ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

טויוטה S-FR קונספט

טויוטה חושפת תמונות ראשונות אודות רכב הספורט- קונספט החדש אותו היא מתכוונת לחשוף בתערוכת טוקיו הקרובה. טויוטה S-FR קונספט, מתחרה חדש למיאטה.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |11/10/2015 |14:28 צפיות: 4317
seperator
טויוטה משחררת תמונות ראשונות אודות רכב קונספט חדש אותו היא מתכוונת לחשוף בתערכות טוקיו הקרובה. ככל הנראה הטויוטה החדשה, העונה לשם S-FR תבוא כמתחרה למאזדה מיאטה MX-5, למרות שאינה מוצגת גם בגרסת קבריולט. על פי טויוטה מדובר ברכב הנעה אחורית ותג מחיר נמוך יחסית.
טויוטה S-FR קונספט
טויוטה S-FR קונספט
ספורטיבית קטנה 
טויוטה S-FR מביאה איתה מידות של רכב ספורטיבי קטן ממדים, כאשר אורכה עומד על 399 ס"מ, רוחבה 169 ס"מ וגובהה 132 ס"מ. בסיס הגלגלים של הדגם עומד על 248 ס"מ, כאשר תא הנוסעים מיועד לשני נוסעים בלבד כמצופה מהדגמים בסגמנט. אין איזה משהו דרסטי שטויוטה הכריזה עליו עם ה S-FR. מדובר ברכב קטן וספורטיבי בעל עיצוב מעוגל ומוצג בצבע צעקני, מה שמבליט את כוונת המשורר.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
Less is more
תא הנוסעים של הטויוטה הזו אינו מאופיין בשלל מתגים וכפתורים. מאחורי גלגל ההגה מונח צג דיגיטלי המראה את נתוני הנסיעה. ובמרכז הקונסולה ישנם כפתורים בודדים האחראיים על בקרת האקלים ומערכת השמע. המכונית החדשה מאובזרת בשקע USB, מערכת Start/Stop ובעוד כמה פיצ'ריים בסיסיים במיוחד, כצפוי מרכב שאמור לקבל תג מחיר זול במיוחד.
מתחרה חדשה למיאטה MX-5
מתחרה חדשה למיאטה MX-5
"מספיק ביצועים"
לפי מה שניתן לראות מהתמונות שטויוטה משחררת אודות ה S-FR החדשה, היא מצוידת בתיבת הילוכים ידנית בת שישה הילוכים, אך מעבר לכך, לא ידוע בוודאות נתונים נוספים אודות יחידת ההנעה של הטויוטה הזו. טויוטה מוסרת כי המנוע שיותקן בטויוטה S-FR יספק "ביצועים מספקים" שיתווספו לחלוקת משקל אופטימלית שתגרום למכונית להיות אטרקטיבית ומהנה לנהיגה.
תוצע עם תג מחיר אטרקטיסי במיוחד
תוצע עם תג מחיר אטרקטיסי במיוחד
ספקוציות
אפשר לסבור כי זו ה"המצאה" החדשה של טויוטה לאחר שהודיעה כי היא מתכוונת ליצר רכב ספורטיבי שימוקם מתחת לטויוטה GT-86 ויוצע עם מנוע בנפח 1.5 ליטר. כמו כן, טויוטה הבטיחה כי אותו רכב יושפע במיוחד מעיצובו של הטויוטה ספורט 800 הספורטיבי משנות ה- 60. למען האמת, הטויוטה S-FR החדשה, די מזכירה את ה- 800. בכל אופן, אנחנו נמתין לפתיחת תערוכת טוקיו על מנת לקבל פרטים נוספים אודותיה.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
חיפוש רכב חדש
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות