ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

חטיבת M של ב.מ.וו במגמה ירוקה

סמנכ"ל התכנון של ב.מ.וו מצהיר כי דגמיה העתידיים של חטיבת M של ב.מ.וו הולכים להבנות עם הנעה היברידית. כרגע- רעיון בלבד.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |10/02/2016 |17:50 צפיות: 4946
seperator
אמנם הדבר נמצא בשלבים הרעיוניים בלבד, אך ייתכן והדגמים העתידיים של חטיבת M הספורטיבית של ב.מ.וו הולכים לקבל הנעות היברידיות. לטענת סמנכ"ל החברה, דירק האקר, המעבר להנעה היברידית הוא בלתי נמנע ולצערם וצערנו, הדבר אומר שגם גרסאות הקצה שכל חובב רכב חולם עליהן, יעברו להיות מונעים בהנעות היברידיות.
בכל אופן מדובר עדיין בשלב רעיוני בלבד, כך שאין לכם מה לדאוג לגבי האהבות שלכם בחיים. למעשה, יכול להיות שבזכות המעבר להנעות היברידיות, הביצועים של הדגמים של חטיבת M ישתפרו. האקר מסביר זאת, כי המעבר הוא לטובת בהפחתת המזהמים והפחתת כמות הזיהום שהרכבים האלה פולטים, אך אין הדבר אומר שתהיה פגיעה בביצועי הדגמים. האקר הוסיף כי למרות שיש לאותה חטיבה ייעודית לקוחות המחפשים ביצועים קיצוניים ממנועי בנזין, יתכנו וכאשר יראו שאין באמת פגיעה בביצועי הרכבים, הם יראו את המהלך הזה כחיובי בהחלט.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
אחד הבעיות שב.מ.וו תצטרך להתמודד איתה במידה והרעיון הזה יצא לפועל היא העובדה שרכבים היברידיים הופכים להיות "סתם רכבים". אפשר לומר כי רכבים היברידיים עוברים סוג של כור היתוך שגורם להן לאבד את זהותן. כך שבמידה וחטיבת M באמת תעבור הסבה להנעה היברידית היא תצטרך לעבוד קשה מאוד במחלקת "שימור הלקוחות" שלה מהסיבה שאנשי המותג אוהבים את העוצמה ואת הסאונד שמפיקים מנועי הבנזין העוצמתיים שלהם.
 
אולי יעניין אותך גם:
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
הגדרות נגישות