ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

אופנועי דוקאטי שוברים שיאים

אנחנו לא מדברים על שיאי מהירות שונים וגם לא שיאים הקשורים לעולם הרכיבה. בשנת 2012 אופנועי דוקאטי הגיעו למספר שיא של מכירות כלים בעולם

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |14/03/2013 |13:05 צפיות: 13592
seperator

יצרנית האופנועים האיטלקית דוקאטי שהחליפה בשנים האחרונות מספר בעלויות פרסמה לאחרונה את נתוני המכירות של החברה לשנת 2012. מהפרסומים עולה שהחברה הצליחה להגדיל את מכירות האופנועים בעולם ב-4 אחוזים והעמידה מספרי שיא של 44,102 כלים בסך הכול. נכון שזה לא נשמע הרבה אופנועים אך צריך לזכור שהענף סובל משפל מתקדם בשנים האחרונות. 

עלייה במכירות אופנועים
עלייה במכירות אופנועים
הצלחה בשוק האמריקאי לדוקאטי
אנשי דוקאטי הצליחו להציג עלייה המכירות בעיקר הודות לשוק הדו גלגלי בארצות הברית ששם היא הציגה עלייה של 21 אחוזים עם 9,300 אופנועים שנמכרו שם. ההתעוררות לא נעצרה אך ורק בארצות הברית וגם זלגה לשכנותיה מקסיקו וקנדה. זוהי הצלחה מסחררת ליצרנית האופנועים הוותיקה שבשנים האחרונות לא הצליחה לחדור לשווקים השונים של אמריקה. 
 
הצלחות במכירות גם ליצרניות נוספות
העלייה בענף האופנועים נרשמת לא רק לדוקאטי, גם חברת ק.ט.מ הודיעה לאחרונה על שיפור משמעותי במכירות האופנועים של החברה. כאשר כמה חברות מציגות שיפורים במכירות השנתיות ניתן להסיק שהמשבר בענף כבר נמצא מאחורינו אך לאור העובדה שאנו מכירים את שוק הרכב העולמי וההבנה שהוא מושפע מהתנודות של השווקים הכלכליים השונים אנחנו לא יכולים לצאת בהצהרות כאלו. 
תשתיות בעייתיות לרוכבים בישראל
תשתיות בעייתיות לרוכבים בישראל
דוקאטי בישראל
ההצלחה של דוקאטי בשנה האחרונה היא מרשימה ואצלנו בישראל אנחנו לא נראה את השינוי על הכבישים, אופנועי החברה הם יקרים ביחס למתחרות וכמו כן תשתיות הכבישים שלנו בישראל אינם נותנים לרוכבים את ההנאה המקסימלית והבטוחה מרכיבה על כלים גדולים וכבדים כמו אופנועי דוקאטי. רק לאחרונה יצאו רוכבי האופנועים בישראל למחאה כנגד תשתיות הכבישים וגדרות הבטיחות המסכנות אותם. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות