ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

הונדה תפסיק את שיווק האקורד

ההצלחה הגדולה של רכבי הפנאי השונים המשווקים בעולם באה על חשבונן של קטגוריות רכב שונות המשווקות מסביב לעולם. כעת, ניתן לראות את ההשלכות של ההצלחה של מכוניות הפנאי, הונדה תפסיק לשווק באירופה את מכונית המנהלים שלה

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |25/01/2015 |14:18 צפיות: 6262
seperator
פרסומים ודיווחים באירופה אשר יוצאים מפי מנהלי הונדה באירופה גורסים כי החברה תפסיק את שיווק מכונית המנהלים הוותיקה שלה באירופה. הונדה אקורד לא תמשיך להיות משווקת באירופה וגם בישראל החל מהשנה הנוכחית ובכך משאירה את הבמה למכוניות המנהלים הגרמניות. הונדה תמשיך לשווק את המכוניות הקומפקטיות, המשפחתיות ורכבי הפנאי השונים של החברה המשווקים באירופה. 
מכוניות המנהלים יורדות בכמות המכירות
למעשה, קטגוריית רכבי המנהלים נמצאת בבעיה בישראל לנוכח העלייה הגדולה של המכוניות המשפחתיות ורכבי הפנאי השונים שבאים על חשבון קטגוריה זו. עושה הרושם כי אנשים רבים באירופה וגם בישראל מעדיפים את היתרונות של מכוניות פנאי גבוהות על פני מכוניות מנהלים מרווחות וגדולות. נתוני המכירות שמפורסמים באירופה נותנים מידע נוסף על חוסר ההצלחה של רכבי המנהלים.
יועצי הרכב של פורטל אוטו 1 מחכים לך
מלאו את הפרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
כמות מכירות נמוכה לאקורד
בשנת 2014 כולה הצליחה הונדה למכור את האקורד שלה בכמות די נמוכה שנעמדה על 3,453 רכבי הונדה אקורד בגרסאות שונות. זוהי כמות נמוכה ביחס למתחרות מאזדה 6, סקודה סופרב ואחרות. אך לא רק קטגוריות הפנאי לקחו נתח שוק ממכוניות המנהלים אלא גם רכבי היוקרה אודי ומרצדס הצליחו לנגוס בנתח השוק של מכוניות המנהלים הקלאסיות.
מכירות הונדה בישראל
הונדה סיכמה שנה מוצלחת למדי בישראל בשנת 2014. את השנה סיימה החברה עם כמות מכירות גדולה העומדת על 8,427 רכבי הונדה שעלו על כבישי ישראל בשנה החולפת וזוהי עלייה של כ 1,400 יחידות הונדה לעומת שנת 2014. מתוך הכמות הכללית של רכבי הונדה שנמכרו בישראל כ 550 מתוכם הן רכבי אקורד. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
מחיר משוערהחל מ 169,900

שנות אחריות 3 שנים

מבחני ריסוק 5 כוכבים במבחני ריסוק5 כוכבים במבחני ריסוק5 כוכבים במבחני ריסוק5 כוכבים במבחני ריסוק5 כוכבים במבחני ריסוק

צריכת דלק 13.4 קילומטר לליטר
חיפוש רכב חדש
הצטרפו לפייסבוק שלנו
כתבות נוספות על הונדה אקורד
הונדה- האמינה ביותר
הונדה- האמינה ביותר
סקר שנערך בין 30,000 נהגים, על ידי ארגון הצרכני האירופאי OCU, שמדד מעל ל- 178 דגמי רכבים שונים, מצא כי הונדה היא מותג הרכב האמין ביותר.
המשך קריאה
אקורד קופה 2016
אקורד קופה 2016
הונדה חשפה לפני כחודש את מתיחת הפנים שהעבירה את מכונית המנהלים של היצרן- האקורד. כעת, הונדה מציגה את מתיחת הפנים שעברה האחות הספורטיבית של האקורד- האקורד קופה 2016.
המשך קריאה
עתיד מכוניות המנהלים
עתיד מכוניות המנהלים
מכוניות המנהלים השונות של יצרניות הרכב נמצאות בבעיה בשנים האחרונות עם נתוני מכירות נמוכים. מהם הסיבות למצב זה ומה יקרה בעתיד עם קטגוריית הרכב המפנקת?
המשך קריאה
הגדרות נגישות