ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

צפי להתייקרות בביטוח הדו גלגלי

הערכות שונות בעולם הדו גלגלי בישראל מדברות על כך שככל הנראה בתחילת שנת 2014 תהיה עלייה במחירי הפרמיות של ביטוחי הדו גלגלי, האם נראה את מחאת הרוכבים חוזרת גם השנה?

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |30/09/2013 |13:05 צפיות: 13626
seperator
רבים מאיתנו בוודאי זוכרים את מחאת הרוכבים האחרונה שהייתה בישראל. שינויים בנוסחת החישוב של ביטוחי הדו גלגלי לפני כשנתיים הוציאה את הרוכבים לרחובות ולכבישים ואז ביצעו נסיעות מחאה והפגנות רבות על יוקר האחזקה של הכלים הדו גלגליים. ככל הנראה גם השנה אנחנו צפויים לראות את המחאה הזו חוזרת, פרסומים שונים של בכירים בענף הרכב ובאוצר מדברים על צפי להתייקרות במחירי הביטוח של הרוכבים בישראל. 
חשש מהתייקרות בענף
חשש מהתייקרות בענף
מחלוקת כספית בין הרוכבים לחברות הביטוח
המחלוקת הכספית שעומדת במרכז ההתייקרות שעומדת על הפרק היא שעל פי גורמים במשרד האוצר כל רוכב בישראל נמצא בסיכון של אלפי שקלים יותר ממה שהוא משלם בפועל בתור פרמיה לחברת הביטוח. את ההפרש בין הסיכון לתשלום הפועל משלמים בעצם בעלי המכוניות הפרטיות והקיזוז נעשה על ידי חברות הביטוח. על מנת להגדיל את השוויון ישנה הערכה לפיה רוכבי הדו גלגלי ישלמו יותר לחברות הביטוח.
 
תשתיות שמסכנות רוכבים בישראל
מחירי הביטוח של הכלים הדו גלגליים בישראל הם גבוהים מאוד ואלה מצטרפים למצב התשתיות הרעוע בישראל שמסכן את הרוכבים בכבישים. מחאת רוכבים נוספת שהייתה לאחרונה היא בעניין גדרות הבטיחות השונות בכבישים שלא מותאמות להגנה על רוכבים ולמעשה רק מסכנת את חייהם עוד יותר.
יוקר האחזקה של דו גלגלי עולה
יוקר האחזקה של דו גלגלי עולה
מספרי מכירות נמוכים בענף
ענף הדו גלגלי בישראל נמצא בשפל רציני מאוד וסובל מירידה מתמשכת במכירות. מדי שנה מסכמים איגוד יבואני הדו גלגלי ויבואני הדו גלגלי את המכירות ומציגים תמונה מאוד שחורה על הענף. המכירות של הדו גלגלי יורדות מדי שנה וגם מחירי הביטוח משפיעים בצורה משמעותית מאוד על מכירות הכלים בישראל, במידה ותהיה התייקרות נוספת בביטוח הכלים מכירות הקטנועים והאופנועים ירדו עוד יותר. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
מחיר משוער18,990

שנות אחריות

מבחני ריסוק טרם נבחן

צריכת דלק 0 קילומטר לליטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הגדרות נגישות