ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

אודי RS3 עם 430 כוחות סוס

סדנת הרכב ABT המתמחה בשידרוג רכבי פולקסוואגן, מוכיחה את עצמה שוב ולוקחת תסדנא שלה את האודי RS3 ומביאה אותה ליכולות שלא בטוח שידעה שהיא מסוגלת להגיע. ABT הוציאה מה RS3 430 כוחות סוס אימתניים. אבל, ללא שינוי עיצובי.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |25/08/2015 |16:15 צפיות: 5173
seperator
כבר ראינו בעבר את יכולותיה של סדנת הרכב ABT לשדרג רכבים של פולקסוואגן, כמו שעשתה בעבר עם אודי S3, היא מוכיחה את עצמה שוב. סדנת ABT העבירה תחת חסותה אודי RS3, שגם בגרסתו המקורית הוא לא בדיוק רכב תמים, והעבירה אותו מסכת שדרוגים ושיפורים והביאה אותו לקצה גבול היכולת שלו עם 430 כוחות סוס, הנמצאים בכושר שיא. 
ABT הוציאה מה RS3 430 כוחות סוס אימתניים
ABT הוציאה מה RS3 430 כוחות סוס אימתניים
הכול שאלה של רצון
אמנם 430 כוחות סוס זה המון כוח זמין לרכב, במיוחד בקנה מידה או במשקל של האודי RS3. אבל, מי שמכיר את סדנת השיפורים ABT וקצת עוקב אחר התוצאות המרשימות שלהם, יודע שמבחינת יכולת, הם מסוגלים להפיק הרבה יותר מ 430 כוחות סוס מהמנוע בעל חמשת הצילינדרים של ה RS3. יתרה מזאת, ABT בעצמה טוענת שכאשר מתחילים בשדרוג של רכב קשה מאוד לעצור בנקודה כלשהי על סולם השיפורים. האופציות לשיפור ושדרוג רכבים הן כמעט בלתי מוגבלות ומגוונות מאוד כך שניתן להגיע להספק הרבה יותר גבוהה ממה ש"הקציב" היצרן.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
טיל במסווה של רכב ספורט
אז למעשה אודי RS3 במצבה המקורי מגיעה עם הספק גבוה של 367 כוחות סוס. ABT הזריקו לה כמויות נכבדות של כוח והביאו אותה להספק של 430 כ"ס. יחד עם זאת, גם המומנט של ה RS3 שופר במקצת, ב- 8 קג"מ שגורמים לכך שהכוח הזמין ממצב עמידה או ממצב נסיעה לבלתי מוגבל. ואם נדבר במספרים, האודי RS3 ABT מעיפה עצמה ממצב עמידה ל 100 קמ"ש ב- 4.1 שניות בלבד, כאשר המהירות המקסימאלית שלה היא 280 קמ"ש. בגזרת העיצוב, כיאה ל ABT, אין שינוי בדבר עיצובה החיצוני של ה RS3, שהרי מגיעה קרבית גם ככה מפס הייצור הגרמני שלה. שני הדברים היחידים שעברו שדרוג באודי RS3 ABT, הם סט חישוקי הסגסוגת הקלה שהוגדלו ל "19 ומערכת פליטה משודרגת עם ארבע פיות מפלטים בצבע שחור.
טיל במסווה של רכב ספורט
טיל במסווה של רכב ספורט
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הגדרות נגישות