ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

ביטוח מקיף לרכב

אחת מפוליסות הביטוח החשובות ביותר שניתן לרכוש היא פוליסת ביטוח מקיף לרכב. מה הוא הביטוח המקיף ומהו כולל.

מערכת Auto1 |31/08/2011 |13:05 צפיות: 15155
seperator

בניגוד לביטוח חובה אשר החוק דורש שכל נהג ונהגת יהיו ערבים לביטוח חובה תקף ומשולם ברכבם, אותו ביטוח חובה שמספק כיסוי לנפגעי גוף – בין אם זה נהג, נוסעים או הולכי רגל שנפגעו מהמכונית בתאונה – עומד הביטוח המקיף אשר אחראי להחזרי תשלום מסוג אחר לגמרי – כשישנן פגיעות ברכב המבוטח. ביטוח מקיף איננו מתחייב מן החוק, ולכן ישנה כאן ברירה לנהג אם לבחור בו או לא. כמובן שמהותו היא לחסוך כסף למי שעלול לקרות לרכבו נזק בגדר הפוליסה, ולהקל עליו את המרחב הכספי והלוגיסטי לפחות לצד עגמת הנפש מהמקרה.


מה כולל ביטוח מקיף?

ביטוח מקיף נערך לקראת הסיכונים האפשריים שעלולים לקרות לרכב: תאונה בלתי צפויה, התהפכות או החלקה של הרכב, שריפתו, התפוצצותו, פגיעה מנזקי טבע, פגיעה במזיד ברכב של המבוטח (שלא תוך כדי הונאת ביטוח) ועוד. מלבד אלו שהם סעיפי ביטוח סטנדרטיים, ניתן לערוך הרחבות בביטוח, לצורך קבלת רכב חלופי במקרה של השבתת רכב, גניבתו או כשהוא עומד לטיפול ארוך טווח במוסך, שבירת שמשות, שירותי דרך וגרר וכן הלאה.

איך לבחור ביטוח מקיף?
ראשית כל, מי שהחליט לעשות ביטוח מקיף יכול לבחור בכל חברת ביטוח לצורך העניין, על פי ההצעה המשתלמת ביותר- כלומר זו שתבטיח יותר דברים באותה כמות של כסף. את חברת הביטוח אפשר לבחור באמצעות סוכן ביטוח או באופן עצמאי דרך האינטרנט, כשנהוג להפעיל שירות של השוואת מחירים – השיטה החסכונית, משום שהיא חוסכת בזמן ובכסף, כל עוד נציגי לחברות הביטוח חוזרים בעצמם ללקוח עם הצעה ניתנת למיקוח.

על חודו של איזה י' לעמוד?
לעתים צריך לשים לב לפרטים הקטנים על מנת שחווית הלקוח תהיה גדולה בהרבה. כאן נכנס לתוקף סעיף ההשתתפות העצמית, שקובע את הסכום הבסיסי אותו ישלם המבוטח בכל הפעלת תביעה. ככל שדמי ההשתתפות יהיו נמוכים ומגולמים בתוך תשלום הביטוח השנתי – ומולם לא ישלם דמי השתתפות גבוהים גם בזמן תביעה – כך ההצעה לביטוח מקיף תהיה משתלמת בדרך כלל.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות