ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת ומכירת רכב

האפשרות לצאת לעצמאות מלווה אותנו בכל אשר נפנה, בעיקר בפניות בכביש עם הרכב הפרטי שלנו. איך אפשר להשיג אחד כזה בתנאי תשלום נוחים?

מערכת auto1 |28/11/2011 |13:05 צפיות: 14829
seperator

השליטה בחיים שלנו משולה לנהיגה ברכב פרטי משל עצמנו – אנחנו כמעט האדונים לעצמנו, יכולים לבחור את צבע הרכב ואת הדגם שלו כפי האופי שלנו, לבחור את הפונקציות שלו, לבחור מה לשמוע בו ואיזו מערכת סטריאו נתקין ברכב. נכון, ישנה גם תחבורה כמו אופניים, אופנוע וכדומה אולם אלו לעולם לא ישתוו לאיכות הנהיגה כמו ברכב פרטי שאיתו אפשר לחסות בגשם, להיות מוגנים יותר על הכביש ולהחליט אם אנחנו רוצים רוח טבעית או מזגן בשלב הנסיעה. היום זו כבר לא בעיה לגלגל כזה תסריט, אפילו שיש אופציות אחרות. אז למה לא ללכת עם הלב?

עוד לקוח מרוצה...
עוד לקוח מרוצה...

פתרון כלכלי לרכישת רכב
הרכב הפרטי משתלב טוב באג'נדה של צעירים בלתי תלויים וגם של אנשי משפחה. בגירים יכולים לשכור או לרכוש רכב משלהם (בשכירת רכבים לנהגים צעירים יש עדיין בעייתיות בישראל, אולם אפשר לעשות זאת מול קיום תנאים נוקשים של חברת ההשכרה). בנוגע למבוגרים מעל לגילאי 24 – כבר עולה האופציה לרכוש רכב, ואפשר להתחיל לברר לגבי תנאי תשלום נוחים שיתאימו להכנסה החודשית בשנתיים – שלוש הקרובות.

זול יותר לשכור באופן נקודתי
כמובן שזול יותר לשכור רכב מאשר לרכוש אותו אולם מה אפשר לעשות כל עוד יש צורך להשתמש באופן קבוע ברכב? כאן מתרחשת פשרה עסקית, והלקוח יכול לפנות לחברת ליסינג כדי לשמוע הצעה למימון רכב חדש. המימון מתבטא כהלוואה לטווח זמן שנמתח על פני עשרות חודשים (תלוי בנוחות ובמקור המימון). במסגרת תוכנית זו למימון רכב חדש מליסינג ("ליסינג פרטי" או "ליסינג מימוני") אפשר לעשות עסקה שבה שני הצדדים ירוויחו.

להגיע עם מכונית יוקרה לכנס?
אנשי עסקים שמעוניינים להשרות עניין ורושם על קולגות ועל אנשים שמחוברים בתחום העסקי, יכול לשכור רכב יוקרה או רכב מנהלים לצורך העניין. ניתן לשכור את הרכבים לתקופות ארוכות, כאילו הרכב היה בבעלות פרטית, ועדיין לא לשלם עליו מחיר מלא כאילו נקנה מסוכנות.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות