ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

רכב משומש מחברת ליסינג

לרוב רכב משומש מחברת ליסינג הוא במצב טוב יותר מרכב משומש אחר ולא בשל העובדה שנהג בו נהג יחיד. לכן יש לשקול רכב משומש מחברות אלו.

מערכת auto1 |19/01/2012 |13:05 צפיות: 15062
seperator

לפני שרצים לרכוש רכב בשיטת ליסינג פרטי, מימוני צריך לחשב היטב את התקציב אותו מעונינים להקדיש לטבת הרכב. אכן מדובר ברכישת רכב בתשלומים, אך יש לזכור שהתשלום הוא חודשי וקבוע שאין להמעיט בחשיבותו על מנת שלא לחרוג מהמסגרת התקציבית הקבועה. כמו כן לרוב כאשר רוכשים רכב מליסינג מצבו יהיה טוב, הוא עבר את כל הבדיקות ההכרחיות, לא סבל מריבוי נהגים ועוד.

בדקו שהרכב סחיר
בדקו שהרכב סחיר

כיצד להחליט על הרכב אותו רוצים לרכוש ?

לפני שרוכשים רכב משומש יש מספר פרמטרים שיש להתייחס אליהם. הראשון הוא שהרכב הוא סחיר, שבבוא העת נוכל למכור אותו. כמו כן יש לקנות רכב שלא ניצטרך לבלות עימו במוסך כל יום או יומיים. חשוב לכן ללכת על רכבים מוכרים עם אמינות גבוהה. יש לחשוב על מספר אופציות על מנת להתאים את הטובה ביותר.
יש להתעמק היטב באותיות הקטנות והפרטים הקטנים המופיעים בחוזה
יש להתעמק היטב באותיות הקטנות והפרטים הקטנים המופיעים בחוזה

מה לעשות לפני שמגיעים לקניית הרכב ?

לפני שמגיעים למגרש מכוניות הליסינג למכירה חשוב מאוד להגיע מוכנים ולהכיר היטב את הרצונות שלכם ואת הנובע מכך. החלטת קניית הרכב היא החלטה משמעותית כלכלית ולכן ככל שנגיע מוכנים יותר כן ההחלטה תהייה נכונה יותר וטובה יותר. חשוב מאוד להדגיש איזה דגם לרכוש, בין כמה שנים, מה טווח המחירים הרלבנטי ועוד. במעמד קניית הרכב חשוב לקחת סיבוב נסיעה על מנת לראות שכל המערכות תקינות, כמו כן חשוב מאוד לקחת את הרכב לבדיקה אצל מוסך ניטרלי.

כיצד חותמים על החוזה בצורה הנכונה ביותר ?
גם כאשר קונים רכב מליסינג יש לחתום על ניירת ומסמכים שונים. כבכל חוזה יש להתעמק היטב באותיות הקטנות והפרטים הקטנים המופיעים בו.. כמו כן מומלץ להעביר את החוזה לגורם נוסף לחוות דעת שנית.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות