ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

טיול רכבים עם השכרת רכב בארה"ב

ארצות הברית למעשה מהוות כמעט את כל שטח היבשת הצפונית של אמריקה. היבשת הזו מושכת תיירות רבה, פנים וחוץ ובדרך כלל מדובר בכבישים מטופחים ומשולטים, שהנסיעה בהם ברכב צמוד הופכת לחוויה של כל מי שמטייל לראשונה ביבשת.

מערכת auto1 |15/04/2012 |13:05 צפיות: 15009
seperator

הטיול לאורך חופי אמריקה (Coast to Coast)על כביש 1 הוא אחד מהטיולים הידועים ביותר ביבשת. מי שעושה אותו בדרך כלל בוחר רכב צמוד להשכרה, משום שחוצים בטיול הזה מדינות שונות. חלק מהאנשים רוכשים את הרכב עצמו – בדרך כלל רכב מסוג SUV שאת מושביו ניתן לכוונן לאחור ולשכב בו לנוח מדי פעם כדי לצבור כוחות להמשך הנסיעה. מערכת הכבישים באמריקה מסועפת ועלולה להיות מעט מטעה למי שאינו מקומי ולא מנוסה בה – ואולי זה משום המרחב והגודל, אולם השילוט עושה את תפקידו נאמנה ומאפשר להוביל את הנהגים למקום היעד כרצוי.

ישנם מקומות באמריקה, שבהם לא כדאי להתנהל באמצעות רכב צמוד מליסינג
ישנם מקומות באמריקה, שבהם לא כדאי להתנהל באמצעות רכב צמוד מליסינג

איפה לא לנהוג ברכב?

ישנם מקומות באמריקה, שבהם לא כדאי להתנהל באמצעות רכב צמוד מליסינג. מדובר כמובן על אותן ערים סואנות כמו ניו יורק. להוציא אזורים שבהם הנסיעה ברכבים פרטיים אסורה, עבור מי שאינו מתמצא בפניות ובסידור הרחובות, זאת הולכת להיות הנסיעה הארוכה של חייו בתוך עיר בנויה אחת. גם המקומיים מעדיפים להתנהל באמצעות התחבורה הציבורית – רכבת ומוניות, ולעתים גם מרכבות סוסים (בסנטרל פארק).
בארצות הברית אוהבים את הכול בגדול
בארצות הברית אוהבים את הכול בגדול

איפה לתדלק את הרכב?
השכרת רכב בארה"ב – ממש כמו בארץ, מחייבת תחזוקה של הרכב, מה שאומר היערכות מראש – כלכלית ולוגיסטית. כך למשל בהקשר של הדלק – מדובר על מקומות מיושבים יותר ומיושבים פחות, אשר בהם תחנות הדלק נראות רק לעתים רחוקות, לכן יש לתכנן בהתאם תוואי נסיעה. בנוסף, ישנו הסבל בין מחירי שירות עצמי ובין מחירי שירות מלא.

ארצות הברית – שם הכול גדול
בארצות הברית אוהבים את הכול בגדול, אפילו הרכבים ידועים ואהודים יותר בגרסת הסטיישן (ע"ע מכוניות אספנות אמריקאיות). המרחבים הגדולים הם אחת הסיבות לכך שתחום השכרות רכבים ובעיקר השכרת רכב בארה"ב מסוג SUV הוא תחום מפותח ונפוץ.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות