ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

סוזוקי סוויפט החדשה: החשיפה בטוקיו

בחברת סוזוקי היפנית עובדים המלוא המרץ לקראת תערוכת הרכב בטוקיו, שמה מתוכנן להיחשף לראשונה הסוזוקי סוויפט ספורט קונספט, שכצפוי תהווה בסיס לסוזוקי סוויפט שתוצג בשלב מאוחר יותר השנה.

אמיר שפר, מנהל תוכן Auto1 |24/08/2015 |17:09 צפיות: 6125
seperator
סוזוקי סוויפט, מכונית הסופר-מיני מבית היוצר של סוזוקי, קיימת כבר מאז 1983. למעשה היא המכונית הסופר-מיני הוותיקה ביותר של היצרנית. כבר 5 דורות, מאז חשיפתה לראשונה ועד היום, שהסוזוקי סוויפט נמכרת בעולם, עכשיו תורו של הדור השישי, שנמצא בשלבי פיתוח מתקדמים, להתנגח מול המתחרות, כמו הטויטה יאריס, או ההונדה ג'אז, על לבבותיה של האנשים.
סוזוקי סוויפט S קונספט 2011. מזכירה לכם משהו?
סוזוקי סוויפט S קונספט 2011. מזכירה לכם משהו?
מרוץ נגד השעון. היעד: תערוכת טוקיו
אנשי סוזוקי מסרו אתמול לתקשורת המקומית כי הם מתכוננים במלוא המרץ לתערוכת טוקיו הקרובה שצפויה להתקיים בחודשים הקרובים. מטרתם העיקרית של אנשי סוזוקי, היא להביא את הקונספט החדש שעובדים עליו במפעלי סוזוקי, הסוויפט ספורט קונספט. דגם הקונספט צפוי להיות בסיס לסוזוקי סוויפט המסחרית שצפויה לצאת בדורה השישי. כמו כן, ישנן שמועות כי תצא גם גרסה ספורטיבית במיוחד לסוויפט החדשה. אבל כרגע, אלה רק שמועות.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
מנוע היברידי משולב
הרשת התמלאה ספקולציות בנוגע לסוויפט ספורט שצפויה להיחשף בטוקיו. על פיהם, היא תצויד בהענשה היברידית, הכוללת מנוע ארבעה צילינדרים בנפח 1.4 ליטר מוגדש בשילוב מנוע חשמלי שיעבדו ביחד. כמו כל רכב תצוגה ספורטיבי, כך גם הסוויפט ספורט תלבש קיט ספורטיבי במיוחד, אבל עם טוויסט מעניין שיגרום לכם להרים גבה. 
הסוויפט המוכרת. דומה מאוד לקונספט מ 2011.
הסוויפט המוכרת. דומה מאוד לקונספט מ 2011.
מערכת הנעה... מוזרה
הסוויפט ספורט קונספט תציג מערכת הנעה לארבעת הגלגלים, אשר הופכת להנעה קדמית בכניסה לסיבוב לטובת שיפור הביצועים. הבטחנו לכם שתרימו גבה. אמנם זו לא פעם ראשונה שסוזוקי יוצא בהצהרות בדבר הנעה כפולה לרכב כזה או אחר, אך זו בהחלט הפעם הראשונה בהחלט שהיא מציעה מערכת הנעה אדפטיבית שכזאת. כמו שאמרנו, מוזר...
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
דגם א'
דגם ב'
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
הגדרות נגישות