ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

SEMA מוטור-שואו

אחת התערוכות המעניינות ביותר בעולם הרכב נפתחה ביום שלישי האחרון. תערוכת 'סמה' העוצמתית, תערוכה בה השמיים הם הגבול והדמיון הוא חלק מהעניין.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |05/11/2015 |12:16 צפיות: 4478
seperator
טעימה ממה ש SEMA מסוגלת לתת
טעימה ממה ש SEMA מסוגלת לתת
תערוכת 'סמה' האמריקאית, שבחיתוליה הייתה תערוכה לאנשים שאוהבים לשפר רכבי שטח וחברות שמציעות אביזרים כאלו ואחרים בתחום השטח, כבר מזמן לא תערוכה ייעודית לחובבי הז'אנר. התערוכה הזו נחשבת לאחת התערוכות היוקרתיות והנחשקות ביותר בעולם הרכב. מדובר בתערוכה בה כל יצרנית מוכיחה לעולם כי מסוגלת להפוך רכבים בנאליים, רגילים, למפלצות מוטוריות סוחפות פלאשים של מצלמות.
פורד מוסטנג סטייל SEMA
פורד מוסטנג סטייל SEMA
תערוכת 'סמה' היא תערקכוה שהשנה תתקיים בין התאריכים 3- 6 בנובמבר, במרכז הכנסים של לאס- וגאס. התערוכה הזו, תכלול בתוכה את כל יצרניות/ חברות הרכב שבחרו להקצות דגמים בודדים לטובת התערוכה וכן, תכלול גם תצוגות של מיטב המשפרים בענף הרכב, סדנאות רכב גדולות וקטנות וכמובן היצע של אביזרים להפיכת המכוניות הרגילות, ל-לא. רק דבר אחד שכחנו להזכיר- התערוכה פתוחה רק לעוסקים בתחום.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
ברמת העיקרון, התערוכה מחולקת למספר קטגוריות: טכנולוגיה ואלקטרוניקה- בה מציגים חברות שונות את ההיצע שיש להם בתחום השמע, מולטימדיה וכדומה. הוט-רוד- לא צריך לומר מה זה 'הוט-רוד' ועוד מגוון רחב של קטגוריות כמו SUV, ציוד לשיפורים, צמיגים, ספורט ומרוצים, וכמובן, שירותים עסקיים וכדומה.
כצפוי לתערוכה אמריקאית שמתרחשת בשטחה של ארצות הברית, היצרניות השולטות, או הרכבים השולטים במסדרונות התערוכה, הם היצרניות אמריקאיות, כמו פורד ושברולט. לשם שינוי ובאופן חצי מפתיע, יונדאי גם מצליחה להתברג כמציגה בתערוכה ולמען האמת, היא אפילו עושה את זה באופן לא רע בכלל. 
ככה טנדר צריך להראות
ככה טנדר צריך להראות
אמנם אנחנו לא יכולים להביא לכם תמונות של כל היצע כלי הרכב שמוצגים התערוכה הזו, אך עשינו בשבילכם מאמץ לא קטן בכדי להביא לכם את התמונות של הרכבים הכי מעניינים שיש לתערוכה להציע- כמובן של זו שנערכה ב 2014. רק כדי שתטעמו קצת, מה יש לעולם הזה להציע. אם אתם שואלים מדוע המאמץ לעשות את זה הוא כל כך גדול, כנראה שאתם לא מכירים את התערוכה ואין לכם מושג מה זה אומר "להחליט איזה רכבים הכי יפים/ מעניינים". תהנו.
פורד מוסטנג נוסטלגית... משופרת
פורד מוסטנג נוסטלגית... משופרת
הוספת תגובה
הגדרות נגישות