ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מיצובישי קונספט ירוקה

מיצובישי ממשיכה להפתיע עם הכיוון הירוק אליו היא הולכת ומוציאה רכב קרוסאופר קונספט ספורטיבי במיוחד ידידותי לסביבה. חשיפה ראשונה תהיה בטוקיות לקראת סוף החודש.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |11/10/2015 |14:45 צפיות: 4614
seperator
היצרנית היפנית מיצובישי, היא מובילת סגמנט הקרוסאוברים בעלי ההנעה האלטרנטיבית- מיצובישי אאוטלנדר PHEV ביחד עם האחות טויוטה. כחלק מתפקידה ככזאת, מיצובישי החלה לתכנן גם משפחתיות עם אותן מערכות הנעה. כמובן שבעקבות הסנסציה הירוקה שעולם הרכב עובר, נשארו מספר שאלות לא פתורו אודות התשתית האלטרנטיבית הנדרשת. ככל  הנראה, לחלק מן הבעיות הללו יימצא פתרון כבר בעתיד הקרוב. עד שזה יקרה, מיצובישי מתכוונת לחשוף לראשונה בתערכות טוקיו את הדור הבא של הקרוסאוברים החשמליים, המיצובישי EX.
מיצובישי EX קונספט (מתוך: Mitsubishi-Motors)
מיצובישי EX קונספט (מתוך: Mitsubishi-Motors)
מיצובישי EX שור חדש של חשמליות
לדברי מיצובישי, המיצובישי EX מבשרת את הדור הבא של הקרוסאוברים בעלי מערכות ההנעה החשמליות וההיברידיות. הבשורה החדשה של היצרנית מביאה עיצוב חד ועתידני במידה מסוימת. בגזרת העיצוב, הוא מגיע במבנה של קרוסאובר רגיל, אך בשילוב זוויות החדות, עם עיצוב הפנסים ה"שפיצי" באופן קיצוני. מעצבי ה EX במיצובישי בחרו ל EX "Shootin Break Body" כלשונם, המביא מבנה בעל קווים עגולים לתחתית הרכב. 
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
חשבו גם על חווית נהיגה
מיצובישי השקיעו קצת מאמצים מחשבתיים איך למנוע מהרכב החשמלי הזה להיות כמו שאר החשמליות, אלא גם מהנה לנהיגה ובעל ביצועים לא רעים. הם החלו בהתקנת ערכת הסוללות מתחת לרצפת הרכב וכך מרכזו את מרכז הכובד ושיפרו את "הישיבה" שלו על הכביש. ככל הנראה, המנועים החשמליים מביאים את הרכב להספק של 100 כ"ס לערך, עם הנעה כפולה וטווח נסיעה של 400 ק"מ ללא טעינה.
קרוסאובר חשמלי חדש (מתוך: Mitsubishi-Motors)
קרוסאובר חשמלי חדש (מתוך: Mitsubishi-Motors)
עיצוב ספורטיבי במיוחד
כמו בדגמים הסדרתיים של היצרנית, כך גם ברכב הקונספט הזה. שפת העיצוב החדשה של מיצובישי, כמו שנראה בגדמיה החדשים, היא הרבה יותר "קרבית" וספורטיבית מאשר בדגמים הקודמים. היא מאופיינת בקווי עיצוב חדים במיוחד. כמו מבחוץ כך מבפנים. ה EX לא מתהדר בשלל כפתורים ומתגים מיותרים, ישנו צג אחד גדול במרכז הקונסולה שדרכו ניתן לשלוט במערכות הרכב. כמו כן, מאחורי גלגל ההגה יש לוח מחוונים דיגיטאלי. העיצוב הדיגיטאלי הזה ככל הנראה ימשיך גם לדגמים החדשים שצפויים לצאת בעתיד הקרוב. 
less is more (מתוך: Mitsubishi-Motors)
less is more (מתוך: Mitsubishi-Motors)
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הצטרפו לפייסבוק שלנו
דגם א'
דגם ב'
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
 
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
 
הגדרות נגישות