ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

קיה ספורטאז'- מככבת בכבישי ישראל

אחרי שבשנה שעברה נוספו 11 אלף כלי רכב חדשים של הקיה ספורטאג', בקיה ממשיכים ללכת על כל הקופה ומציגים דגמים חדשים ומשופרים האמורים לקחת אותה כל הדרך כדי לעבור את השנה הקודמת

צוות AUTO1 |30/06/2016 |10:18 צפיות: 9474
seperator
בשלהי שנת 2015 הוצגו נתוני המכירות המרשימים של הקיה ספורטאז', לפיהם רק בשנה זו התווספו לכבישי ישראל כ11,000 רכבים חדשים. הדבר הלך והתעצם בתחילת שנת 2016 עם השקתם של שני הדגמים החדשים והמשופרים שהוצגו על ידי חברת קיה. הסיבה העיקרית לעובדה שהקיה ספורטאז' מככבת בכבישי ישראל היא המענה הייחודי שלה לצרכים של נהגים רבים היות והיא מצויה על הגבול הדק שבין המשפחתיות- היוקרתית לבין רכב המנהלים- קרוסובר.
הספורטאז' נהנת משוק נרחב
הספורטאז' נהנת משוק נרחב
גרסאות חדשות ועדכניות
העידכון העיקרי שנעשה בגרסאות העדכניות של הקיה ספורטאז' מתמקד בנפח המנוע, הגרסה הראשונה הינה בעלת מנוע 1.6 ליטר אטמוספרי והשניה בעלת מנוע גדול יותר בנפח של כ-2.0 ליטר. בנוסף התחדשה קיה בגרסת 4X4 חדשה ומפוארת המתהדרת בתיבת 7 הילוכים עם מערכת מצמדים כפולה. בכל הנוגע למחירים, קיים פער משמעותי בין הדגמים החדשים כך שמחירה של גרסת ה1.6 ליטר עומד על כ- 137,000 ₪ , גרסת ה2.0 ליטר עומד על כ- 176,000 ₪ ואילו גרסת הפרימיום החדשה תעמור על כ-184,900 ₪.
עידכון מאסיבי בנפח המנוע לדגמים של 1.6 ליטר ו- 2.0 ליטר
עידכון מאסיבי בנפח המנוע לדגמים של 1.6 ליטר ו- 2.0 ליטר
עידכונים ותוספות בספורטאז' החדשה
מעבר לעידכון נפחי המנוע, הוכנסו בגרסאותיה החדשות השל הספורטאז' שלל תוספות ושיפורים שהופכים אותה לאטרקטיבית מאוד מבין מגוון הרכבים המשתייכים לאותה קטגוריה. בכל הנוגע לעיצוב החיצוני, למעט תוספת אורך קטנה של כ-4 ס"מ, שמרה הספורטאז' על הפרופורציות הקיימות, החרטום הקידמי קיבל מראה מסיבי וחזק יותר מבעבר, המודגש בעיקר יחידות התאורה הייחודיות שהותקנו בו. כמו כן הוכנסו למפרט הבסיסי כונסי אויר חדישים וקפלי אורך מרשימים על גבי מכסה המנוע.
מתהדרת בתיבת 7 הילוכים עם מערכת מצמדים כפולה
מתהדרת בתיבת 7 הילוכים עם מערכת מצמדים כפולה
עיצוב פנימי מרשים
בכל הקשור לעיצובו של תא הנוסעים עבר הספורטאז' שינוי רציני, כך לדוגמא, בסיס הגלגלים אשר גדל בכ3.0 ס"מ מאפשר ישיבה נוחה לנוסעים במושב הקדמי וגם במושב האחורי. עוד הוכנסו שינויים עיצוביים בלוח המכוונים המקנה לספורטאז' תחושת יוקרה רבה בזכות פסי המתכת המבריקים שהתווספו, צג דיגיטלי בגודל של כ-8 אינץ' הכולל מערכת מולטימדיה בעלת תוכנת ניווט מלאה. בדגם ה2.0 ליטר הוכנסו גם ריפודי עור, גג שמש פנורמי, בקרת אקלים דיגיטאלית ועוד.
בדגם המפואר תזכו לריפודי עור, גג שמש פנורמי, בקרת אקלים דיגיטאלית ועוד
בדגם המפואר תזכו לריפודי עור, גג שמש פנורמי, בקרת אקלים דיגיטאלית ועוד
 
 
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הוספת תגובה
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
הגדרות נגישות