ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

טויוטה יאריס נקראת למוסך

טויוטה יאריס, המכונית העירונית הקומפקטית מקבלת זימון למוסך אחרי שהתגלו בעיות טכניות במערכת ההגה. בנוסף ליאריס, טויוטה מזמנת גם את בעלי טויוטה פריוס ספייס ורסו על תקלה דומה

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |04/07/2013 |13:05 צפיות: 15567
seperator

יבואנית טויוטה בישראל, חברת יוניון מוטורס מזמנת בסך הכול 870 רכבים בישראל למוסך, ואלה הם הבעלים של טויוטה יאריס וטויוטה ספייס ורסו. התקלה ברכב או יותר נכון לומר האפשרות לתקלה ברכב היא במערכת ההגה החשמלי. התקלה עלולה להתרחש בממסר אספקת הכוח של המערכת החשמלית של ההגה ובכל עולה חשש של חוסר תפקוד של כלל מערכת ההגה. 

טויוטה יאריס - בחינה של תקלה במוסך
טויוטה יאריס - בחינה של תקלה במוסך
185 אלף רכבים לתיקון
יצרניות הרכב בעולם מחויבות על פי חוק לפרסם כל בעיה מכנית, חשמלית או טכנית ברכב כאשר היא מגלה את זה ומחויבת להציב ללקוחות החברה פתרונות עבור התקלה. קריאות לתיקון רכבים בעולם הן דבר שכיח למדי כאשר להרבה אנשים בעולם זכורה התקלה של מכוניות טויוטה בדוושת הגז והבלם ובעקבותיה נכנסו מיליוני דגמים של החברה למוסכים. בתקלה זו אגב, טויוטה זימנה 185 אלף רכבים מסביב לעולם. 
 
בדיקה ותיקון ללא תשלום נוסף
אם אתם בעלי טויוטה יאריס ורכבכם יוצר בין יולי לספטמבר 2011 או טויוטה ספייס ורסו שיוצרה בין אוגוסט 2010 ליולי 2011 אתם צפויים לקבל את הקריאה להגיע לבדיקה במוסך. יבואנית טויוטה מזמנת את הלקוחות בישראל להגיע למוסכים המורשים ולבחון את התקלה כמובן ללא תשלום נוסף. חשוב להזכיר כי מי שברשותו דגמים אלה אך לא הלך לבחון את התקלה לא יוכל לחדש את רישיון הרכב השנתי.
גם המיקרה נקראה למוסך לא מזמן
גם המיקרה נקראה למוסך לא מזמן
גם לניסאן היו בעיות
לפני כחודשיים נקראו בעלי ניסאן מיקרה בישראל למוסך על מנת לבחון תקלה שהתעוררה אצל היצרן וגם יונדאי ולוסטר הייתה במצב דומה כאשר היה חשש בנוגע לגג הרכב ועמידותו. יצרניות הרכב משתמשות בחומרים רבים ואלמנטים רבים על מנת להביא מכוניות טובות, נכון שלא פעם מתעוררות בעיות אך האחריות, המקצועיות והאמינות של יצרניות הרכב העולמיות מאפשרות לנו נהיגה בטוחה וחלקה.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
מחיר משוערהחל מ 107,500

שנות אחריות 3 שנים

מבחני ריסוק 4 כוכבים במבחני ריסוק4 כוכבים במבחני ריסוק4 כוכבים במבחני ריסוק4 כוכבים במבחני ריסוק

צריכת דלק 19.2 קילומטר לליטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
חיפוש רכב חדש
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הגדרות נגישות