ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

תנאי הכיסוי של פוליסות ביטוח רכב

עולם ביטוח הרכב מורכב ממספר פוליסות ביטוח מרכזיות. הנה הסבר קצר אודות הפוליסות הנפוצות ביותר בענף.

מערכת auto1 |21/11/2011 |13:05 צפיות: 14501
seperator

אחד מפוליסות הביטוח לרכב החשובות ביותר היא פוליסת ביטוח חובה. מדובר בפוליסה המעניקה כיסוי במקרה של פגיעה פיזית כתוצאה מתאונת דרכים עם הרכב המבוטח. הביטוח מכסה עבור הוצאות האשפוז והטיפולים הרפואיים, עבור אבדן ימי עבודה ואבדן כושר עבודה וכן עבור עוגמת נפש. הביטוח מכסה את נהג הרכב, נוסעי הרכב והולכי רגל שנפגעו ללא קשר לאשמת התאונה.

תנאי הכיסוי של פוליסות ביטוח רכב
תנאי הכיסוי של פוליסות ביטוח רכב

מה מכסה ביטוח מקיף?
ביטוח מקיף הוא ביטוח הקשור לנזקי רכוש. לדובר בפוליסת הביטוח המקיפה והכוללת ביותר אשר מעניקה למבוטחים כיסויים במקרה של נזק כלשהו לרכב בעקבות תאונת דרכים, גניבה או השחתה. פוליסת הביטוח המקיף היא הפוליסה המקיפה והיקרה ביותר מבין כל הביטוחים המציעים כיסויים בגין נזק לרכוש, ונהגים רבים בוחרים לרכוש ביטוח מקיף פשוט בשל העובדה כי הביטוח המקיף מעניק להם שקט נפשי. תתארו לכם מצב בו הרכב היקר שלכם בשווי עשרות או אולי אפילו מאות אלפי שקלים, ואתם נותרים ללא פיצוי?

מה זה ביטוח צד ג'?
ביטוח צד ג' היא פוליסת ביטוח ייחודית שמהווה למעשה רכישה של סעיף אחד בודד של שלל הכיסויים של פוליסת ביטוח מקיף. ביטוח צד ג' מעניק הגנה לבעל הרכב המבוטח בכל מקרה בו הוא גורם נזק לרכוש של אדם אחר באמצעות כלי הרכב שלו. במקרה הזה, הגורם הנפגע יפוצה על ידי חברת הביטוח של הנהג הפוגע.

מי רוכש פוליסת ביטוח צד ג'?
פוליסת ביטוח צד ג' היא פוליסת ביטוח אשר מתאימה לאנשים המחזיקים ברכב ישן או רכב יד שנייה או יותר שלא שווה הרבה כסף, ולכן לא משתלם להם לרכוש עבורו פוליסת ביטוח מקיף. בשל כך, הצימוד הנפוץ ביותר לבעלי רכבים מסוג זה הוא ביטוח חובה פלוס צד ג'.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות