ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

השכרת רכב בישראל: עסקה כדאית

הצרכן עורך השוואות מחירים רבות ובוחן את התנאים לכל השירותים והמוצרים שהוא מקבל, ומצד שני מבזבז את החיסכון כביכול על הוצאות אחרות. איך אפשר להפוך שירות כמו השכרת רכב לכדאי?

מערכת Auto1 |13/11/2012 |13:05 צפיות: 13764
seperator

ההשקעה לטווחי זמן ארוכים היא מושג שרבים מאיתנו התחנכו עליו, משום ש"מה שבא בקלות – הולך בקלות" ואפשר לקחת לדוגמה גם את ההשקעות הפנסיוניות או את החסכונות לטווח הזמן הארוך. כשמדובר על שירותים שאנו צורכים כמו למשל השכרות רכב, ישנה תפישה שכבר עדיף לשלם על רכב פרטי וצמוד, להחזיק אותו לאורך זמן רב ככל שניתן למשוך ולאחר מכן להחליפו ברכב צמוד אחר. למעשה, ההוצאות המחושבות לרכב פרטי גבוהות יותר במרבית הפעמים באופן ניכר מאשר ההוצאות של השכרת רכב לתקופה קצרה. האם זה הופך את העסקה לכדאית?

ההשקעה לטווחי זמן ארוכים היא מושג שרבים מאיתנו התחנכו עליו
ההשקעה לטווחי זמן ארוכים היא מושג שרבים מאיתנו התחנכו עליו

עולם השכרות הרכב של פעם ושל היום
התדמית של רכבים שכורים עדיין לוקה בדעה קדומה, ובה רכבים מהשכרה תמיד שחוקים ומועברים ללקוח ממילא במצב ירוד. היום, הרכבים מהשכרה אלו רכבים חדישים – לרוב בטווח עד לגיל 3 שנים, משתייכים לחברות שממילא מצוידות בקשרים עם מוסכים שונים – בשיתוף או תחת חסותן, ולבד מכן – השוכרים מחויבים להחזיר את הרכב באותו המצב שהיה לפני כן, ואם לא יקנסו – גם בדיעבד. נתונים אלו תומכים באחזקה של רכב במצב טוב עד מצוין להשכרות.
התדמית של רכבים שכורים עדיין לוקה בדעה קדומה
התדמית של רכבים שכורים עדיין לוקה בדעה קדומה

סיבות שונות להשכרת רכב נקודתית
ניתן לשכור רכבים שהם מבוקשים יותר ורבי מכר, כמו למשל רכבי מאזדה 3, פורד, שברולט קרוז, סקודה אוקטביה, יונדאי 35i ועוד רכבים שנחשבים לחדישים לשנת 2012. ניתן לשכור רכב משום שהרכב הפרטי אינו בשימוש או שלא מעוניינים להוציא אותו מהחניה לטובת טיול לקצה השני של הארץ, אם מעוניינים ברכב גדול להשכרה כדי לנסוע בו עם כל החברים בעוד מה שיש בבית זה רכב קומפקטי, כאשר שוכרים רכב יוקרה לחתונות ולהפקות ועוד.

לבדוק את הרכב לפני ששוכרים
חשוב לשכור את הרכב לפני ששוכרים אותו, ורק אז לקחת אותו מהסניף. בשלב הזה, בודקים כי כל מה שסוכם עליו נמצא ברכב – כולל אבזור – מכשיר ניווט לוויני, גרסת 4x4 ברכבים שיש שתי אופציות, שהרכב לא שרוט או פגום מצדדיו, המראות החשמליות עובדות וכן הלאה.

הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות