ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

רכב מימן ראשון להונדה

היצרנית היפנית הונדה חושפת תמונה בודדת ופרטים ראשוניים בהחלט אודו רכב המימן החדש אותה היא מתכוונת לעלות לייצור סידרתי החל משנת 2016. הונדה FCV.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |11/10/2015 |14:53 צפיות: 4391
seperator
כמו שכבר ציינו בכמה וכמה מאמרים, לקראת סוף חודש, ב- 28 באוקטובר צפויה להיפתח תערוכת הרכב בטוקיו, יפן. בעקבות כך ובהמשך לשאר החשיפות המתוכננות להיות באותה תערוכה, שגם אותן הבאנו לכם, היצרנית היפנית הונדה חושפת תמונה ראשונה של מכונית המימן הראשונה שלה, אותה היא מתכוונת לחשוף באותה תערוכה. 
רכב מימן ראשון להונדה שצפוי לעלות לפס הייצור בשנת 2016
רכב מימן ראשון להונדה שצפוי לעלות לפס הייצור בשנת 2016
מתחרה לטויוטה מיראי
הונדה FCV היא התשובה של הונדה לרכב המימן של היצרנית טויוטה, שהוציאה לאוויר העולם את הטויוטה מיראי לפני מספר חודשים, שעליה מתבסס עיצובה של הטויוטה פריוס החדשה. ה FCV של הונדה, היא מכונית המימן הסדרתית הראשונה של היצרנית. למעשה הונדה מתכננת להוציא את המכונית מימן הראשונה שלה לייצור סדרתי כבר בשנת 2016.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
יוצאת לאור לאחר ניסוי שארך 6 שנים
הונדה FCV מבוססת על רכב קונספט שהוצג בשנה שעברה עם אותו שם. הונדה מוציאה את הרכב הזה לאחר שצברה ניסיון רב בהנעה חשמלית באמצעות הזנת דלק מימני. היא ביצעה ניסוי ארוך טווח במכונית הונדה FCX Clarity שיוצרה ב 65 יחידות בלבד והוצעה ללקוחות ספציפיים מקליפורניה, יפן ואירופה בין השנים 2008 – 2014, לטובת אותו ניסוי.
 
700 ק"מ ללא הזנה נוספת
הונדה מוסרת כי טווח הנסיעה של ההונדה FCV עומד על כ 700 ק"מ ללא צורך בהזנת אנרגיה. היא מביאה תא נוסעים משודרג ומרווח המתאים לחמישה נוסעים ככל משפחתית אחרת. בהשוואה למתחרה הישירה, הטויוטה מיראי, שהיא מתאימה רק לארבעה אנשים. 
לא פורסמו פרטים נוספים אודות הדגם הזה של הונדה. כאמור, כל הפרטים יבואו עם חשיפתה בתערוכת טוקיו בסוף החודש.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
חיפוש רכב חדש
הגדרות נגישות