ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

עלייה במכירות אופנועים בפברואר

האם ענף הרכב הדו גלגלי נמצא במגמת עלייה? אפשר להגיד שכן, אבל בזהירות, בחודש האחרון נרשמה עלייה של 4 אחוזים במכירות הדו גלגלי בישראל

אלון דותן מנהל תוכן Auto1 |11/03/2013 |13:05 צפיות: 13545
seperator

איגוד יבואני הרכב הדו גלגלי פרסם בשבוע שעבר את דו"ח מכירות האופנועים והקטנועים החודשי שלו ומגלה עלייה מתונה של 4 אחוזים במכירות הרכבים לעומת פברואר 2013, 731 אופנועים וקטנועים עלו על הכבישים בחודש זה ומתחילת השנה עלו בסך הכול 2,124 רכבים. הנתונים מראים עלייה של 5 אחוזים ביחס לשנת 2012.

שוק הקטנועים בהתאוששות
שוק הקטנועים בהתאוששות
סאניאנג עדיין המצליחה ביותר בישראל
יצרנית הרכב הדו גלגלי המצליחה ביותר בישראל היא סאניאנג שהגיע בחודש האחרון ל 266 כלים חדשים שעלו על הכבישים, יצרנית חזקה נוספת היא קימקו שמייצרת קטנועים שהקהל הישראלי אוהב ובעיקר הצעירים שמוציאים רישיון מוצאים בה את הדגמים שמתאימים להם. הונדה ופיאג'ו מסרו בחודש פברואר 71 ו 69 כלים חדשים בהתאמה. 
 
יותר מ 60 אחוז ממכירות הדו גלגלי שייכים לעד 250 סמ"ק
קטגוריית נפח המנוע הנמכרת ביותר בישראל בחודש האחרון היא 50-125 סמ"ק שממנה נמכרו 282 כלי רכב דו גלגליים, עם מספרים כמעט דומים נמצאת הקטגורה של 125-250 סמ"ק העומדת על 20 כלים פחות מהקטגוריה החזקה. לא מפתיע שנמכרים בישראל בעיקר אופנועים וקטנועים של עד 250 סמ"ק מכיוון שאלה הם הכלים הנוחים והשימושיים ביותר לרכיבה הן בסביבה עירונית והן בסביבה בין-עירונית. 
תקווה לעתיד ורוד ליבואני הקטנועים
תקווה לעתיד ורוד ליבואני הקטנועים
אופטימיות זהירה בענף האופנועים
העלייה שנרשמה בכמות האופנועים השנה נזקפת בעיקר למכירות אופנועי המוטוקרוס והשטח. אופנועים אלה זוכים להטבות הודות לקבוצת רישוי חדשה שנפתחה אך ורק לאופנועים ספורטיביים. בשוק האופנועים הישראלי שיפור כזה של קטגוריית המוטוקרוס מביאה לשיפור גדול בכל הענף וכמו כן גם משפיעה לטובה על חבר'ה צעירים המעוניינים להיכנס לתחום הרכב הדו גלגלי. התקווה בענף האופנועים והקטנועים שהמגמה רק תלך ותגדל ונתוני המכירות של הכלים רק ילכו ויעלו. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות