ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מדריך לרכישת רכב מחברת השכרה

תחום השכרות הרכב כבר חי ונושם, ואפילו כבר אינו דם טרי ביותר בעורקי התחבורה והכבישים, למרות שמדובר על המילה האחרונה במהפכת הרכב, שבה ניתן לקבל מימון לאחת הרכישות הגדולות בחיים.

מערכת auto1 |06/03/2012 |13:05 צפיות: 14835
seperator

עבור רבים, שני הנכסים היקרים יותר שיחזיקו בחייהם (מלבד בשלב גידול הילדים, כאשר מחיר הגידול יקר יותר ממיליון שקלים לאורך השנים) הם דירה או נכס מקרקעין כל שהוא, וגם רכב פרטי, או שלל רכבים פרטיים – בדרך כלל שניים – שישרתו את המשפחה. היום אפשר לדבר כבר על לפחות שני רכבים אצל משפחה ממוצעת עם ילדים בוגרים, כך שלהורים ישנו רכב זמין או שניים, ולילדים הרכב נותר לבילויי הערב או מועבר לחזקתו בשלב מסוים. יש הורים המגדילים אפילו לקנות לילדיהם את הרכב הראשון שלהם.

עבור רבים, שני הנכסים היקרים יותר שיחזיקו בחייהם הם נכס מקרקעין כל שהוא וגם רכב פרטי
עבור רבים, שני הנכסים היקרים יותר שיחזיקו בחייהם הם נכס מקרקעין כל שהוא וגם רכב פרטי

מאיפה מכינים כמויות כאלו של כספים?

המימון ברכישה הראשונית של הרכב אינו מספיק לשלל ההוצאות המוטח על בעליו בהמשך: הביטוח, הרישוי, הטסט, התיקונים והטיפולים הקבועים. כמובן, אין זה נכס שנועד להניב רווח בפני עצמו, אולם הוא יכול לשרת אותנו בעבודה כדי להגדיל את ההכנסות. כך או כך, ניתן אפילו לעשות ליסינג פרטי ללא מקדמה, במידה ואין סכום ראשוני של כמה עשרות שקלים להשקיע כדי שהיתרה תהיה בתשלומים.
חשוב לא
חשוב לא "לקפוץ מעל לפופיק", אלא לקנות בגבולות הסביר, באופן חכם ונבון

מימון ותקציב של רכב לפי הצורך

דווקא משום שכעת אתם יכולים, חשוב לא "לקפוץ מעל לפופיק", אלא לקנות בגבולות הסביר, באופן חכם ונבון. ליהנות מרכב שיש לו חזות מרשימה ופנים נוח מאוד או ליהנות מבחינת חיסכון בדלק או משימוש פונקציונאלי (לדוגמה מושבים רבים כדי להסיע את כל המשפחה ביחד), אלו מספר גורמים שרצוי להתחשב בהם בשלב הבחירה.

לרכוש רכב מליסינג
רכב משומש מחברת ליסינג יכולה להיות העסקה שלכם. יש בה יתרונות, על אף שלא מדובר ברכב חדש לגמרי. מדובר על רכב שהיה בדרך כלל בבעלות אחת, עם נהג אחד שהחזיק את הרכב, ושהרכב היה בטיפול חברת הליסינג ולפחות עבר בדיקה לפני שהוא מוצג ללקוח כדי לדעת מעט יותר על ההיסטוריה שלו.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות