ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

מדריך להשכרת אופנועים

הבחירה באופנוע במקום רכב פרטי מושפעת מגורמים שונים, אך ההבדל בהוצאות הדלק, אפשרויות החניה והימנעות מפקקים הם היתרונות הבולטים. עם זאת, מחירו של אופנוע איכותי אינו זול ולכן הבחירה בהשכרה של אופנועים הפכה לפופולארית בשנים האחרונות.

מערכת Auto1 |12/02/2013 |13:05 צפיות: 14453
seperator

החלפת הרכב המשפחתי באופנוע הוא חלום של לא מעט אנשים, בגלל תחושת החופש שמקושרת לחווית הנסיעה. רכיבה על אופנוע מאפשרת לעקוף את המכוניות בפקקים, להגיע מהר יותר לעבודה ולמצוא חניה בקלות יחסית. השכרה של רכבים ואופנעים אופיינית גם לתיירים או אנשי עסקים שמבקרים בעיר חדשה וזקוקים לכלי רכב שישמש אותם לניידות. עם זאת, מחיר אופנוע אינו זול ורבים בוחרים בהשכרת אופנועים כשמדובר בנסיעות מיוחדות או כדי לקבל התנסות ראשונית לפני קבלת החלטה סופית בנוגע לרכישה. 

השכרת אופנוע בחול היא דרך נהדרת לטייל
השכרת אופנוע בחול היא דרך נהדרת לטייל

יתרונות להשכרה
תופעת השכרת האופנועים במקום הרכישה היא תופעה רחבה בשנים האחרונות ונובעת משינויים בהוצאות הכרוכות בהחזקת אופנוע. כיום קיימות מבחר חברות השכרה שמכירות מגוון דגמים של אופנועים וקטנועים לתקופה זמן מוגבלת. אחד היתרונות בהשכרה הוא שאפשר להבטיח בטיחות ברכיבה על אופנועים ולשכור אופנוע לתקופות החמות בשנה ובתקופה הקרה להחליף אמצעי תחבורה. למעשה, כל כלי רכב מאבד עם הזמן מערכו והשכרה מאפשרת המנעות מהוצאות התחזוקה והחלפה בין דגמים של אופנועים מדי תקופת השכרה. 
 
השכרה לעומת ליסינג
ההחלטה לוותר על רכב קבוע או להשכיר אופנוע לעונה החמה יוצרת לעיתים בלבול כשמבצעים סקר שוק ומשווים בין החברות השונות. האופציות העומדות בפני אדם המעוניין לשכור כלי רכב הן השכרה או ליסינג. ההבדל בין ליסינג אופנוע להשכרת אופנוע מתמקד במטרה שיש לכל לקוח. רכישת אופנוע בשיטת הליסינג מיועדת לתקופת זמן ארוכה של שנים והתשלומים החודשיים מאפשרים ללקוח לרכוש את הרכב בסוף התהליך. לעומת זאת, השכרת אופנוע מיועדת למי שזקוק לכלי רכב למספר ימים או לתקופה מסוימת בשנה ואינו מעוניין בבעלות.  
טיול עם אופנוע מושכר מאפשר הגעה לנקודות מבודדות
טיול עם אופנוע מושכר מאפשר הגעה לנקודות מבודדות
שיקולי בטיחות
סקר שוק והשוואה בין חברות השכרה אינה נובעת רק משיקולים כלכליים אלא גם משיקולי בטיחות. חברות ההשכרה מציעות דגמים שונים של אופנועים וחשוב להתנסות בנסיעת מבחן ולוודא שהאופנוע פועל באופן תקין. בנוסף, ישנן חברות הכוללות במחיר ההשכרה גם אביזרים מיוחדים לאופנוענים, ביטוח רכב צד ג, כסדות לאופנוע וכדומה. כל המידע שצריך על ביטוח אופנועים שיקולי הביטוח חשובים בבחירת חברת השכרה, כדי לוודא שבמקרה של תאונה תזכו לכיסוי על נזקים לרכב. 
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות