ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

קיה קארנס אלופה בבטיחות

מכונית המיניוואן הקומפקטית של קיה זכתה בשבוע שעבר בציון המקסימלי במבחני הריסוק האירופאים, כמו כן גם קורוס 3 הסינית ישראלית זכתה לציון זה

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |29/09/2013 |13:05 צפיות: 14675
seperator
ארגון הבטיחות האירופי – יורו N’CAP עורך בכל תקופה מסוימת מבחני ריסוק למכוניות שונות המשווקות בעולם. בשבוע שעבר זכו קיה קארנס המיניוואן הקומפקטי של החברה וקורוס 3 המכונית הסינית המשפחתית של החברה לישראל בציון הבטיחות המקסימלי במבחן הריסוק. חמישה כוכבי בטיחות למכוניות אלו יגדילו את אמינותן ואת המקצועיות של החברות ובוודאי יצליחו להגדיל גם את מספרי המכירות.
5 כוכבי בטיחות לקארנס
5 כוכבי בטיחות לקארנס
מיניוואן קומפקטי בטיחותי במיוחד
קיה קארנס החדש יצא לעולם בתחילת השנה הנוכחית והרכב גם משווק בישראל מאז חודש מאי. קיה הצליחה להעמיד מכונית מיניוואן קומפקטית במיוחד אשר המידות שלה הן לא שונות בצורה משמעותית מהמידות של מכונית משפחתית אחרת בעולם. הקושי הרב של סגמנט המיניוואן הקומפקטי הוא ללא ספק תחום הבטיחות, המרחב הפנימי הגדול יחד עם שתי שורות המושבים האחוריות מקשות על יצרניות הרכב לבצע התאמות בנוגע לבטיחות מרבית של הנוסעים. 
 
רמת בטיחות גבוהה מאוד
קיה קארנס זכתה לציון של חמישה כוכבי בטיחות במבחן הריסוק עם ציונים טובים מאוד לנוסעים מלפנים וכמו כן גם לאלה היושבים מאחור. המכונית היא בעלת רמת אבזור טובה מאוד כפי שקיה מספקת לרכביה השונים המשווקים בישראל וגם רמת הבטיחות של הרכב היא בהתאם עם מערכות בטיחות מאוד מתקדמות וגם עם 6 כריות אוויר. 
אלופה בבטיחות
אלופה בבטיחות
ציון מקסימלי גם לקורוס 3
מכונית נוספת שלה ערכו מבחן ריסוק לאחרונה היא קורוס 3 הסינית שעובדת בשיתוף פעולה עם החברה לישראל וזוהי הפעם הראשונה שהיא נכנסה אי פעם למבחני הריסוק. מכונית הסדאן הסינית החדשה זכתה בציון חמישה כוכבי הבטיחות עם ציונים מצוינים כמעט בכל הפרמטרים. הקורוס היא המכונית הראשונה שיוצרה אי פעם שזכתה בציון המקסימלי של מבחני הריסוק וזו ללא ספק יכולה להביא את החברה להצלחה גדולה במכירות באירופה.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
מחיר משוערהחל מ 152,900

שנות אחריות 7 שנים

מבחני ריסוק 4 כוכבים במבחני ריסוק4 כוכבים במבחני ריסוק4 כוכבים במבחני ריסוק4 כוכבים במבחני ריסוק

צריכת דלק 11.6 קילומטר לליטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הגדרות נגישות