ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב גם לעבודה וגם לחופשה

משפחות שיש להן רכב אחד משפחתי יכולות למצוא את הדרך להסתפק באותו רכב על מנת לאפשר למספר הנפשות בבית לקיים שגרת חיים פעילה ונוחה. בתקופות מסוימות עולה הצורך לחלוק את הרכב בין כולם או לשכור רכב אחר.

מערכת auto1 |08/08/2012 |13:05 צפיות: 13788
seperator

רכב הוא פעמים רבות ההבטחה, כי ניתן להכניס בסדר היום כמה שיותר דברים ; לא צריך ללכת מרחק רב לתחנות האוטובוס בחום היוקד או במזג אויר גשום, ושם להמתין משך זמן רב לרכב ציבורי. אחרי שעולים לאותו הרכב הציבורי לא מובטח כי התנאים שם יהיו מרווחים ונוחים – נהפוך הוא. עבור אנשים רבים – תחבורה ציבורית אינה אופציה, ואפילו אופניים להשכרה לא מסוגלים להביא אותנו ממקום למקום לא מיוזעים – במיוחד אם אלו מרחקים בין עירוניים.

עבור חלק מהעובדים, ישנה הצעה מטעם מקום עבודתם
עבור חלק מהעובדים, ישנה הצעה מטעם מקום עבודתם

לשקול השכרת רכב לטווח זמן ארוך

כשאנשים אינם רוצים קניית רכב בתשלומים, אפשר להתפנות לחשוב על פיתרון אחר: לשכור רכב חדש לגמרי, ולתקופת הזמן הרצויה – בין אם קצרה או ארוכה. פיתרון זה – בהשוואה לפתרונות אחרים יכול להיות שווה את הנוחות שהוא מספק עבור הבית וכן עבור המשפחה כולה. כאשר רכב מושכר מחברת ליסינג והשכרות הוא יתוחזק על ידי הבעלים שלו – החברה ויטופל על חשבונה טיפולים תקופתיים, תיקונים ואפילו תשולם לו אגרת הרישוי והטסט באמצעות חברת הליסינג.
כשאנשים אינם רוצים קניית רכב בתשלומים, אפשר להתפנות לחשוב על פיתרון אחר
כשאנשים אינם רוצים קניית רכב בתשלומים, אפשר להתפנות לחשוב על פיתרון אחר

לשכור את הרכב לעבודה

עבור חלק מהעובדים, ישנה הצעה מטעם מקום עבודתם – לקבל הטבה כספית חודשית מטעם המעסיק שתסייע לשכור את הרכב בעסקת ליסינג. עבור החלק האחר, אין הטבה שכזו והם יאלצו לשכור את הרכב בחסות ליסינג פרטי – מה שכיום יותר משתלם עבור השכירים בעקבות שינוי דרגות שווי מס על ליסינג.

לשכור את הרכב לפנאי
טיולים זה חשוב, וגם מי שאין לו רכב, לא אמור לחוש מוגבל בתחבורה או תלוי בחברים על מנת לממש את הטיול השבועי או החודשי שלו. לבד, עם בני זוג, עם כל המשפחה או רק עם חברים – אפשר לשכור רכב לכל מטרה – גם כדי שלא לשחוק את הרכב הקיים.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות