ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
או השאר פרטים ונחזור אליך מידית!
קראתי ואני מאשר/ת את התקנון
חיפוש רכב חדש

פתרונות למימון לרכב

מי לא מכיר את הרגשת התסכול הזאת: אתה זקוק לכלי רכב חדש או אפילו יד שנייה אך אינך יכול לעמוד במעמסה הכלכלית הזאת. כעת יש פתרון טוב בדמות מימון לרכב אותו יכול לקבל כל אחד משלל גורמים שונים במשק.

מערכת Auto1 |11/09/2011 |13:05 צפיות: 15102
seperator

 

לקנות רכב חדש מדינת ישראל זה לא דבר פשוט. מדינת ישראל היא אחת המדינות היקרות ביותר בעולם מבחינת מחייה, כאשר אחוזי המס על כלי רכב בישראל, ומחירם בהשוואה למחירם בארצות אחרות ובהשוואה למשכורת הממוצעת במשק הישראלי הופכים את היכולת להפוך לבעלים של רכב חדש לקשה ומורכבת. אולם כיום קיימות שיטות באמצעותם ניתן לבצע קניית רכב חדש מבלי לפשוט את הרגל.

מי זכאי למימון לרכב?
העיקרון עומד מאחורי שיטת המימון לרכב אומר שכל מי שמעוניין במימון לרכב יכול לקבל אותו, בין אם מדובר באנשים המעוניינים לקנות רכב חדש, או בין אם מדובר באנשים המעוניינים בקנייה של רכב יד שנייה מליסינג. התנאים הנוחים שניתן לקבל בסוכנויות הרכב המציעות מימון לרכב, הופכות את תהליך הרכישה לקל באמצעות פריסה נוחה של תשלומים, המאפשרת לרוכש להישאר ביתרת זכות בחשבון הבנק שלו.

כיצד מתבצע תהליך המימון לרכב?
העיקרון מאחורי שיטת המימון לרכב פשוט. מימון לרכב מחלק את ההוצאה הכספית הכבדה לתשלומים, כאשר לרוב מדובר בתשלומים חודשיים זהים לתקופה של שלוש שנים או יותר. בדרך כלל צריך סכום ראשוני כלשהו במעמד חתימת החוזה, ואת היתרה פורסים לתשלומים נוחים. ניתן לקבל כיסוי של עד שמונים וחמישה אחוזים ממחיר הרכב ואת השאר משלמים במזומן. לכל הדעות מדובר בעסקה משתלמת בהרבה לאנשים שאין להם את מלוא הסכום במזומן.

היכן ניתן לקבל מימון לרכב?
למרות שניתן לקבל מימון לרכב מגופים פיננסיים כמו בנקים וחברות אשראי, אנשים רבים מעדיפים שלא למתוח את מסגרת האשראי שלהם בבנק ולרכוש רכב באמצעות מימון לרכב של חברות הליסינג השונות. הדבר לא שונה מרכישה של רכב בשיטת הליסינג פרטי. חברות הליסינג מציעות תכניות שונות כגון ליסינג תפעולי או ליסינג מימוני בתשלומים נוחים.
הוספת תגובה
מלא פרטים וקבל הצעות
טופס מורחב
טופס מקוצר
קראתי ואני מאשר/ת את תקנון האתר
חיפוש רכב חדש
הרשמו לניוזלטר שלנו
קבלו דיוור בנושא רכבים כתבות חדשות, מבצעים ומבחני דרך בחינם
הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר    הרשמה לניוזלטר
הצטרפו לפייסבוק שלנו
מתלבטים? צריכים עזרה?
ליעוץ מקצועי לפני רכישה התקשרו
03-3727760
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
הגדרות נגישות