי לרכב עצמו, וגם לפגיעות שנעשו ברכוש של אחרים על ידי הרכב – כלומר – הוא יכיל גם ביטוח לצד שלישי – בפוליסת ביטוח סטנדרטית שהכיסוי שלה הוא בסכום נמוך יחסית. במידה ותהיה פגיעה, תחול ההשתתפות העצמית – תחת תנאי חברת הביטוח ויש לברר כמה תשלמו בכל תביעה שתחליטו לפתוח.
ביטוח מקיף לרכב ששוכרים בחו
ביטוח מקיף לרכב ששוכרים בחו"ל נקרא גם CDW – Collision Damage Waiver

כיסוי השתתפות עצמית או ביטול השתתפות עצמית?

ישנו ביטוח שנקרא Super CDW, שמכסה את הביטול להשתתפות עצמית אילו נעשה נזק לרכב בחו"ל. הביטוח יהיה תקף תחת תנאי חברת הביטוח. ביטוח Super TP יפעל באותה דרך לבטל השתתפות עצמית גם במקרים של גניבת רכב. בשני הביטוחים הללו מוסיפים לשלם אולם חוסכים כסף בזמן פתיחת תביעה.

שאר כיסויים בביטוח
ביטוח שנקרא LDW יפטור מדמי השתתפות עצמית אם נעשה נזק ואבדן לרכב, PAI הוא ביטוח תאונות אישיות שקרו ברכב, ALI יעניק הגדלה משמעותית לתקרת הביטוח – לסכום המרבי שישולם במקרה של נזק ו- SLI הוא ביטוח לצד שלישי שיומלץ להשכרת רכב בארה"ב.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות